Wasze Ulubione Miasto W Myrtanie

Jakie jest wasze ulubione miasto znajdujące się na terenie Myrtany (krain centralnych)


  • Total voters
    0

Razor13

Member
Dołączył
25.8.2010
Posty
55
Ja to popieram Gothe ^^) .. Spoko można se Demona rozwalić fajny mieczyk z niego dropi :D i ponuro jest tam :p
Bronię Gothę :D
 

Dzabalera

New Member
Dołączył
3.9.2010
Posty
14
Zdecydowanie Cape Dun ma ten Klimat i muzyka w wiosce relaksująca :)
 

xenix

New Member
Dołączył
20.8.2010
Posty
8
Moim ulubionym jest Faring ze względu na strategiczne położenie, oraz świetne fortyfikacje - Kan trafnie wybrał tę fortecę na swoją siedzibę.
 

gut3k

Member
Dołączył
18.9.2010
Posty
35
Faring. Znakomicie ufortyfikowana forteca zdobyta przez orków tylko i wyłącznie dzięki Xardasowi i jego 'świecącemu kamieniowi'. Ogromna, rozłożona na .. "górze/ach", świetnie wygląda (naprawde widok z daleka fenomenalny, wygląda jak zamek kompletnie nie do ruszenia). Droga do głównego dziedzińca daleka, kręta, wąska, a po drodze non-stop dziargają jakieś straże lub zwykli wojownicy. 

Uoj cieżko było z Gornem ją zdobyć ale dało się radę.... (zabrałem go z Gothy..).
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Ja głosowałem na Trelis poniewaz jest miasto twierdza nie można go prawie zdobyc tylko podstępem.A pozatym jest ono bardzo bogate bo czerpie zyski z hanrlu z Asasynami
Pozdrawiam Szczur
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Tylko Vengard!

Jedyne miasto, ktore na to miano na prawdę zasługuje. ;)
Szkoda, że w G3 jest ono prawię w calości zburzone, tak to bywa ze stolicami. I tak dziwi mnie to, że twórcy w tak niewielkim stopniu przyłożyli się do tworzenia miast. Przypominają one raczej małe osady, niż jakieś większe ośrodki cywilizacyjne. Jednakże Vengard ma taki osobisty klimat. Wspaniala muzyka, która podkreśla to coś. Po prostu fajnie się czułem przebywając w stolicy.
Miasto, które jeszcze bardziej mi sie podobalo jest Faring. Kolejne miasto, które rzeczywiście je przypomina. No i wspaniała twierdza.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Mi najbardziej podoba się Faring , panuje tam fajny klimat,są piękne widoki, no i czego chcieć jeszcze więcej :) może to miasto nie jest za duże ale jest położone w wyjątkowym miejscu
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
zdecydowanie Silden!
Wioska lekko ufortyfikowana o pięknym położeniu praktycznie z każdej jej strony, uwieńczona sztucznym jeziorem z wystającymi na środku ruinami dawnej siedziby paladynów. Ładna okolica skłaniająca do sielanki typu: wyprawa na ryby, piknik a wieczorkiem opowieści przy ognisku zajadając pieczyste i popijając suto piwem lub winem. Zawsze gdy gram w G3 i jestem w Silden to czuję fajny klimat, do którego mam sentyment ;)
 

Falka

Member
Dołączył
25.3.2010
Posty
44
Wg. mnie najciekawsze jest Faring, piękna okolica, dużo potworów do wybijania, ogromna warownia i świetne widoki z góry.
 

Skonry1604

New Member
Dołączył
17.11.2010
Posty
3
Moim ulubionym miastem jest Gotha ponieważ jest tam bardzo ciekawie.
Można "umrzyć" wiele szkieletów i demona.
 

adana4

Member
Dołączył
12.5.2010
Posty
81
Moim ulubionym mieście w Myrtanie jest Silden . Jest tam fajnie , przyjemnie , szczególnie podoba mi się sielankowy krajobraz za miastem . Lubie spędzać czas w chatce u myśliwych . Miasto jest takie trochę na uboczu , ciche spokojne , no i nad jeziorkiem .
 

belianos

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
16
Ja wybrałem Silden ponieważ spodobała mi się okolica otaczająca tą niewielką lecz bardzo potrzebną Myrtanie osadę.
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Wybrałem Gothe z powodu, że nie jest w opłakanym stanie po tych ożywieńcach i demonie, po rozbudowaniu wyszłą by całkiem niezła forteca z posterunkami tak jak w ZB.
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Cape Dun - bardzo fajna sielankowa wieś - mógł bym tam mieszkać :p podoba mi się także Montera bo jest dużym miastem jak i również Faring - imponując forteca jednak chyba wole sielankową wies na wybrzeżu, zawłaszcza, że zważając na rozmiary Myrtany do Vengardu - największego miasta krain centralnych jest pół godziny spacerkiem ^^
 

kubak114

New Member
Dołączył
11.5.2011
Posty
21
Cape Dun. Nie wiem dlaczego ale takie jakieś klimatyczne... klimatyczna wiocha. Ludzie przerzucający gnój, czego chcieć więcej od życia.
 

Meek

New Member
Dołączył
10.6.2011
Posty
20
Faring - Mnóstwo potworów do wybijania w tym trzy trolle, piękny zamek, dwie areny, przełęcz, wodospad, piękne widoki z góry. Według mnie jest tam najmilsza atmosfera. :)
 

Kerht

New Member
Dołączył
20.8.2011
Posty
20
Faring
1. fajne widoki
2. dwie areny
3. trzy poziomy pierwszy miasto do drugiego potrzeba 75% w faring a trzeci to 75% u orków.
4. sporo zadań
5. dobra fortyfikacja.
 

Veyrens

Banned
Dołączył
17.9.2011
Posty
121
Zdecydowanie Silden. Miasto jest przepięknie położone. Jezioro, wodospady, są to rzeczy które sprawiają, że ma ono bardzo fajny klimat. Zawsze jak gram w Gothic'ka odwiedzam to miasto i sobie po nim spaceruje, znam je w stu procentach. Piwko, ognisko, spokój i sielankowe życie- przed wojną oczywiście. Mógłbym tam zamieszkać, ale bardzo możliwe, że nie przebywałbym w nim długo- lubię zmiany.
 
Do góry Bottom