Walka Mieczem

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
No to dorwałem Risena, fajna gierka nie powiem :p. Mam takie pytanie odnośnie walki mieczem. Rozwijam ją, mam bodaj 4 albo 5 poziom i zakupiłem sobie długi miecz. Niestety nasz bohater trzyma go w dwóch rękach < czyli nie mogę mieć tarczy >. I w ogóle, jakoś tak dziwnie nim walczy, gorzej aniżeli jak trzyma inny w jednej ręce. I tutaj moje pytanie - jak to wygląda z następnymi poziomami? Czy zmieni się to i każdy miecz będę mógł trzymać w jednej ręce razem z tarczą? Czy coś?
 
Z góry dziękuję :* :D
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
więc tak to działa o_O szkoda że nie zostało to nigdzie wyjasnione w grze ;p.
 
czyli dobrze myślę ze jak mam broń dwuręczną teraz i walki topirem się nie uczyłem to walczę nią dużo gorzej tak? ;p i jak rozwinę topór to owym dwuręcznym mieczem będę władał lepiej? mhm..
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Chore, ale tak jest. Zresztą w statystykach postaci masz pewnie walkę toporem i mieczem.
 
NO CHYBA, że ja się mylę i po patchu zrobili tak, że po osiągnięciu 10 poziomu miecza trzymie się dwuręczny w jednej łapie? Nie wiem, dawno grałem, bardzo.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
nie instalowałem zadnego patcha :p.
no to okay, będę rozwijał tę walkę toporem, jak coś to będzie na Ciebie :D
 

Don Esteban

Husarz Wiedźmin
VIP
Dołączył
24.2.2014
Posty
182
Według mnie nie opłaca się rozwijać walki toporem, bo najlepsza broń pod tą umiejętność podajże podnosi umiejętność władania toporem o okolo 6 poziomów. Tak, dobrze napisałem. W związku z tym bez uczenia się i tak będziesz mógł ją trzymać w 1 ręce.  :D
Wiec jeśli jesteś z Donem Estebanem :D (zabawne) to rozwijaj miecze, a jeśli inkwizycja to kostury ;)
Mag to wiadomo...
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
okej, rozwinąłem kolejny poziom walki mieczem ii.. oo, nasz bohater nauczył się trzymać długi miecz w jednej ręce :D
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Bo ma najnowszego patcha w sobie :p. A ja grałem dawno.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Tak, mam biedronkową wersję, wreszcie było mnie stać żeby zakupić Risena :D.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Nowa meta!
 
Bo mag z fajerbala zadaje mniejszy demejdź niż z aksa.
 

Don Esteban

Husarz Wiedźmin
VIP
Dołączył
24.2.2014
Posty
182
A kto by tam w Risen magiem kuli ognia uzywał... Od czego jest odpowiednik deszczu ognia z gothica "Inferno"? :)
 
Do góry Bottom