Uubiony pomocnik

Jaka postać to twój ulubiony ,,Pomocnik"


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Obi

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
215
który pomocnik najbardziej wam się podoba mi Gorn jest na luzie walka to dla niego zabawa i wogóle!
biggrin.gif
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
No chyba wiadomo GO_RN!!!
Jedna rzecz. Jeśli w tym temacie pojawi się więcej takich arcydługich postów, to zostanie on zamknięty. Podobnych "ankiet na popularność" było wiele i zawsze sprzyjały spamowi...- MB
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
Mi sie Milten podoba.Jak mnie atakowali przy SO. to ja szedłem do walki wręcz a Milten mnie wspomagał czrami.
To była walka 8)
Właściwie to wszyscy mi sie podobają.
Anie mozna wybrać dwóch
smile.gif
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Ja wprost uwielbiam Miltena... jest to dosyć miła postać, nie wywyższa się zbytnio, ot spokojny człowiek, władający siłami magii ognia... oczywiście lubię też pozostałych, ale jakoś do tej pory, niespecjalnie podobała mi się współpraca z kimkolwiek, zawsze lubię robić wszystko sam, ponieważ denerwują mnie pomocnicy, którzy się gubią lub spadają w przepaści...
A co do ostatniej opcji w ankiecie, chyba chodziło ci o Talasa... czyż nie? :]

In nomine Patri et Fili et Spiritus Sancti †
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Ja zagłosuje na Diega - trzeba mieć nie lada odwagę żeby wybrać siena trola i to w towarzystwie "żółtodzioba"
tongue.gif
A pozatym zawsze lubiłem Diega - to spoko koleś. Jak pierwszy raz go zobaczyłem i z nim zagadałem w Gothicu 1 to od razu go polubiłem
tongue.gif
 

Fox

New Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
12
zadnych pomocnikow

ja tam zadnych pomocnikow nie lubie najlepiej mi sie chodzi samemu bo:
:arrow: jak sie gdzies zablokuja to trzeba po nich wracac bynajmniej w g1 tak bylo

:arrow: nie mozna ich zabic
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif


ale najlepszy to chyba byl diego bo zadnych zawieszek nie mial przyajmniej u mnie
 

George*

Member
Dołączył
1.12.2004
Posty
124
Ja najbardziej lubie Gorna, zaplusowal u mnie pomoca w odwecie na Wolną Kopalnię. Jak on sie tam rzucal na tych straznikow, ile ja przy tym smiechu mialem... No i wogóle mi sie jego topor podba, jak w ostatnich rozdzialach mozna bylo kupic, imitacje takiego topora to zawsze gdy robilem wojownika, chodzilem z tym cudem
laugh.gif
 
Dołączył
17.12.2004
Posty
38
Mi się najbardziej bodoba Gorn, poniewaz dla niego walka to dziecinna zabawa. Miltenn jest też fajny.Milten i Gorn stanowili by super zespół.Milten atakował by z daleka a Gorn chlastał by mieczem
 
Dołączył
15.11.2004
Posty
23
Gorni

Moim zdaniem najlepszym pomocnikiem był gorn ale milten też był fajny zresztą diego też ale najlepiej mi się współpracowało z gornem bo to jest nie ustraszony gość który zabije każdego kogo tylko chce .

*************************************************************
Innos nadchodzi !!!
 

Obi

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
215
eh niechodziło mi o Talas ale też mgłem go dać do ankiety na bagnach w Obozie Sekty obok węzy błotnych tam jest jakaś chałupka lekko rozwalona i tam siedzi ten Nowicjusz (to jest podróba wrzoda)

Ps W sumie wszyscy pomocnicy fajnie poza Wrzodem(na dupie) talasem i tym nowicjueszem
 

Zelda

Member
Dołączył
3.12.2004
Posty
71
eh :F

Hm.Diego Albo Gorn.Gorn-jak powyżej taki był bardzo BEZPOŚREDNI.A
Diego to spoko koleś.Był dla mnie jak ojciec...
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif

Tylko ze mi się Gorn gubił wszędzie a Diego to taki bardziej ułożony
smile.gif
 

Ulisses

Member
Dołączył
29.11.2004
Posty
116
Ja najbardziej lubię Diega,bo:
:arrow: jest miły i w ogóle
:arrow: dobrze walczy
 

mr_cysio

Member
Dołączył
14.11.2004
Posty
117
według mnie najlepszy jest milten, ponieważ ma czary jest magiem itd., gorn mi się mniej podoba, ponieważ w odwecie na kopalnie to spadał z przepaści, atakował mnie jak ja zaatakowałem strażnika, wchodził w ściane i ogólnie robił za wariata, a Diego to siedzi tylko w tym obozie jak go zamykają to wychodzi i "ostrzega" innych... ciekawe kogo :? no racja raz nam pomaga przy trolu, ale tylko żeby odwrócić jego uwagę, a my żucamy czar, zabijamy gobliny(diego mi zabił chyba 3 :shock: )a harpie to już w ogóle nam nie pomaga zabijać
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Pomocnik

Ja najbardziej upodobałem sobie Gorna. Jest to ziomal w dechę który wiernie służy Lee i jest również oddanym przyjacielem. Poza tym moim ulubionym obozem jest Nowy Obóz.
 
A

Anonymous

Guest
mag

Dlamnie Milten bo pomagał jak stary obuz cie zdradził i chcieli cie zabić. A pozatym pomagał zdobyć kamień ogniskujący.
laugh.gif
Milten to najbardzej przyjazny ze wszystkich magów ognia.
 

Bakerman

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
73
Najbardziej lubię Gorna. Jemu nikt nie podskoczy. Owszem, Milten, Diego i Lester też są spoko(kiedy pomagali nam przy zdobyciu kamieni ogniskujących), ale Gorn pomagał nie tylko przy zdobyciu kamienia, ale także w Wolnej Kopalni. Bez niego nie poradziłbym sobie tam.
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
milten rzadzi jest wporzo i jest wogule moja ulubiona postacia z jedynki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom