Uubiony pomocnik

Jaka postać to twój ulubiony ,,Pomocnik"


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Najlepszym jest Gorn spoko ziom 8) Jednak zawsze są z nim problemy tzn. gubi się i w Klasztorze i w Wolnej Kopalni a na dodatek bardzo często się zawiesza i nieraz pobił mnie w Kopalni :evil: Za każdym razem jak mi wlał nie zabijał dostawałem 240 exp i mówił :arrow: ,,zginął członek Starego Obozu a Ty maczałeś w tym palce" :shock: A sam zabija Strażników :!:
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
oczywiście Wrzód,ponieważ ma bardzo pożyteczną broń(pałke) i wiele innych baaaardzo przydatnych płynów ładujących zycie(woda),ma tez pewien rodzaj skały który jest wykorzystywany do handlu wymiennego(ruda),i ogólnie spoko gość(wygadany),i rzeczywiście jest jak wrzód(jego imie nas nie kłamie)
 
Dołączył
26.12.2004
Posty
8
najlepszy jest wrzud.
pomaga w wlace, nie ucieka, zadaje bardo madre pytania.
Jednym slowem "Wrzud"
smile.gif
 

Magus

Member
Dołączył
21.9.2004
Posty
104
Wedłud mnie najlepszy jest Gorn. Nikt nie może się mieżyć z jego toporem
tongue.gif
Gorn ma niepowtarzalny styl i przede wszystkim nie jest cukierkowy, poprostu zabijaka !!! :twisted:
 

szubertus

Member
Dołączył
16.12.2004
Posty
57
Gorn jest najlepszy, to chyba oczywiste. Najgorszy jest Lester (moim zdaniem mega ciota). Diego jest taki średni - a inni? Nie biorę ich pod uwagę....
 

yht

Member
Dołączył
17.12.2004
Posty
53
hehe jestem pierwszy co głosował na lestera ale nie wiem dlaczego spox gościu i dość durzo pomagał nam w obozie na bagnach nie mówie że inni to nic nie pomagali ale musiałem między nimi wybierać
tongue.gif
 

Zębacz

New Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
17
Dlamnie najlepszym pomocnikiem jest gorn bo jest silny i dobrze walczy tylko wnerwia mnie jak atakuje mnie w nowej kopalni.
 

PyRokArR

New Member
Dołączył
23.11.2004
Posty
10
wszyscy n ie macie racji. Najlepszy jest Wrzód !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kolejny taki post (krótki/nic nie wnoszący/z nadużyciem znaków iterpunkcyjnych) równa się z ostrzeżeniem dla autora, jasne?-MB
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Ulubiony pomocnik

Ja najbardziej lubię Gorna pomaga nam w dwóch sytuacjach ,a mianowicie pomaga nam zdobyć kamień ogniskujący i pomaga odbić wolnom kopalnię.W ogóle fajnie jest walczyć u boku takiego osiłka.
 

Micz

New Member
Dołączył
28.12.2004
Posty
13
Diego, czemu, bo zarówno dobrze macha mieczem jak strzela łukiem, jest zwinny, pomysłowy :idea: , ma poczucie humoru, uczy siły i zręczności, zawsze służy pomocną dłonią i wogóle to pierwsza postać którą spotykamy w grze i która raruje nas z rąk bandziorów ze starego obozu.Diego rządzi !!!!!!
 

Vonlanthen

New Member
Dołączył
29.12.2004
Posty
19
jak poznałem całą czwórkę tj.<diego,gorn, milten i lester> to odrazu wiedziałem ze to są kumple, a juz ja dowiedziałem się później ze spotykają się tam gdzie zawsze to poprostu chciałem do nich należeć, i myślę że juz należe,najlepsi kumple z całego gothica....................
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
Diego jest najlepszy bo:
Nie dość że dobry wojownik ( mistrz łuku i niezły w mieczach) to do tego doskonały złodziej.
Ratuje nas przed Bulitem i jego qmplami
Pomaga nam na dworze Irdorath odnaleźć ukryte przejścia itp.
 

Alrik

Member
Dołączył
2.12.2004
Posty
76
Ja najbardziej lubie Gorna.To dlatego że razem jesteśmy najemnikami i walka z nim jest jakaś taka specyficzna.Pozatym gorn jest na luzie.
 

matnik

Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
100
Zaglosowalem na Diega. Rownie uwielbiam Gorna, ale jeden szczegol mi sie przypomnial i to go obnizylo. Przy odbijaniu wolnej kopalni atakowalem ludzi Gomeza,a po pewnym czasie Gorn sie zgobil i atakowal mnie z zaskoczenia.
 

ElviS

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
37
Osobą wymiatającą jest ... WRZÓD. Tak go przypakowałem z kolegą, że szok. Dałem mu sprzęta przy użyciu MARVIN Code. Zrobiłem mały test. Tadadadada. Rozwalał na loozie Gomeza
smile.gif
 

Trinity

New Member
Dołączył
30.12.2004
Posty
11
Diego

Zaglosowałam na Diego poniewarz on mnie nie bije jak Gorn w Wolnej Kopalni. No Diego jest spox narazie mój najleprzy pomocnik hehehehe
 
Dołączył
24.12.2004
Posty
70
milten

Milten poniewaz jest najrozsadniejszy moim zdaniem ze wszystkich..... jest tez magiem ognia i pomaga troche
biggrin.gif
:D jak zdobywamy jeden z kamieni ogniskujacych...
 
Dołączył
31.12.2004
Posty
127
Moim NAJLEPSZYM pomocnikiem był, jest i będzie GORN :!: :!: :!: W Starym klasztorze wyśmienicie radził sobie z stadami zębaczy
biggrin.gif
:D A z młodym Trolem to też poradził sobie lajtowo. Ale najlepsza to była akcja w Nowej Kopalni
biggrin.gif
:D:D Poprostu BOSKO zabijał tych strażników :twisted: :twisted:
 

Paladyn_20

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
98
Zdecydowanie najlepszy dla mnie był GORN, no i wiele mi pomagał a nie jak inne mendy.
 
Dołączył
3.1.2005
Posty
69
Moim zdaniem najlepszy pomocnik to milten mój brat z klasztoru i gorn.Ale gorn i milten tworzyliby świetny duet gorn by atakował swoim toporem a milten atakowałby z dystansu swoimi czarami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom