Wasza Ulubiona Gildia

wojownikAngar

New Member
Dołączył
2.8.2008
Posty
12
Mi najbardziej spodobali się Koczownicy i Leśni Gońcy - wyznawcy Adanosa.
Mimo że to nie najlepsze organizacje, spodobali mi się
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
Mi buntownicy.Są za Innosem i są wśród nich paladyni. ;) Poza tym można u nich kupić pancerz paladyna.
 

palpatin

New Member
Dołączył
11.8.2008
Posty
22
Mi zdecydowanie spodobali się Paladyni (wykończeni wojną wojownicy Innosa) jak również Nordmarczycy, którzy są świetnymi wojownikami i nawet wielki Kan ich szanuje ;)
 

Rebeliant

Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
46
Najfajniejsi są Buntownicy, służą Innosowi i chcą wyswobodzić kontynent od plugawych orków.
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Ja mam kilka typów,każdą frakcję szanuje za co innego.
Nordmarczycy-surowi ludzie,zahartowani w ciężkich warunkach,znakomici wojownicy,nienawidzą orków.Jak to było napisane przy którymś z łuków:Tylko w Nordmarze "poluje" się na orków.I to prawda,bo ludzie ci ich nie nawidzą i tępią na każdy możliwy sposób.Nie używają magi wiedzą że mogą liczyć tylko na siebie,swój umysł,refleks,siłę i topór.Prawdziwi wojownicy,chociaż walczą bo muszą.

Assassyni-czemu??Bo stworzyli potężną cywilizację,wznieśli wspaniałe budowle,świetnie zorganizowali swoje państwo.Biegle posługują się łukami,włóczniami i do perfekcji opanowali technikę walki 2 mieczami,są doskonali jeśli chodzi o polowanie na ludzi.

Buntownicy-stawiają dzielny opór przeważającym siłą wroga,napadają,sabotują orków i ich sprzymierzeńców,jeśli tylko jest ku temu okazja.Organizują powstanie,prowadzą świetnie zorganizowany ruch oporu.Tworzą wielkie skupiska takie jak Okara czy Nemora,których utrzymanie w tajemnicy napewno do najłatwiejszych nie należy.

Pozostałe organizację takie jak gońcy leśni czy koczownicy są słabo zorganizowane,nie mają raczej żadnych wielkich planów czy dokonań.A orków nie lubię z natury,może to uprzedzenia po graniu w G1,G2 i NK??
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Moja ulubiona gildia sa Zabojcy Orkow z Nordmaru. To doskonali wojownicy ktorzy walcza z orkami. Podoba mi sie u nich to ze orkowie w tej krainie jest traktowana jako zwierzyna łowna. Po drugie maja najlepszych kowali i mysliwych. Panuje u nich surowy klimat a oni sobie swietnie radza.
 

detoks

Member
Dołączył
24.1.2008
Posty
69
mi najbardziej do gustu przypadli Asasyni i mentorzy Koczowników bliżej znani wszystkim jako Magowie Wody.Asasyni osiedlili się na pustyni i bardzo dobrze ją zagospodarowali zapoczątkowując nową kulturę i wiarę w boga ciemności oraz budując wspaniałe miasta.Magowie Wody podobają mi się z tego względu,że chcą zakończyć wojnę bogów i pragną harmonii jaką może dać tylko Adanos oraz że pomagają Koczownikom w przejęciu Varantu i wypędzeniu Asasynów.
 

Draknar

New Member
Dołączył
16.8.2008
Posty
21
ja najbardziej lubię gildie Nordmarczyków moim zdaniem są najlepszymi wojownikami nie boją się walczyc z orkami na otwartym polu nie tak jak buntownicy czy gońcy leśni
 

cord7

Member
Dołączył
24.12.2007
Posty
49
Najfajniejsi są Gońcy Leśni ( Fajne ubrania i ukryte miejsa ich występowania:p )
A Drugą fajną Gildią są Nordmarczycy ( fajne Pancerze i fajni kolesie i ich wioski )
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Najlepsi są bez wątpienia Gońcy Leśni. Wyznają Adanosa, a to mój ulubiony bóg.
 

wrzoso07

New Member
Dołączył
28.8.2008
Posty
2
Mi sie podoba wszystko ale najbardziej buntownicy, paladyni i magowie ognia. Ja już na swoim sejwie wyzwoliłem dużo miast i nawet wengart wyzwoliłem . ;)


EDIT:
Poniewasz (Ponieważ) są za Innosem.
 

llllllllll

Member
Dołączył
29.8.2008
Posty
42
Mi sie podobają Magowie Ognia.Zawsze interesowała mnie Magia,zresztą w Gothiku 3 posługuje sie tylko magią.
 

Subdigitals

New Member
Dołączył
10.11.2008
Posty
15
Nie mam ulubionej przechodziłem gothica 3 jakieś 5 razy :D Najprościej jest grac magiem (niezależnie, po jakiej stronie). Wszystkich niszczysz czarami a jak się gościu jeszcze trzyma to walisz w niego kosturem lub mieczykiem :D
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Najfajniejsi są asasyni według mnie. Co prawda nigdy nimi nie grałem, bo ideologia buntowników za każdym razem uderza mi do głowy kiedy przechodzę grę, ale asasyni wydają mi się najciekawsi. Na 2 miejscu postawiłbym koczowników nie wiem czemu, po prostu mi się podobają. A na 3 postawię buntowników ze względu na tę ideologię która mi uderza do głowy.
 

Vakirsh

New Member
Dołączył
12.11.2008
Posty
11
Mam wiele typów, ale moim ulubionym są Nordmarczycy. Są zorganizowani, orkowie ich nigdy nie zabiją, zbyt dobrze są wyszkoleni i orkowie nie znają się w ogóle na wzniesieniach wyższych niż ich intelekt... Zabójcy Orków, można poexpić z nimi nieźle, i ta umiejętność się przydaje, bo założę się, że jeśli przechodzisz drogą inną niż orków to najwięcej zabiłeś właśnie ich.
 

kaczka

Dziedzictwo Leader
Dołączył
29.11.2008
Posty
90
Dlamnie najlepis sa buntownicy.Lubie ten klimat po wyzwoleniach w miastach i wogole mozna miec zbroje paladyna.Oni wg mnie sa najlepisi.I najlatwiej si ez nimi dogadac.
 
Do góry Bottom