Wasza Ulubiona Bron I Zbroja

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Moje nowe ulubione rzeczy ;)
Lekki Pancerz Najemnika- ładnie wygląda, jest szczegółowy i wydaje się, jakby składał się z kilkunastu innych części, za to inne zbroje takie nie są.
Ciężki Pancerz Strażnika- nieźle wygląda, choć gorzej niż Lekki Pancerz Najemnika. Wybrałem go ze względu na kolory- czarny i czerwony yto moja ulubiona kombinacja.
Duże Magiczne Ostrze na Smoki- tylko ze względu na statystyki i bonusy. Wygląd jest taki sobie, cały Uriziel, nic oryginalnego.
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Pancerz Paladyna - prezentuje się na prawdę pięknie. W nim Bezi wygląda jak wybraniec Innosa, praworządny rycerz.
Szata Mrocznej magii - fajnie wygląda, taka mroczna.

Szpon Beliara - Wielki plus za wygląd, no i te obrażenia od gromu też niczego sobie.
Magiczna Kusza - Duża, masywna i otoczona magiczną aurą, która upiększa jej wygląd.
Święty Kat - razem z Pancerzem Paladyna tworzą bardzo ładny zestaw.
Smocza Zguba - W G2 NK jest na prawdę przykoksowana. A ja z reguły wolę miecze od toporów.
 

Razor13

Member
Dołączył
25.8.2010
Posty
55
Moje to Ciężki pancerz najemnika - Gothic 2 nk :D
Skórzany pancerz - bandyci go czasem noszą :D
Bronie:

Miecz paladyna (krótki 1-ręczny)
Katowski topór - 1-ręczna broń bardzo silna i Fajnie wygląda :p

To wszystkie rzeczy :D
Pozdrawiam VerX
 

Krzychu1992

Member
Dołączył
14.10.2010
Posty
128
mnie najbardziej podoba się
lekka zbroja łowcy smoków i ciężki pancerz najemnika
a z broni to
magiczny bojowy miecz na smoki i smocza zguba.
ale ogólnie jest dużo pancerzy,broni które mi się podobają
no może oprócz szponu beliara z dodatku ;p
jeżeli zrobiłem odkop to sorry i proszę o usunięcie posta.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Mnie najbardziej podobła sie ciężka zbroja łowcy smoków a z broni białych to smocza zguba,co się zaś tyczy broni dystansowych to to ciężka kusza.Dlaczego tak?Ciężka zbroja łowcy smoków dlatego że jest fajna mocna i taka trochę kolczasa.Smocza zguba jest z nazwy super ale i z wyglądu wygląda dość hard korowo .A co do kuszy to jakby przypadła mi do gustu,sam nie wiem po prostu jest git.
Pozdrawiam Szczur.
 

Drackoz

New Member
Dołączył
29.10.2010
Posty
16
Mi najbardziej, podoba się zbroja Kruka. Bardzo fajny ma wygląd, statystyki też dobrze i ogólnie, to dobrze się moim zdaniem prezentuje. Ale jest ona niestety nie dostępna dla nas(oczywiście, jeżeli nie korzystamy z kodów...), więc dobrze by było podać jakąś dostępną. A taką moją ulubioną, dostępną w grze dla nas zbroją, jest chyba... Ciężka szata maga ognia. Tylko ze względu na wygląd. A co do ulubionej broni... Zdecydowanie szpon Beliara. Jednoręczny najlepiej. Nie dość, że obrażenia duże i piorun co jakiś czas uderzy, to jeszcze świetny wygląd, i broń stworzona przez samego Beliara :).
 

MIxer33

New Member
Dołączył
15.10.2010
Posty
5
ja ze zbroi najbardziej lubię szatę arcymaga ognia i ciężką zbroję paladyna a z mieczy to głównie jednoręczne.
 

auditore09

New Member
Dołączył
5.12.2010
Posty
19
Ja najbardziej lubię zbroję pirata i miecz Runa mocy. Jeszcze gdybym miał do tego pysk pirata Benneta wyglądał bym prawie jak wiedźmin. B)
Lubię też szatę maga ognia, kaftan gubernatora(bo bezio wygląda w nim jak milioner B)) i zbroję Kruka.
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Mi do gustu wpadł pancerz paladyna, oraz szpon beliara. Razem doskonale współpracują. Postać wygląda wtedy jak paladyn dezerter lub paladyn na służbie innego Boga niż Innos.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Jeśli chodzi o zbroje to zdecydowanie zbroja pirata. Broń to już niewiem za bardzo, napewno w moim wyposażeniu znalazł by się jakiś dobry łuk oraz miecz jednoręczny. Znalazłby się także może jakiś toporek jednoręczny. Za mieczami dwuręcznymi i kuszami raczej nie przepadam
 

605534619

New Member
Dołączył
28.2.2011
Posty
31
Dla mnie ciężki pancerz straży i ciężka szata maga a co do broni z dwuręcznych ciężkie magiczne ostrze bojowe a z jednoręcznych kiepskie ostrze magiczne.
 

jaskov

New Member
Dołączył
18.9.2010
Posty
8
Ja zawsze lubiłem Piracką Zbroję i Zbroję Rycerza, a ulubiona broń to Smocza Zguba ;)
 

Zuba

Banned
Dołączył
25.9.2010
Posty
18
Pancerz kruka w połączeniu ze smoczą zgubą dają całkiem fajny efekt.
 

Szef Poszukiwaczy

New Member
Dołączył
10.7.2011
Posty
18
broń:Laska
pancerz:pancerz rockefellera (magnata grafa lub barona)
sory za pancerz ale lubię rozpisywać :blush: :blush: :blush: :blush:
 

Souler

New Member
Dołączył
25.7.2011
Posty
46
Moją ulubioną bronią z G2 jest Duże Magiczne ostrze na smoki, oraz święty kat. Ulubiony pancerz to oczywiście pancerz paladyna. Według mnie mistrzowsko wykonana zbroja. Może nie jest tak dobra jak ciężka zbroja Łowcy Smoków, ale dla mnie to z wyglądu jest o wiele lepsza.
 

mati179_97

New Member
Dołączył
31.7.2011
Posty
18
Broń:Gniew Innosa - nazwa mówi sama za siebie. Tym mieczem można pogromić przeciwników Innosa. Miecz i nazwa mi się podobają dlatego go wymieniłem.
Pancerz:Magiczna zbroja - za aurę ognia, którym jest otoczona.
 

DamJan

New Member
Dołączył
2.8.2011
Posty
22
Piracka zbroja i kordelas daje ciekawy efekt. Do tego jeszcze kusza.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Moją ulubioną zbroją jest Ciężka Zbroja Łowców Smoków, te szpony dodają jej uroku a jeśli chodzi o broń, to dwuręczny Szpon Beliara. Trzeba przyznać ładnie się prezentuje na plecach Bezimiennego.
 

gra

Banned
Dołączył
16.8.2011
Posty
42
Ze zbroi najbardziej spodobała mi się Ciężka Zbroja Łowcy Smoków oraz Zbroja Pirata. A broń to laga.
 

Yerden

New Member
Dołączył
1.9.2011
Posty
11
Pancerze: Głównie pancerz Kruka, albo ciężki pancerz najemnika. W obu Bezimienny prezentuje się naprawdę fajnie.

Broń: Dla mnie najlepszą jest Szpon Beliara, wygląda imponująco.
 
Do góry Bottom