Wasza Ulubiona Bron I Zbroja

Kerht

New Member
Dołączył
20.8.2011
Posty
20
Zbroja to ciężki pancerz łowcy smoków.
Broń duże magiczne ostrze na smoki lub szpon beliara.
Jednak najlepiej gra mi się bronią jednoręczną np. orkowa zguba fajnie wygląda.
Kusz i łuków zazwyczaj nie używam.
 

TP12Damian

New Member
Dołączył
10.9.2011
Posty
82
Buława i średni pancerz najemnika. Ten miecz i zbroja w połączeniu wyglądają świetnie! Nasz główny bohater w tym wyposażeniu, wygląda jak jakiś szalony najemnik. :trollface:
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
Broń - Orkowa zguba (cudny i mocny :) )
Armor - Zbroja straży Kruka (z 1 części ciężka zbroja starego obozu)
 

SasukeUchiha

New Member
Dołączył
23.8.2011
Posty
16
Moja ulubiona broń to bez wachania Duże magiczne ostrze na smoki i Smocza Zguba,ze względu na wygląd,potęgę i nazwę...
A co do zbroi to Pancerz Paladyna.Bardzo mi się podoba.I jak jeszcze dodam opuszczoną łbicę i zmiana godła to cudowne,sami zobaczcie : Zdjęcie . Ale za to gardzę pancerzami łowców smoków i broniami straży miejskiej i obywatelami (nie dość,że brak ozdób i dobrego wyglądu,to w dodatku te miecze chyba były przez Wrzoda robione...)


Łączę wyrazy sza...nieważne...
 

Dearien

Member
Dołączył
27.12.2011
Posty
222
Ja przepadam za lekkim pancerzem najemnika. Do tego jakiś cienki dwuręczniak. Ewentualnie tasak i jakaś broń dystansowa.

Innym zestawem jest strój pirata i piracki kordelas. W tym wypadku chyba lepiej bez łuku, ale jeśli już, to jakiś klasyczny, np Łuk Dębowy ; )
 

Amness

New Member
Dołączył
16.7.2011
Posty
6
Moja ulubiona broń w Gothic II Noc Kruka to Topór Berserkera. Fajnie wygląda, no i jest najlepszym toporem w całej grze. Pokonałem nim Smoka Ożywieńca. Z kolei ulubiona zbroja to Pancerz Paladyna, ze względu na wygląd i to, że jest najlepszą zbroją w calutkiej grze.
 

Satarpl

New Member
Dołączył
24.2.2011
Posty
3
Miecz Hmm...Szpon Beliara-wygląd i właściwości i Piracki Kordels.
Zbroje Ciężki pancerz strażnika,Pancerz Kruka(szkoda że nie można ją zdobyci),Zbroja z pancerzy pełzaczy nawet strój obywatela.
 

Sashiku

New Member
Dołączył
8.5.2012
Posty
5
Ja zawsze po zabicu kruka używałem kodów wchodizłem w jego ciało wyrzucałem zbroje wchodizłem w swoją postać i zabierałem ;D Nie była dobra w punktach ale fajnie wyglądała :D A szpon beliara nigdy nie zamieniałem na runy raz to zrobiłem ale słabe były te czary pare ciekawych :) Wolałem go pod postacią mieczka + fajne pioróny leciały :D
 

Mixer86

New Member
Dołączył
25.9.2015
Posty
11
Ja tam lubie wszystkie zestawy pancerzy z Gothica a co do broni uwielbiam 2h miecze szczegulnie ten dla paladyna od 3 Aktu
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Jak grałem jeszcze za dzieciaka to jarałem się ciężkim pancerzem straży miejskiej. Po prostu jak widziałem strażników w górnym mieście to chciałem być taki jak oni ;D. Nie wiedziałem jednak jak go zdobyć <a o istnieniu kodów moja mała wówczas główka nie miała pojęcia>, dopiero w GD się udało choć pamiętam że musiałem sprzedać prawie wszystko żeby go kupić xD.
Ogólnie zbroje w G1 i G2 to moim zdaniem majstersztyk. Wiadomo, chciałoby się żeby było ich więcej ale patrząc już na G3, Riseny - tam pancerze/stroje nie są już takie.. 
A kumpel kiedyś w podstawówce wcisnął mi kit że w G2 jest złota zbroja.. ile ja jej szukałem.. no i nie znalazłem :<
 
A jeśli chodzi o miecze, no to hm.. zawsze podobał mi się ten miecz dwuręczny który noszą paladyni, nie pamiętam nazwy, oraz kiepski miecz dwuręczny. Jakoś tak bardziej jara mnie aspekt wizualny niż statystyki. Lubię jak mój heroes wygląda kozacko ;d
 
Fajnie jeszcze popisać o Gothicu czasem ;d.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
A kumpel kiedyś w podstawówce wcisnął mi kit że w G2 jest złota zbroja.. ile ja jej szukałem.. no i nie znalazłem :<
 
Też miałem tego typu akcje. Co prawda nie pamiętam już czego dokładnie szukałem, ale zabawne jak umysł dziecka, które bardzo chce coś odnaleźć, zawsze znajdzie jakieś wskazówki w świecie gry. Biegałem po Khorinis w poszukiwaniu tego czegoś i ciągle widziałem nowe miejsca gdzie to coś może być. I świetnie się przy tym bawiłem.
 
Ach, ta Gothicowa nostalgia, nie do pobicia przez nic innego. ;)
 

 
 
Do góry Bottom