Widac? Nie Widac?

To jak.


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
dwa obozy SO i NO (poza namką) były na nie, OB (poza feo) na tak, zatem
wynik jest prosty. oczywiście więcej osób z OB brało udział w
głosowaniu, ale biorę pod uwagę w głosowaniu większość głosów z danego
obozu, dlatego werdykt zapadł właśnie taki a nie inny.
Innymi słowy, OB robi wam tu aktywność.
 

zasada prosta póki obozy są, są zamknięte. jeżeli w przyszłości
(bliskiej czy dalekiej) będziecie mieli ochotę zlikwidować je, to
zostaną udostępnione jako archiwum, tak jak poprzednie gildie. jeżeli
będziecie mieli ochotę na stworzenie nowych, zawsze jest też taka opcja
choć to trochę mija się z celem, bo i tak olejecie, ale można zawsze nad
tym pomyśleć.
Osobiście to bym zlikwidował za kilka dni, jaki jest cel "trzymania" w NO i SO po dwie MAX trzy osoby?
 
 
 
Dodatkowo pytam się to po ch*ja była ankieta, skoro to mogły 4 (słownie cztery) osoby zakończyć?
 
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Ktoś tu albo leci w chuja, albo nie zna się na matematyce.

Wyjaśnij mi Abi, po co ankieta, skoro wzięłaś i ewidentnie na nią naszczałaś? Miało być głosowanie, ewidentnie widzę 7 głosów za otwarciem chociaż do poczytania, a 6 przeciw. Nie wiem, może od czasu jak skończyłem matematykę na studiach coś się zmieniło i teraz to 6 jest większe od 7.
 
I to jest mega chujowe podejście. Bo jak ktoś jest adminem, to powinien się zachowywać tak jak przystało (szczególnie jak próbuje coś robić z forum). Albo słucha tego co chcą forumowicze, albo mówi tak jak Kacpi jasno "wypierdalać jak się nie podoba".

Założyłbym ankietę o rozwiązanie obozów, ale pewnie znowu wynik zostanie olany.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Błąd taktyczny - trzeba było nie rozbijać opcji "tak" na dwie inne opcje. W tej sytuacji to opcja trzecia ma najwięcej głosów.
Poza tym mi to odpowiada - skoro ja i Baal (czyli 100% obozu :D) nie życzymy sobie, żeby ktoś do nas z buciorami właził, to nie wiem dlaczego ludzie z innych obozów mają nam narzucać swoją wolę. My nie chcemy do Was i nie chcemy Was u siebie. Finito.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Arven to powiem mi po uja są te obozu skoro siedzą w nich 2 osoby na krzyż? To taki sztuczne przedłużanie czegokolwiek.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Relikt przeszłości. Były i niech sobie będą, nikomu nie wadzą. A pisać można wszędzie indziej.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ankieta skonstruowana jak widać, mnie bardziej interesowały wasze wypowiedzi,
sekta ma przewagę liczebną jeżeli chodzi o członków obozu zatem pod uwagę brałam ilość osób w danym obozie a nie ilość osób w ogóle biorących udział w ankiecie, 
 
99,9% NO nie chce zmian,
99,9% OB chce zmian,
100% SO nie chce zmian,
 
i roberto niezależny
 
więc postanowione
 
nie mogę zmusić SO i NO na wdarcie się do ich bram skoro tego nie chcą. nie zlikwiduję im także ich obozów, skoro także tego nie chcą.
zmian chce OB (poza feo) i namka z NO, dla mnie to za mało aby dokonać "rewolucji"
macie praktycznie całe forum gdzie możecie pisać wzajemnie wymieniając się poglądami, obelgami itd, w tym niemal całą GD, i nie korzystacie z tego więc nie ma sensu otwierać kolejnych miejsc.
 
chcecie otworzenia obozów, zacznijcie coś działać by było warto stworzyć coś czym można się pochwalić/podzielić, wtedy zachować ew jakieś wew subforum do "tajnych" rozmów o ile będzie to potrzebne, jak będziecie chcieli zlikwidowania gildii. można zawsze o tym podyskutować :)
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Kapituluję, bo prowadzenie tej dyskusji dalej jest bez sensu, a mi szkoda życia na to życia. Serio.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Rozwiązaniem jest otworzenie sekty dla wszystkich : )
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
myślałam nad nim, ale feo się nie zgadza, chyba że feo zmieni zdanie?
 
aczkolwiek to nie byłby najlepszy pomysł ale taki mały kompromis ;)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Widzę, że Namka i Feo są warci aż 0,1%. Super.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Nawet gdybym się zgodził na otwarcie (ale się nie zgadzam), to co to zmieni? I tak nie ma czego skopiować bo nikomu się i tak nic nie chce. Jak ktoś się źle czuje w swoim obozie to zapraszamy do Sekty, my wszystkich bierzemy którymi pogardzili inni ; p
 
A tak poważnie, to jest "o wszystkim i o niczym", piszmy tam co chcemy. Czym to się będzie różnić od naszego Dilera Czesława? Bo ja nie wiem.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Trochę dramatyzujecie. Wynik jest jednoznaczny, wygrała opcja trzecie. Co z tego, że opcje na "Tak" są dwie i to razem daje 7 do 6. Obie te opcje są inne, czyli otworzyć całkowicie, czy tylko do wglądu?? Trzeba by robić dogrywkę :p Jest jak jest, lud zadecydował, czego chcieć więcej.
 
Co do zamknięcia obozów, można pomyśleć. To zawsze daje kopa, przynajmniej na początku. Ludzie się przemieszają, zmienią się szefowie, w takich sytuacjach często pojawiają się weterani, którzy wpadli na chwile a nagle okazuje się, że coś się dzieje. I tak jest nas mało, więc może wrócić do dwóch gildii?? Pytanie tylko, kto się tym zajmie i czy wszystkim będzie się chciało w tym uczestniczyć.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Nie trzeba proroka, ani wróżbity żeby znać odpowiedź na Twoje pytanie.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Kto się zajmie? Nikt.
Kto się tym zainteresuje? Nikt.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
o rany kto zawitał :), aż nie wierzę 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom