Uubiony pomocnik

Jaka postać to twój ulubiony ,,Pomocnik"


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.
Dołączył
6.1.2005
Posty
11
Najlepszy jest Gorn ale Milten też jest fajny
O fak, no co ty powiesz!? Od tej pory rozwijać (uzasadniać) swoje wypowiedzi, albo temat pójdzie do zamknięcia i polecą ostrzeżenia.-MB
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
wiadomo Milten bardzo sympatyczna postać i jeszcze jeden powód jest magiem a ja uwielbiam magów Jest ThE BeSt
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
mag

Najbardzej podoba mi się gorn dlatego bo pomagał zdobyć wolną kopalnie i kamień ogniskujący a pozatym jest silny.
laugh.gif
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif


Od tej chwili odpowiedzi mają mieć minimalnie 4 linijki - Gothi
 

_aReS_

New Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
7
Według mnie to wszyscy są pomocni. Gorn zabija i bije wszystko co sie rusza ( łącznie ze mną ). Diego jest sprytny i w ogóle. Milten jest super magiem. Lester też jest spoko. Ale chyba Talas i Wrzód są THE BEAST !!!
Atakują każdego wroga. I niczego się nie boją
biggrin.gif
biggrin.gif
 

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
Milten bo jest najfajniejszym z magów we wszystkich częściach Gothica. Zawsze pomaga we wszystkim. No i Gorn jest cool bo jest zaje.... spoko wojownikiem

Hehe, Gothi'ego się nie ignoruje
smile.gif
. To się tyczy także ciebie- Pogromco- MB

Mam pytanie - dostali jush po ostrzeżeniu? bo nie wiem czy stawić
tongue.gif
- Gothi
 
Dołączył
7.1.2005
Posty
77
Najleprzym pomocnikiem jest Lester, ponieważ:
:arrow: ma fajną zbroję
:arrow: chodzi mu tylko o akt własności (to jest naprawdę ważne)
Fajny jest też Wrzód, bo:
:arrow: jest nieoceniony, gdy walczysz z trudniejszym przeciwnikiem np. kretoszczurem, on zawsze ci pomoże
smile.gif

:arrow: jest jedną z ważniejszych (jezeli nie najważniejszą) postacią w grze
smile.gif

:arrow: i wiele, wiele innych...
 

Bonifacy

Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
379
Ja bardzo lubie miltena i fajnie sie z nim wspołpracuje ale... jednak z Gornem troszke bardziej mi sie podobało. Raz ze dłuzej sie z nim wykonywało to zadanko a dwa ze tez super koles z niego jest. Co z tego ze pare razy mi sie zgubił i nie mogłem go znalezc lub nie mogł wejsc na ta duza kłode. Wczytywało sie i było git. To sie wytnie... Pozdro.
 

Innosik

New Member
Dołączył
12.1.2005
Posty
16
Ja przepadam za Gornem poniewaz jast z nim niezla zabbawa
Grrrrrrrrrrrzajefajnie jest zabic paru zebaczy :twisted: :twisted: :twisted: ahahhaah
albo kilku trolli :twisted: :twisted: :twisted: HAHAHHAHAHAHHAH!!!!!!!!!
 

kaffre_12

New Member
Dołączył
16.1.2005
Posty
6
Ja hyba najbardziel lubie Miltena fajny mag bez niego nie zobył bym kamienia ogniskującego wkocu to on mi dał czar na zabicie tego co morzna zabić tylko czarem tym
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom