Uubiony pomocnik

Jaka postać to twój ulubiony ,,Pomocnik"


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Gorn jest najlepszy zawsze idzie walczyć z każdym potworem i wszędzie.
Ta.... tylko, ze jak ja z nim idę tą wciąż się gubi... Moim ulubilonym pomocnikiem jest jednak Gorn < razz > Jest fajniejszy od Diego i Lestera ( co do Miltena to niewiem )
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
pomocnik

Boom ma racje. Pomimo tego że Gorn to dobry przyjaciel i wojownik ta njbardziej nie lubię jak się gubi w starym klasztorze.
 

Mistrz Miecza

Member
Dołączył
1.11.2004
Posty
59
pomocnik

Najleprzy pomocnik to Gniew Innosa czyli bron jednoręczna
i pancerz a jeśli chodzi o człowieka to Angar
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Re: pomocnik

Najleprzy pomocnik to Gniew Innosa czyli bron jednoręczna
i pancerz a jeśli chodzi o człowieka to Angar

Ej ziomek tu chodzi oczłowieka, a nie o broń, a napisałes o Angarze... Czy on coś pomaga w Gothicu 1 ...?? Bo mi się zdaje, że nie.
 

Bart_Illidan

Member
Dołączył
15.10.2004
Posty
90
ja najbardziej lubię Miltena, bo jest magiem ognia tak jak ja :] lubie też Wrzoda, a raczej wyżywać się na nim :]
 

Molious

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
57
diego na pewno najbardziej pomaga bo ma zajefajny łuk i wszystkie gobeliny wymiata w 2 strzały tylko szkoda ze zanim jednego zaatakuje to on mi juz go zastrzeli dobrze ze chociaz exp idzie do mnie
 

flatron

New Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
19
Najlepszym pomocnikiem jest Wrzud. Zadaje bardzo mądre pytania, pomago w czasie walki, nie ucieka. Jedzym słowem Najlepszy toważysz jakego byś mógł spotkać w G1
 

#lee#

New Member
Dołączył
23.11.2004
Posty
2
Oczywiście Gorn Jest najlepszał postaciom z gry
biggrin.gif
bardzo go lubie
biggrin.gif
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
Oczywiście Diego

Moim ulunieńcem jest Diego 8) . Ma zawsze dużo pomysłow i jak cośsie dzieje to zawsze pomoże!!!
 

Valerius

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
86
najlepszy jest milten. jak my jesteśmy wojownikami to przydaje sie pomoc z tyłu(bez skojarzeń), a najlepiej jak są to jakieś czary, i dlatego milten jest niezastąpiony.
 

SEBEK ARCYMAG OGNIA

New Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
9
Gorni jest the best

Moim zdaniem każdy jest dobry . Ale najlepszy jest gorni.

*************************************************************
Śmierć wszystkim sługą beliara!!!
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

Panowie no przecierz kazdy wie kto jest najlepszy oczywiscie Gorn niezly facet najodwazniejszy ze wszystkich i zawsze stawia na swoim dla niego walka jest rozrywka i niech tak pozostanie jak mozna nie lubiec takiego twardziela jakim jest gorn i to tyle
 

Jesol

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
79
Dla mnie spox jest Diego, bez niego nie wiedzielibyśmy jak zacząć, on nas wszytskiego naucza i jest OK
smile.gif
 

Obi

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
215
Taki pomocnik na jedna misje tez fajny np. Mordrag ściągasz na niego stado żebaczy(on ich jeszcze niewidzi) ty go zagadujesz i..
Handlujecie se a żebacze atakuja
biggrin.gif
:D:D
laugh.gif
 

Lord Wolfenstein

New Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
29
Mi mozna mowic ale najlepszym z pomocnikow JEST... WRZOD
biggrin.gif
!!! To twoj najwierniejszy przyjaciel nigdy Cie nie zostawi
tongue.gif
 

andre

Member
Dołączył
27.8.2004
Posty
279
moim ulubionym pomocnikem jest diego a dlaczego dlatego ze jest z nami od poczatku do konca i zawsze mozan na nim polegac i za to go cenie
 

Sługa Innosa

New Member
Dołączył
24.12.2004
Posty
17
Taa, Gorn i Diego, to dobrzy towarzysze niewoli
smile.gif
))) lecz najlepszym z nich jest niewątpliwie Milten. Ohh, te jego czary... :twisted:
 

Obi

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
215
Co do ulubionych widze żę nikt nielubi Lestera!??!?!? Czemu?
Głupio się zachowuje gdy mówisz mu o spotkaniu to fakt.....i ciągle gada o śniącyym i......jest Nudny hyba dlatego na neigo nei głosujceicei?
 

Sługa Innosa

New Member
Dołączył
24.12.2004
Posty
17
A pomocnika którego nie lubie, to jest wrzód. Od jego paplaniny głowa pęka!!!!!!! Wolfenstein, nie wiem jak ty go tolerujesz? :twisted:
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
bezkompromisowo najbardziej pomaga gorni na niego zagłasuje, co niezmienia faktu że najbardziej lubie diega (chej! myślałem że juz nieżyjesz! Taaa... też tak myślałem) i miltena ( a ty ciągle tutaj czy znowu tutaj?? ZNOOWU tutaj....) coprawda są to przykłady z 2 ale w jedynce też są fajni...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom