Wesołego Jajka 2015!

Status
Zamknięty.

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Moi drodzy, przed nami Wielkanoc. Więc tradycyjnie życzę z tej okazji wszystkiego najlepszego drogim Gupowiczom. Po spamujmy sobie trochę w tym temacie.

Jak spędzacie święta?
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
no ja wam także wszystkiego najlepszego na te święta :D
 
 
a jak ja spędzać będę? na bank leniwie, na moim wygodnym materacyku z lapkiem na kolanach i przed telewizorem, nieco będę się obżerać z matulą i kotem. pewnie w jeden dzień odwiedzą mnie siotry, ze szwagrem i siostrzenica - nie bardzo mi to pasuje ale jakoś zdzierżę. może na spacerek się ruszę jak będzie ładnie, ale na pewno nie w poniedziałek :D, święta u mnie wyglądają niemal jak każdy weekend, bez szaleństw w ilości jedzenia, i latania po kościołach ;)
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Najlepszego! Oby Wasze jajka zawsze były kolorowe i zawsze na twardo :D
 
My poniedziałek tradycyjnie spędzimy w lesie, przy ognisku, w licznym i doborowym towarzystwie, dojadając przysmaki ze świątecznych stołów i popijając pyszne domowe nalewki :) 
A niedziela? Śniadanko z rodzicami, a potem pewnie słodkie lenistwo, no chyba że zechce nam się myknąć na spacerek nad morze. Oby nie lało, zwłaszcza w poniedziałek :)
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Wesołych świąt :) 
 
Z dziewczyną i rodziną spędzę oba dni, można powiedzieć standardowo :) oby tylko pogoda dopisała, choć się na to nie zapowiada a szkoda bo by przyjemniej było ;)
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Również wesołych świąt życzę!
Ja pewnie głównie będę siedział w domu, odwiedzimy rodzinę w najbliższej okolicy i tyle :p. Wieczory zapewne spędzę z dziewczyną, a w lany poniedziałek nie zaleję się, bo we wtorek do pracy :<
 
Alleluja!
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Wesołych świąt
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Ja również życzę Wam, Gupki moje ulubione Wesołych Świąt. Smacznego jajka, śmigusa i dyngusa, zająca i kurczaczka. Spokojnych i smacznych, zdrowych i rodzinnych. Wesołego jajka !!!
 
Ja na szczęście i co dość dziwne, spędzę święta w domu z rodziną. Tak się złożyło, że dostałem wolne w oba świąteczne dni i bardzo dobrze ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom