Widac? Nie Widac?

To jak.


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
EB prawilny ziomek!
 
Ja wciąż tkwię przy swoim. Guzik mnie obchodzi co się dzieje w innych obozach i nie wydaje mi się, żebym się wczytywał w posty tam się znajdujące, bo zwyczajnie szkoda mi na to czasu. Nawet jakby się te gildie otworzyło to rzucę chwilę okiem i tyle. Tak więc ja nie chcę czytać co się dzieje poza SO i nie widzę powodu, żeby ktoś do SO miał zaglądać. Jeśli już tak bardzo chcecie mieć dostęp wszędzie to zamknijcie w cholerę te gildie i udostępnijcie je na tej samej zasadzie co poprzednie.
 
Inna sprawa, że niewiele tutaj takich opok jak ja i gildie pewnie zostaną otwarte. Ciężkie życie, Panie Bastardo! 
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Odkopując temat miałem nadzieje na rozruszanie Waszych obozów. U nas ruch spory więc jeśli tak bardzo nie chcecie poprawić swojej aktywności, to nie ma sprawy. Miało to być wyciągnięcie ręki, ale nie chcecie to Wasza sprawa. Nie stracimy nic na tym.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Arven napisał:
EB prawilny ziomek!
 
Ja wciąż tkwię przy swoim. Guzik mnie obchodzi co się dzieje w innych obozach i nie wydaje mi się, żebym się wczytywał w posty tam się znajdujące, bo zwyczajnie szkoda mi na to czasu. Nawet jakby się te gildie otworzyło to rzucę chwilę okiem i tyle. Tak więc ja nie chcę czytać co się dzieje poza SO i nie widzę powodu, żeby ktoś do SO miał zaglądać. Jeśli już tak bardzo chcecie mieć dostęp wszędzie to zamknijcie w cholerę te gildie i udostępnijcie je na tej samej zasadzie co poprzednie.
 
Inna sprawa, że niewiele tutaj takich opok jak ja i gildie pewnie zostaną otwarte. Ciężkie życie, Panie Bastardo! 
arven de la stagnacja panie i panowie
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Panie Arven, żywcem nas nie wezmą !! Doczekaliśmy ciężkich czasów, dziś chcą naszych obozów jutro będą chcieli naszych kobiet. Niedoczekanie wasze. 
 
Utnijcie łeb gildią, zamknijcie je i udostępnijcie tak jak stare. To jedyna opcja. Jeśli nasze zdanie  ma znaczenie, to uważam, że temat skończony. Jeśli nie ma, to róbcie co chcecie ale beze mnie. 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
nie chciecie to nie, ale najbardziej sprzeciwiają się osoby które praktycznie nic nie piszą w obozie :p
 
bagniarze otwierać was?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Otwierać to się możesz gębę wiesz gdzie.
 
Jako szef sam zdecyduje co otwierać i kiedy na bagnie.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
i kto to pisze, ten co już dawno powinien wisieć za t zabawy na sb pod moim nickiem :p
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
kijem po nerach!
a tak na poważnie. Leśnicy i reszta gildii są otwarte do wglądu dla wszystkich, podobnie najemnicy i buntole. W końcu przyjdzie czas i na te obecne gildie. więc powiadam tak: narazie póki coś tam się mąci to zostaje jak jest, a jeśli znowu będzie zastój to otworzyc i kijem po nerach tych co sie buntują.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Skoro SO i NO nie chcą dać sobie pomóc z aktywnością u nich, to my tym bardziej nie będziemy otwierać swoich progów dla nich. Może za jakiś czas temat znów powróci.
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Nie wiem jak w SO się dzieje, bo u nas kiepawo. Ja tylko swoje zdanie wyraziłem. jeśli chcecie to otwierajcie, osobiście nie widzę żadnych problemów, z tym, że moje słowa ma tam niewielkie znacze (chyba, że teraz jeśli są 3 osoby aktywne z obozu xD). Najzwyczajniej stwierdziłem fakt, że nic to nie da. Wątpie żeby OB się wypysywał w NO i SO no bo i po co skoro mają swój własny obóz? I tak zostaną otwarte kiedy już nikt tam sie nie będzie wypowiadał.
 
ew. udostępnić i zamknać wszystkie obozy i niech lud spamuje na ogólno dostępnym forum :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
kac ale błysnąłeś :lol:
 
wg mnie fajnie by było żeby coś wspólnie podziałać, nie chodzi o nic wielkiego, i nic z przymusu,
w OB trwają "rozmowy" mniej lub bardziej konstruktywne, nawet jak zdarza się spam -> taki który zmusza do kombinowania ;), ale jest symaptyczne, coś łączy te osoby, szkoda że tylko tam "coś się dzieje". Brakuje mi chociaż ruchu w obozie myśliwych, gdzie wspólnie coś się działo 
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Jako, że większość osób z NO jest przeciwna, SO również a i w OB sa przeciwnicy to nie mamy o czym gadać. Zostaje tak jak jest, i temat do zamknięcia.
 
P.S. PiS to samo zuo. lepiej zawiązać koalicję PO i PiS coby się w Polszy coś ciekawego działo na arenie politycznej.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Nikt mi z buciorami do mojej Karczmy wchodził nie będzie. Nie chcę ciągnąć tematu, bo zamierzałem już nie udzielać się w tym temacie. Piszę jednak, bo nadszedł mnie pewien pomysł. Może zamkniemy obecne gildie i ...utworzymy nową grupę?? Tym razem coś nawiązującego do Risen ?? (wioska gnomów np. :p  ) Jeden obóz, bo chwilowo nie ma nas aż tyle by rywalizować ze sobą a we wspólnym gronie coś się zawsze znajdzie do roboty. Nie wiem, czy nie będę żałował tego pomysłu ale trudno, niech się dzieje. 
 
Temat udostępniania jak dla mnie zamknięty. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom