Velaya - Problemy

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
tak mistrzami :D
tą misje od kardifa też trzeba wykonać, w ogóle wykonuj wszystkie
a dostałeś już questa u hanny?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
No tego , w którym ona prosi cie o pomoc w uzyskaniu głosów do kandydatury :D

Hanna powinna ci dać tego questa w pierwszej rozmowie(jeżeli dobrze pamiętam), sprawdź dokładnie dziennik .

Z tego co pamiętam to musisz przekonywać do tego kobiety w mieście. A do górnego miasta dostaniesz się jak zostaniesz czeladnikiem, a czeladnikiem możesz zostać tylko u Hanny jak pomożesz jej uzyskać głosy.

No... mam dobrą pamięć :)
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
To jest tak. Bierzecie Qest z goblinami a potem okazuje się, że chcą zaatakować Khorinis jeśli nie odzyskają swoich artefaktów. Okazuje się, po kilku rozmowach i gadkach-szmatkach, że jeden z tych artefaktów ma strażnik miejski. Pytamy Mikę, on wysyła nas do Pabla. Pablo mówi, że artefakt ma Wambo z górnego miasta. Pytamy się jak się tam dostać. On mówi, że trza być mieszczaninem, a to można osiągnąć terminująć. Idziecie do mistrzów a oni nie chcą Velayi przyjąć. Idziemy do Coragona, on też kobity nie przyjmuje, jednak poleca Hannę. Ona mówi, że nas przyjmie jak jej kiedyś oddamy przysługę. Zostajemy obywatelem. Potem zbieramy Hannie głosy. Tak rozwiązałem sprawę.
Pozdro dla wszystkich.Koza123
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Witam. Znalazłem solucję do tego moda. Zamieszczam do niej linka. Są tam opisane wszystkie(jeśli nie to większość) questy.
 

strzelec

New Member
Dołączył
13.4.2008
Posty
14
Hej, mam mały problem z zadaniem "Hodowla ścierwojadów". Otóż w zagrodzie nie mam jeszcze preriowych ścierwojadów. Niestety, gdy byłem przy Niclasie, ten je wszystkie wybił i nie wiem, gdzie mogę je jeszcze znaleźć.
Proszę o pomoc, wydaje mi się, że utknąłem <_<
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Nie musisz robić tego zadania, a ewentualnie przyzwać ścierwojady konsolą, ale przejdź się jeszcze nie wiem czy dobrze pamiętam ale mogą być jeszcze tam koło wykopalisk magów wody, dalej kolo drogi za kapliczką.
 

strzelec

New Member
Dołączył
13.4.2008
Posty
14
Nie musisz robić tego zadania, a ewentualnie przyzwać ścierwojady konsolą, ale przejdź się jeszcze nie wiem czy dobrze pamiętam ale mogą być jeszcze tam koło wykopalisk magów wody, dalej kolo drogi za kapliczką.

EDIT: Jednak znalazłem parę tych bestii koło farmy Bengara. Uff, a już chciałem splamić swój honor kodami. Na szczęście, obyło się bez większych kłopotów! :rolleyes:
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Mam pewien problem, a właściwie 2. Pierwszy. W solucji co ją tomi podał pisze gdzie są kapliczki Beliara. Cytat:5) W jaskini na tyłach rezydencji.
O jaką rezydencję chodzi?
A drógi problem: Gdzie siedzą Vino i Joe?
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
1) na tyłach rezydencji co to ją sobie Velaya buduje prawdopodobnie
2) z tego co pamietam to siedzą w tej jaskini w kotlinie pod miastem, tam gdzie leżą zwłoki muzyków.
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Do pierszego prosze o dokładny opis lub screena. A gdzie jest ten oddział bestii w wielkim lesie?

Mam problem w modzie Velaya. Otóż powiedziałem andre o podejrzeniach względem Lariusa. On mówi, żeby inaczej udowodnić jego winę czy coś takiego. Wyciągam szatę ze skrzyni Lariusa i nie wiem co dalej. Próbuje gadać z magami lub z andre o szacie ale sie nie da. Co dalej?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Załóż ją i biegaj po mieście...
 

Milten1997

New Member
Dołączył
16.8.2010
Posty
3
Witam to jest mój post więc witam wszystkich.
Mam problem z misją "Podglądacz".Ta kobieta która miałaby mnie zastąpić nie chce tego zrobić bo powiedziałem że wydłubię oczy temu podglądaczowi. Co mam zrobić?
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Powiedzieć, że przywiążesz go nago do drzewa a nie wydłubiesz mu oczy.
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
No hej. znów problem z tym samym modem. Gadałem z Erolem w obozie bandytów i powiedziałem żeby ostrzegł andre,Torlofa itd. I prosiłem go o broń. Zrobiłem wszystkie( jak nie wszyskie to większość) Questy i podobno teraz w jakichś krzakach ma leżeć broń. W których? Jak możecie to proszę o screena.
 

Nixsa

New Member
Dołączył
21.8.2010
Posty
1
Ja mam jeszcze lepszy problem.
Wykonałam wszystkie zadanka u bandytów i dobre kilkanaście dni czekam na Erola. Widać nie chce mu się ruszyć tyłka żeby mi pomóc :\ Tak mam buga wiem o tym ale nie chcę mi się grać od początku w 4 rozdział (miałam jeszcze buga z Paulem).
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Mi się też zdawało, że mam takiego buga. Ale nie. Poczekaj kilka dni na Erola i przyjdż w południe. Bo myślę, że przychodzisz rano. On się pojawi jak Sentenza i większość ty jego przytłuków pójdą z obozu. Zrób tam wszyskie Qesty i zaczekaj ze 5 dni (oczywiście możesz użyć do tego opcji spania) a potem w południe idż przed tą bramę.
 
Do góry Bottom