Wasza Ulubiona Bron I Zbroja

MrBezio09

New Member
Dołączył
26.1.2010
Posty
20
Moja ulubiona bron to ten topor co u Orlana mozna kupic (ten co ma go Lee w jedynce)a zbroja to Zbroja Pirata :rolleyes:
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Może przestań spamować dzieciaku? I załóż temat powitalny w dziale "przywitaj się!"...

[mod] Zakładanie tematu powitalnego nie jest obowiązkowe...[/mod]

Co do tematu. Najbardziej chyba lubię końcowy set łowcy smoków: Duże Magiczne Ostrze na Smoki oraz Ciężką Zbroję Łowcy Smoków, bo w tym zestawie postać wygląda świetnie.
 

lendzio

New Member
Dołączył
23.1.2010
Posty
13
Mi tam najbardziej podoba się Ciężka Zbroja najemnika a broń to ten topór od Orlana : ]
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Laga i strój farmera.Razem tak fajnie współgrają...; d
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Widząc kolejny bezsensowny temat szkelo zapada sie pod ziemie

wracając do tematu zbroja dowódcy piratów i katowski topór

@baal szalejesz na starosc :)
 

Szeryf1592

Pomocnik Magów Wody
Dołączył
16.3.2007
Posty
159
Duże magiczne ostrze na smoki i ciężka zbroja Łowcy Smoków.DMONS za długość miecza +10 % do broni dwuręcznej,a ciężka zbroja Łowcy Smoków za wygląd + bardzo dobra ochrona przed obrażeniami.
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Zbroje:
- Ciężka zbroja najemnika - wygląd
- Lekka zbroja strażnika miejskiego - wygląd
Bronie:
- Magiczna różdżka - dodatkowa mana
- Topór bojowy - wygląd i obrażenia
- Długi łuk - wygląd i obrażenia
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Cieżki pancerz Strażnika Miejskiego + kiepski miecz dwuręczny. Razem zajefajnie wyglądają szkoda że takie słabe :D
 

SieniX

New Member
Dołączył
1.2.2010
Posty
12
mi się podoba lekki pancerz strażnika miejskiego i kiepski szeroki miecz
 

Marioxs

New Member
Dołączył
5.2.2010
Posty
14
Ciężka zbroja łowcy smoków i Durze Magiczne Ostrze na Smoki no i Kusza Łowcy Smoków.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Lekki Pancerz Strażnika i Dobry Miecz. Ładnie razem wyglądają, a postać jest "przykładnym strażnikiem" :p
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Ze zbroi najbardziej podobają mi się te najlepsze, a mianowicie:
- szata arcymaga kręgu ognia
- zbroja paladyna
- ciężka zbroja łowcy smoków
oraz szata poszukiwacza :p

Z broni najbardziej lubię orkową zgubę, ale barbarzyński topór bojowy także wygląda imponująco.
Z broni strzeleckiej to oczywiście magiczna kusza/łuk oraz ognisty łuk (ognista kusza istnieje?)
 

orkinal

New Member
Dołączył
19.2.2010
Posty
6
broń....o już wiem moją ulubioną bronią jest duże magiczne ostrze na smoki a zbroja to zbroja paladyna.
 

Nervel

New Member
Dołączył
20.2.2010
Posty
13
Ja lubię magiczną kuszę i płonącą szatę (podobna do szaty Xsardasa tylko że się pali)
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Nervel, jak zdobyć płonącą szatę i w której części? Bo nawet na liście cheatów jej nie widziałem.
 

Muzin123

New Member
Dołączył
22.2.2010
Posty
10
O ja to lubię Ciężką zbroję płytową-Ubranie

Miecz to ten który nosi Cord przy farmie Najemników pozdro <_< <_<
Ende kurna, autor kolejnego posta krótszego niż 2 składne zdania, zostanie nagrodzony warnem.
 

Nervel

New Member
Dołączył
20.2.2010
Posty
13
Fahrenheit ta zbroja znajduje się w dodatku noc kruka i na pewno jest na liście chatów bo używałem jej do filmu.

a i jeszcze coś ta szata nazywa się ognista szata czy jakoś tak ale jest jeszcze fajniejsza i nazywa sie magiczna (lecą z niej takie coś jak z magicznej kuszy) ;}
 

Karfikx

New Member
Dołączył
21.3.2010
Posty
6
Moją ulubioną zbroją z dodatku Noc Kruka jest zbroja Kruka. A ulubiona bron to szpon Beliara
 
Do góry Bottom