Wasza Ulubiona Gildia

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Zdecydowanie Buntownicy :) Może nie dlatego że siedzą w jaskiniach i boją się stoczyć wielkiej bitwy z orkami ale dlatego że ciągle wierzą w zwycięstwo i wolność ;) Buntownicy są najlepsi :D
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
ja lubię nordmarczyków ponieważ nie są tacy "tchórzliwi" jak buntownicy bo tamci są honorowi waleczni i w ogóle można się od nich ciekawych rzeczy nauczyć i mają oswojone wilki :p
 

LeCroix

Member
Dołączył
31.5.2008
Posty
58
Asasyni ponieważ są mistrzami walki dwoma mieczami, handlarzami niewolników i władają największą częścią kraju "Varrantem"
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Zdecydowanie najbardziej lubię Nordmarczyków. Świetni wojownicy, myśliwi oraz kowale. Ich największymi wrogami są orkowie, do których osobiście nigdy nie pałałem sympatią. Ciężka zbroja nordmarczyka, topór na plecach to mój ideał wojownika w G3 :)
 

Gorn4

Member
Dołączył
4.12.2008
Posty
81
W tej kolejności:
1. Nordmarczycy - Najlepsi wojownicy, najlepsi myśliwi, najlepsi kowale, czyli ogólnie najlepsza frakcja. Lubię ich za to, że najsilniejsi z nich traktują walki z orkami jak zabawę, a nieco słabsi i tak mają ich w d.... . Poza tym są odważni, waleczni i takie tam. ;)
2. Gońcy Leśni - Sam nie wiem dlaczego ich lubię, może dlatego, że wierzą w Adanosa, a także dlatego że są dobrymi łucznikami i szermierzami, a także wolnymi duchami, nie dającymi się nikomu podporządkowywać.
3. Buntownicy - Co prawda zdarza się, że denerwuje mnie to ich cwaniactwo kiedy nawet boją się stanąć do otwartej walki z orkami, ale po jakimś czasie im to wybaczam i znowu ich lubię :p . Najbardziej podobają mi się ich paladyni, strażnicy w pancerzach ceremonialnych i Magowie Ognia (tzn. nie myślcie, że jestem gejem, po prostu lubię ich jednostki, za to, że są niezłomnymi wojownikami walczącymi w obronie królestwa ;) ).
4. Asasyni - Cenie ich za klimacik, który tworzą wokół siebie.
5. Koczownicy - nie wiedzieć czemu jakoś delikatnie mnie odpychają, chociaż lubie Magów Wody.
6. Orkowie - ich nie lubię.
 

Norris

Member
Dołączył
3.1.2009
Posty
35
Zdecydowanie Buntownicy.
Walczą przeciwko Orkom.
I w ogóle są przyjaźni i jakoś najbardziej ich polubiłem.
 

pawelos23

Member
Dołączył
13.4.2009
Posty
34
Wedlug mnie najlepsi sa Nordmarczycy poniewaz sa najlepszymi wojownikami i kowalami:DMozna sie u nich duzo nauczyc takze o polowaniu...Nie boja sie walczyc :D Buntownicy tez sa spoko....
 

driver15

New Member
Dołączył
29.6.2009
Posty
23
Najlepsi są assasyni i butownicy raz gre pszeszedłem buntownikiem a raz assasynem ale assasyni są najlepsi bo wyznja beliara a od niego dostaje sie fajne misje pod koniec gry
 

Imienny

Member
Dołączył
11.8.2009
Posty
37
Trudne pytanie mi się podobają wszyscy ale najbardziej Nordmarczycy mają fajny kraj, zbroje, bronie, questy i wogule wszystko. Przykładowo tunelowy bulgot to fajny quest.
 

dark1624

Member
Dołączył
27.11.2007
Posty
52
Ja za to lubię orków, ponieważ nie mordują ludzi jeśli to nie potrzebne jeśli będziesz lojalny i zasłużysz sobie to orkowie będą mili i co najważniejsze honor jest dla nich najważniejszy.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
No temat nie jest zbyt "świetny" ponieważ nie da się dołączyć do żadnej gildii no ale cóż też się udzielę :p
lubie nordmarczyków bo zawsze walczą honorowo bla bla... zjadają orków na śniadanie i na nich polują :D
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Ja lubie Nordmarczyków którzy od wielu wielu lat walczą honorowo, Buntownicy którzy pomimo niekorzystnej pozycji i liczebności stawiają czoła okupantowi, oraz Lud Asasynów bardzo podoba mi sie ich kultura.
 
S

Solmyr

Guest
Mi najbardziej podobają się Asasyni, oni jako jedyni opanowali sztuke walki dwoma ostrzami. Mają pięknie położone miasta.
 

Majster666

New Member
Dołączył
17.11.2009
Posty
17
Dla mnie to w pierwszej kolejności Paladyni...honorowi i walczący do końca zostało ich niewielu dlatego też mają moją przychylność. Drugie miejsce zajmują buntownicy wyznawcy Innosa walczący o swoje ziemie i wolność:) Trzecie to Nordmandczycy twardzi wojownicy nienawidzący orków w takim samym stopniu co ja :D
 
Dołączył
30.6.2009
Posty
41
Super są Łowcy Orków:) Fajny kontynent, miasta i w ogóle. Bardzo fajne zbroje mają:) No i oczywiście wycinają masowo orków czyli są waleczni. Tylko trochę questy jako tako, wydają mi się ... poboczne. Gdyby jakoś byłby bardziej związane z głównym wątkiem.
 
S

Solmyr

Guest
Według mnie Buntownicy bo zawsze lubiłem służyć inosowi i zabijać orków
 

Fireveen

New Member
Dołączył
26.1.2010
Posty
11
Lubie Nordmarczyków, mają świetnych wojowników i myśliwych oraz nie poddają się orkom.
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Mojom ulubioną gildią są gońcy leśni. Żyją w zgodzie z naturą i walcza z orkami o dobro krolestwa poza tym lubie ich zbroje i zaklęcia dlatego gdy gram stroną orków z bulem serca ich zabijam. Moim ulubionym druidem jest Torn.
 

tyrwes

Member
Dołączył
4.4.2010
Posty
72
Najbardziej lubię Nordmarczyków. Prawdziwi wojownicy, którzy potrafią stawić opór orków. Poza tym mają bardzo fajne zbroje.
 

Norberteusz

New Member
Dołączył
28.2.2010
Posty
21
!.Buntownicy(uwielbiam paladynów,magowie ognia też są spoko,poza tym kroczę drogą innosa)
2.Nordmarczycy(twardzi kolesie,nawalają się z orkami)
3.Asasyni(właściwie podoba mi się w nich tylko umiejętność walki dwoma ostrzami)
4.Orkowie(silni wojownicy,ale siła to nie wszystko,ich umiejętności poslugiwania się bronią są niskie w każdej części gothica,wyznawcy Beliara)
 
Do góry Bottom