Wasza Ulubiona Gildia

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Mi się spodobali gońcy leśni, nordmarczycy i koczownicy.

[mod]Może trochę dłużej, co? Jakiś powód, co ci się u nich podoba, a nie durna wyliczanka na 1/3 linijki. Jeszcze jedna taka sytuacja i warn. - Ele[/mod]
 

Lars

Member
Dołączył
4.9.2010
Posty
32
Lud Nordamaru.

Hardzi wojownicy,odparli orkową ofensywę.
Nie chowają się po jaskiniach jak tchórze z Myrtany.
Mają honor,nawet orkowie ich szanują co im się rzadko zdarza.
U mnie są bezkonkurencyjni .Zaraz za nimi znajdują się Asasyni
 

gut3k

Member
Dołączył
18.9.2010
Posty
35
Nordmardczycy. Cięzkie pancerze, cięzkie kusze oraz oręż. Wielcy, postawni wojownicy. Łowcy orków. Na nieprzyjaznym terenie. Czego więcej chcieć ?
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Mi najbardziej podobają się Gońcy Leśni,Paladyni i Nordmarczycy . Gońcy dlatego bo prowadzą fajne życie, paladyni dlatego że mają fajne zbroje, no i chyba każdy chciałby być wielkim rycerzem którego każdy darzy szacunkiem :D No i Nordmarczycy dlatego że mają fajne klany,zbroje, fajnie by się z nimi mieszkało :D :D
 

NeltPL

New Member
Dołączył
17.1.2011
Posty
1
1.Buntownicy,paladyni,Magowie Ognia,woje Rhobara - Nastawiam się na bitkę z orkami a te mi pomagają,ładny klimat się u nich tworzy.
2. Nordmarczycy - Też pomagają w bitce,poza tym jaka ulga jak śnieżyca w górach a tu patrzysz zgubiłeś się,a zaraz znak: Klan Młota
3. Kocze,Magowie Wody - Asasyni to dla mnie jakby zamiennik orków więc pomagają mi w bitce :lol: też ciekawy klimacik.
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Frakcją, która mi się podoba mi się najbardziej to asasyni. Są doskonałymi wojownikami jak i myśliwymi. Dosyć szybko pokonali koczowników na pustyni wygnając ich z miasta. Uwielbiam dla nich zniewalać nowych ludzi, choć nie lubię wykonywać misję dla orków na zlecenia asasynów. Jeśli chodzi o frakcję, której nie lubię najbardziej są to orkowie. Są to zwykłe bydlaki, które uważają się za ważniejszych i silniejszych od ludzi choć tak nie jest. Myślą, że są lepszymi kowalami od ludzi ( i może mają racje :p ). Rozumiem, że na dalekiej północy było zbyt zimno na rozwój wiosek, miast, ale żeby podbijać sąsiednie tereny?
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Najbardziej lubiani przeze mnie są buntownicy. To oni jako nieliczni stawili opór orkom. Gdyby nie oni, to prawie wszyscy ludzie, zostali by zabici albo skazani na prace przy wykopaliskach. Są dobrze zorganizowani i potrafią walczyc. Do tego w skład tej gildii wchodzą byli Paladyni, co też korzystnie wpływa na moją ocenę.
Nie cierpię zabierac wolności innym, dlatego zawsze przyłączam się do buntowników, by zniszczyc każdy zalążek degeneracji. ;D
 

605534619

New Member
Dołączył
28.2.2011
Posty
31
Nordmarczycy ponieważ są mistrzami broni dwuręcznej silni twarde chłopaki :lol: , i są najgorszymi wrogami orków nie dadzą sobie w kasze dmuchać.Drugą gildią są buntownicy dlatego bo to oni są ci dobrzy.
 

Laskov

New Member
Dołączył
27.4.2011
Posty
63
Mi się najbardziej podobali Nordmarczycy ponieważ mają fajne i mocne zbroje ale także ten klimat Nordmaru wszędzie śnieg i orki
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Moją ulubioną gildią są Asasyni. Mieszkają na pustyni, opanowali do perfekcji sztukę walki dwoma mieczami.Uczynili z Varrantu urządzić swoje własne królestwo. Potrafili w szybkim tempie pokonać koczowników. Bardzo spodobał mi się klimat ich miast, jest cicho spokojnie ale zawsze każdy gotowy jest do walki. Choć sprawiają wrażenie przyjaciół Orków w rzeczywistości robią to tylko dla kasy. Są sprytni, przebiegli i za to ich cenię.
 

KPCezar

New Member
Dołączył
16.6.2011
Posty
71
Mi najbardziej podobali się buntownicy, co za tym idzie także paladyni. Nie wiem dlaczego... Może dlatego, że zawsze sympatyzuję z tymi którzy przegrywają, są TYMCZASOWO (do momentu mojego pojawienia xD) gorsi. Ale grę najczęściej kończyłem wybierając opcje Xardasa - równowagę w walce bóstw, ponieważ uważam że zło nie może wspułistnieś bez dobra i odwrotnie.


Może trochę więcej? - baal
 

gra

Banned
Dołączył
16.8.2011
Posty
42
Mi, najbardziej spodobali się najemnicy orków oraz buntownicy. Dwie wrogo nastawione do siebie strony ale obie mi się spodobały. W buntownikach spodobała mi sie ich wola walki. Mieli nadzieję, że powrócą do swoich miast i zabiją orków. Choć bali się walczyć oko w oko z orkami, potrafili walczyć w inny, może nawet bardziej skuteczny sposób. Byli patriotami którzy gotowi byli na śmierć w walce o swoją ojczyznę. To mi się w nich podobało, lecz nie byli też bez wad. Jedyną, z mojego punktu widzenia, ich wadą było to, że nie potrafili przejść na stronę orków i "ustawić się". Choć niektórzy mogą uznać to za plus, ja uznaję to za minus.
Najemnicy- potrafili się zmobilizować i przejść na stronę orków którzy zwycięstwo mieli zapewnione. Nie muszą chować się po lasach i jaskiniach, mogą poruszać się swobodnie i nie boją się, że zostaną złapani i wzięci do niewoli. Są to ludzie którzy dbają o siebie i tylko o siebie. To mi się w nich podobało.
 

Dearien

Member
Dołączył
27.12.2011
Posty
222
Nordmardczycy, a chyba konkretniej ich myśliwi. Zimni, zahartowani i przebiegli łowcy. Przy czym nordmarski myśliwy lepiej włada mieczem, niż myrtański piechur. ; ) Ze względu na moja ogólną pasję do mitologii nordyckiej i śniegu - Nordmardczycy rządzą!
 
Do góry Bottom