Wasze Ulubione Miasto W Myrtanie

Jakie jest wasze ulubione miasto znajdujące się na terenie Myrtany (krain centralnych)


  • Total voters
    0

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Moim ulubionym mistem jest Silden dużo fajnych Quastów i fajne okolice wokół miasta
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Pewnie taki temat był ale trudno;p
Moim ulubionym jest Geldern...spore miasto,jest gdzie się szlajać; d Tereny wokół miasta przyjemne dla gracza,kilka ciekawych postaci w mieście no i jest co kraść;p
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Faring. Mocna fortyfikacja, praktycznie nie do zdobycia. Świetne położenie na karpie. Piękne widoki. Idealne miasto warowne. Czuję pewien szacunek do tego miejsca, ggy witam w te terany.
 

olej

Member
Dołączył
27.10.2009
Posty
53
Najbardziej podoba mi się Trelis, gdyż jest doskonale ufortyfikowanym garnizonem położonym nieopodal Varantu.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Reddock - nie wiem czemu, ale jakoś urzekł mnie swoim klimatem (ta ukryta jaskinia), i jest jednym z niewielu miejsc w G3, które nadal pamiętam.
 
S

Solmyr

Guest
ja najbardziej lubie okara bo jest to fajne miasto buntowników i mam fajną misję.żeby iść do Vengardu i zabić orków.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Wybrałem Vengard, miasto jest stolicą kontynentu i ciągle próbuje się bronić przed okupacją orków, w tym miejscu nie można się nudzić, ponieważ albo wybijamy orkowe patrole albo przynosimy różne towary dla ludzi przy zamku, aby nie jęczeli - mamy full roboty. Oprócz tego pikanterii dodaje magiczna bariera, która uniemożliwia nam swobodny spacerek do okolicznych miast/wiosek. Poza tym jest to siedziba króla Rhobara II, a dziadka z koroną zawsze miło zobaczyć (albo zabić - wedle upodobania).
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Trelis, bo jest dobrym garnizonem, można by się tam długo bronić (gdyby np. można było opuszczać bramę i atakować magią i łukami/kuszami z góry).
 

pendrakam

New Member
Dołączył
7.3.2010
Posty
5
mi najbardziej podoba się miasto Faring ponieważ jest tam dużo silnych orków a bitwa o te miasto jest dosyć trudna ( na poziomie hard ) a w okół miasta jest pełno zwierząt i niebezpiecznych istot np gargulce i trolle
a z wysokich miejsc wyłania się piękny widok na okolicę
 

tyrwes

Member
Dołączył
4.4.2010
Posty
72
Moim ulubionym miastem jest Silden. Piękne krajobrazy, dużo zadań pobocznych i ogólne pozytwne wrażenie.
 

Carrypto

New Member
Dołączył
1.5.2010
Posty
9
Zdecydowanie Vengard. Sporo Orków do ubicia przy czym można doświadczenie szybko nabić (Oczywiście z dobrym wyposażeniem) :)
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Montera. Bo jest to pierwsze takie miasto w grze i jest tam pięknie, a questy od buntoli są świetne, to miasto też nie jest małe.
 

Dieg0

New Member
Dołączył
26.6.2010
Posty
19
Ja najbardziej lubie silden bo jest dość duże i piękne widoki (szczególnie na wodospady)
 

avearivald

Member
Dołączył
12.6.2010
Posty
108
Faring. Gdy grałem pierwszy raz tamtędy wchodziłem do Nordmaru szukać Xardasa i gdy mi się w końcu udało przejść przez przełęcz miałem z tego nie lada satysfakcję ;) Ech ta nordmarska starka...

PS. Drugie dla mnie jest Geldern - ma fajną melodię w nocy, graną na dwie gitary. Grywam ją czasem razem z bratem ;)
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Ja będę bronił honoru Ardei , bo jest to małe spokojne miasteczko , pięknie wygląda przy zachodzie słońca i nie ma wokół niego grożnych potworów , a mieszkańcy nie mają żadnych problemów. :rolleyes:
 

Norberteusz

New Member
Dołączył
28.2.2010
Posty
21
Ja najbardziej lubie Vengard.Duże miasto(co prawda w większej części rozwalone ale duże).Fajnie że wraca motyw bariery.Wnerwiający jest fakt że z gothy trafiamy do kapliczki innosa i musimy się przebić przez armię orków żeby pogadać z dziadkiem w koronie.Ma szczęście że przynajmniej podziwia nasze czyny.Fajnie że można go zabić nawet jak się obrało drogę innosa.Innos jest najfajniejszy.Dziadzio mógłby dać nam zbroje paladyna i jakiś kozacki miecz a nie tylko wymienić nasze zasługi,dać nam misje i kazać spadać.No ale miejsce w sumie calkiem fajne.Można zdobyć mnostwo doświadczenia na misjach i orkach.Orkowa broń schodzi po całkiem niezłej cenie.
 

Lars

Member
Dołączył
4.9.2010
Posty
32
Silden ponieważ jest idealnym miejscem dla myśliwych.Potwory są raczej średnie. Są tam piękne widoki i przyjemnie zwiedza się okolice
 

PAJOREK

Debile
Dołączył
2.9.2010
Posty
10
Ja najbardziej polubiłem Trelis ponieważ jest to miasto warowne.
Trudne do zdobycia leży blisko Varrantu.
jest tam wietu asasyńskich kupców.
Jest tu także jeden ze znajomych bezia Thorus.
 

rafell

Member
Dołączył
21.8.2010
Posty
46
Oddałem głos na Monterę. Bardzo fajnie ulokowane (jak dla mnie). Blisko do Vengardu, świetne tereny łowne (nie wiem jak wygląda sprawa z respawn'em :( ). Ogólnie lubię każdy z obozów buntowników. Te lokacje są dla mnie strasznie klimatyczne, szkoda jedynie że jest taka mała ilość quest'ów. No ale trzeba cieszyć się tym co się ma.

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom