Widac? Nie Widac?

To jak.


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
to, e, no temacik taki, ze najlepiej to sobie przeczytajcie ankiete.  przy opcji C nic nie ulega zmianie z wyjatkiem Abi, ktorej wyjmujemy nerki.

celem jest jednoczenie aktynosci, by te 10 czy mniej osob pisalo w miejscu dostepnym dla wszystkich.

hej ho
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Opcja A
Może zachęci to innych użytkowników do przyłączenia się do obozów.

PS. Propozycja C też jest kusząca :trollface:
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Kretyńswo. Na całym forum można pisać wspólnie, gildie to miejsce gdzie trzeba przynależeć żeby się udzielać. Podglądanie innych też odpada, bo po co?
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Nowa Prawica jedyną opcją.
 
A tak serio to czemu by nie? Na razie prawie 100% aktywności to Bractwo bo w reszcie obozów może po dwie osoby są działające i nie mają z kim pisać. 
 
No i oczywiście gildie byłyby widoczne tylko dla ludzi, którzy już należą do którejkolwiek, a nie dla każdego nowo zarejestrowanego.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Feomathar napisał:
Kretyńswo. Na całym forum można pisać wspólnie, gildie to miejsce gdzie trzeba przynależeć żeby się udzielać. Podglądanie innych też odpada, bo po co?
A dlaczego nie? Z czym masz problem? Tym że padła propozycja urozmaicenia trupa?
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
dla mnie możecie decydować jak chcecie, policzymy głosy większości
chcę aby czas dany był do niedzieli
 
szkoda że zapomnieliście o obozie myśliwych w którym każdy mógł pisać, lenie jesteście i tyle i nie zmieni to ze będziecie pisać więcej. ale jak chcecie otworzenia to do niedzieli czekam na głosy,
 
ciekawa trzecia opcja :D
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Nam, nie podoba mi się pomysł zaglądania przez osoby z innego obozu do naszej zawartości, mimo że już dawno nikt się tym już nie bawi i nikogo to nie kręci. Po prostu jak się nudzisz w swoim obozie, to zapraszamy do nas. Tak było od zawsze. Chcecie wspólnego tematu do wspólnych rozmów, to macie tak jak Abi napisała Obóz Myśliwych i tam temat dajcie to popiszemy razem. Będzie jakaś różnica?
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
pytanie najwazniejsze

gdzie est najwieksza aktywnosc?

hobby ozylo na chwile, ale czy bedzie sie jako tako trzymac jak dla przykladu oboz sekty

nie ma co sie bawic w upartego weterana, forum est martwe, niech sie szkodniki przy resztkach jedzenia zbieraja

 
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Ja byłbym za wypierdzieleniem wszystkich gildii w pizdu i działanie tylko jako jedna wspólnota forum ale trochę mi żal tego całego czasu w Bractwie.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
To może tak, czy byłby ktoś chętny na zmianę stron z podupadłych melin starego i nowego obozu, łącząc się w jedność przy bagiennym ziele i głosami śniącego w głowie? Jeśli znalazłby się taki śmiałek, niech złoży podanie do obozu sekty :). Bariera stoi jak stała i nie chce zniknąć. W czasach takiego kryzysu jaki nastał ziemie górniczej doliny trzeba się łączyć :)
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Załóżmy Związek Socjalistycznych Republik Obozowych i stańmy pod jednym, czerwonym sztandarem administracji w obronie matuszki G.Up!
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Lol. Feo :D Towarzyszu.

Mi się nie nudzi w moim obozie. Mi się NUDZI NA CAŁYM TYM FORUM. I skoro są otwarte stare gildie (oh wait, ludzie zaglądają do naszej zawrtości ze starych gildii i mniej starych.) To dlaczego na tym trupie niby takim strasznym ma być możliwość zajrzenia do tych?
 
Temat wspólny? I co, będziemy mieli drugi temat w którym będzie można powiedzieć "mucha lata u mnie po pokoju", albo wymienić się inteligentną wymianą zdań na forum o tym, gdzie się jadło ostatnio kebab i czy jest dobry(jak nie przymierzający my od wczoraj). Zakładając, że zaraz nie padnie nawet ten temat.

I nie, nie pomogą pierwotne założenia, że w temacie trzeba napisać więcej niż jedno zdanie złożone. Z prostej przyczyny, nikomu się nie będzie chciało wysilić i wypocić nawet jednego takiego zdania.
 
Także wasze pomysły, acz szlachetne, są jak walka z wiatrakiami Don Kichota. Tylko nie wiem kto z was jest Sancho Pansem, a kto Don Kichotem ;)
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Carpe Diem, czy jak tam wolicie, #YOLO. Wyciskamy z forum co się da bo i tak niedługo wszyscy sobie pójdą. ;p
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Świetne są te Wasze argumenty ale mnie i tak to nie przekonuje : )
Macie głosowanie, ja głos oddałem. Przegłosujcie sprawę i przemaglujcie Abi i Szkela na swoją strone i róbta co chceta.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
no coz

ktos musi przytrzymac abi, ja szykuje narzedzia chirurgiczne
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Znaczy Feo, nie obrażaj się. Uśmiałem się, bo Twoje posty jakoś mi się czytało jak straszną spinę. Tylko i wyłącznie dlatego :)
 
A  co do Ciebie tYcz. Zacznij od ogłuszenia młotkiem, potem pójdzie z góry :p
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ja nie mam tu prawa głosu. Abi rządzi całym forum jak dyktator.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom