Walka Mieczem

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Od kiszenia się w ekwipunku B)
 
A tak an serio, to magowie są dziwni - trudno się dostać, gówno dostając. Najlepszy obóz do bandyci...jednak.
 

Don Esteban

Husarz Wiedźmin
VIP
Dołączył
24.2.2014
Posty
182
No bo kto nimi rządzi?! Don Esteban.... :D
Tak szczerze to dla mnie kazda gildia ma to cos. Zalezy kto co lubi...
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
okej, a powie mi ktoś jak to jest z mapami? tzn np Patty miała mi zaznaczyć na mapie gdzie są grobowce ze skarbami, a dupa, nie widzę nigdzie tego na żadnej mapie :D
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Wybierasz dziennik, wybierasz zadanie i masz na dole "zaznacz na mapie". Chyba dobrze pamiętam ^ ^
 

Iorven

Wiedźmin Misiak
Dołączył
10.4.2014
Posty
94
Kurcze mówicie o magach i bandytach, a inkwizycja to co? Serio tylko ja lubiłem walczyć po ich stronie kosturami?
 

Don Esteban

Husarz Wiedźmin
VIP
Dołączył
24.2.2014
Posty
182
Jak już pisałem wszyscy są dla mnie klimatyczni. Ja też lubie kostury i inkwizycję :)
 

Iorven

Wiedźmin Misiak
Dołączył
10.4.2014
Posty
94
Od razu słaba. Mnie się cholernie podobała, a Inkwizytor Mendoza jest do tej pory moją ulubioną postacią serii Risen. Cholernie żałowałem, że musieliśmy go zabić. Chodź cieszy mnie pogłoska, że w Władcy Tytanów powróci w świecie nieumarłych. :D
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
I będzie mógł być jednym z naszych towarzyszy, z tego co można wiedzieć z pre-bety.
 
Ale frakcje to kwestia gustu. Ja np. nigdy nie dołączyłem do SO w G1 :p
 

Iorven

Wiedźmin Misiak
Dołączył
10.4.2014
Posty
94
Ja w G1 najczęściej wybierałem Nowy Obóz... Chodź bycie w Starym dodawało pewną atrakcję z motywem wygnania :)
 
Dobrze wiedzieć, że Mendoza będzie mógł być naszym towarzyszem. Chodź przyznam szczerze ciekawi mnie również nowy bohater i to co zrobią ze starym.
 

Iorven

Wiedźmin Misiak
Dołączył
10.4.2014
Posty
94
Zależy kto co lubi. Ja osobiście przeszedłem grę będąc w każdym obozie.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Dostanie się do SO było zwyczajnie za proste. :D Sam osobiście zawsze dołączałem albo do Ćpunów albo do NO.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Grając po stronie Starego Obozu IMO gra jest najciekawsza i najbardziej nieliniowa. Kocham te nagłe zwroty akcji, gdy bohater wraca do obozu z ważnej misji, a strażnicy przy bramie się na niego rzucają. Właśnie dlatego grając jako członek SO przechodziłem grę najczęściej :) .
 

psyched

Nazzi Oko
Dołączył
23.2.2014
Posty
557
Ja grałam wszystkimi obozami żeby przekonać się jak to jest, poczuć klimat. Może i dostanie się tam nie wymaga przebłysków inteligencji, ale moment gdy zaczynają mieć bohatera w dupie i rzucać się na niego jest niezły :D
 
Do góry Bottom