Ulubiony Obóz W Gothicu 1

Status
Zamknięty.

Sarber

New Member
Dołączył
30.12.2007
Posty
7
Hmmm ja osobiście wole SO. Mają fajne zbroje mieczyki, ale NO też nie pogardzę też mi się bardzo podobał:) A Sekta to już raczej nie świry takie.

To nie tylko do Ciebie, ale do wszystkich. Proszę o bardziej rozbudowane wypowiedzi. - DDX
 

Danielos

New Member
Dołączył
10.10.2007
Posty
7
Ja też lubię SO i NO ale sekta też nie jest najgorsza bo ma fajne mieczyki jak na początek

Było wyżej upomnienie, więc warn - szczur
 

Arte

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
84
SO stawiam na pierwszym miejscu, głównie z sentymentu =)
Pierwszy obozik, fajny klimacik tam panował no i ekipa =)
Potem Obozowisko Sekty - tutaj jest także ciekawie ^^
Nic tylko kontemplacja ze śniącym, cudowan sprawa =)
 

Kel'dorej

New Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
2
Ja dołączyłem na początku do obozu Sekty bo mi się klimat spodobał, ale później zostałem zauroczony Starym. Oczywiście jako że zawsze lubiłem magie to właśnie z nia się związałem i zostałem Magiem.
 

kryst

New Member
Dołączył
10.1.2008
Posty
2
Moim zdaniem "Swiry z sekty" xD to sa debile do kwadratu w czegolnosci Cor Calom.A moim ulubionym jest obozem jest Nowy oboz poniewaz:
-fajne npc
-fajny klimat w tej jaskini
-fajne jeziorko przy karczmie
a minusy tego obozu to:
-Krzykacz to normalnie katastofa
 

Miked

New Member
Dołączył
12.1.2008
Posty
11
Ja nie przepadałem za bagnami, jakos czulem się tam zawsze dziwnie. Gralem kilka razy, ale praktycznie zawsze chcialem byc czlonkiem starego obozu. Dlaczego? Bo byly tam takie osobowosci jak Diego ; ) Zreszta ta atmosfera i wyglad calego obozu, to jest to :)
 

adamo 04

New Member
Dołączył
14.1.2008
Posty
26
Mi najbardziej przypodobał się Stary obóz, dlaczego? Pewnie dlatego że ciekawie jest się tam dostać, jest fajna atmosfera, fajni kolesie, i obóz fajnie wygląda w nocy oraz jest tam targowisko i wielu nauczycieli.
 

Rekhan

New Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
20
Ja najbardziej lubię Stary obóz, gdyż kiedy po raz pierwszy grałem w Gothic'a był on moim pierwszym obozem, do którego dołączyłem, więc mam do niego jakiś sentyment :p Jednakże najbardziej podobają mi się kolesie z nowego obozu.
 
Dołączył
18.9.2007
Posty
88
Ja przeszłem tylko raz Gothica 1 mimo że zabierałem się do jego skończenia z 7 razy :D . A mój ulubiony obóz to Stary Obóz i Bractwo na bagnie. Nie za bardzo lubię Nowy Obóz
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Nigdy nie lubilem Starego Obozu , a Sekta jest dziwna.Przeszedlem Gothica z 10 razy i prawie zawsze dolaczalem do Nowego Obozu (1 raz do Sekty i Starego).W Starym Obozie lubie Diego i Miltena ewentualnie Thorusa , na bagnie tylko Cor Angara
a w Nowym Lee, Laresa, Wilka, Gorna i Torlofa
 

gorn321

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
26
mi najbardziej sie podoba sekta i stary obóz ten klimat i muzyka.miodzio
 

rycerzyk

New Member
Dołączył
27.1.2008
Posty
2
W Starym Obozie i tak cie wyrzucą ale ja go bardziej lubie nowy obóz też fajny, ale w starym można zostać magiem ognia :)
 

gorn321

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
26
moim zdaniem nowy obóz króluje ponieważ wszystko ci wolno nietrzeba płacić głupich składek jak w starym obozie jest tawerna mozna troche popić nietrzeba załatwiać ochrony
 

phpski

New Member
Dołączył
31.1.2008
Posty
1
Moim zdaniem najfajniejszy jest Nowy Obóz,bo:
-jest tam Gorn
-jest tam Lee
-są tam magowie wody
-ta jaskinia jest klimatyczna
-większość NPC jest tam fajna(poza Lewusem,Krzykaczem i Butchem)
-przede wszystkim jest tam największa wolność w kolonii
 

gorn321

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
26
moim zdaniem nowy obóz i stary królują ten klimat i muzyka.a nie lubie świrów z sekty lubie tylko cor angara i to chyba tyle.narka :)
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Ja tam wolę SO tam jest taka klimatyczna muzyczka...... lol nie no zbroje mi się podobają i w ogóle.... z kolei w przeciwieństwie do wielu poprzedników nie lubię NO, ponieważ tam są bandziory jedne itd.
 

tomala514

New Member
Dołączył
3.2.2008
Posty
3
Ja tam lubie stary obóz ponieważ jest tam klimat, ale NO też mi się podoba bardzo, dlatego przeszedłem grająć w gildii Starego Obozu i Nowego Obozu po 2 razy.
Niewiem dlaczego nie lubie Obozu sekty. A JAK WY MYŚLICIE :ph34r:
 

Didson

Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
135
Zdecydowanie Nowy Obóz:
Każdy jest samodzielny, nie ma "przydupasów Gomeza" nie potrzebni są ochroniarze, jest wolność i to mi sie podoba.
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Ja osobiście długo bym się zastanawiał gdzie dołączyć. Może opisze każdy obóz po kolei:
1) Nowy Obóz: Nie wiem czy chciałbym tam iść, lubię honorowych ludzi, a o najemnikach nie mogę tego powiedzieć (no Lee jest tylko honorowy)... Jednak jest on dobrze ufortyfikowany i ma własną kopalnię, a przede wszystkim pragną wolności... jednak nie wiem czy bym tam dołączył...
2) Stary Obóz: Największy i najstarszy obóz. Ma dobre umocnienia i mając ambicje można odnieść sukces w tym obozie i stać się "kimś" znacznie szybciej niż w NO. Jednak ze względu na chamskich strażników i tego ich dowódcy od siedmiu boleści Gomeza omijałbym ten obóz z daleka... chyba, że nie byłoby innej możliwości :p
3) Obóz na Bagnie: Jest najgorzej ufortyfikowany ze wszystkich obozów i łatwo można go podbić. Nie lubię patrzeć jak ktoś pali, a tam wszyscy palą xD Nie lubię Śniącego tam czczą Śniącego xD Pod żadnym pozorem nie dołączyłbym do tego obozu, nawet gdybym nie miał wyboru :p

Cóż najchętniej to zostałbym samotnym myśliwym i nie przyłączałbym się do żadnego z obozów, ale jeśli musiałbym przyłączyłbym się do Nowego Obozu...

Pozdrawiam, Crisis.
 

MadMack

Forumowy lol
Dołączył
5.5.2005
Posty
355
Jak dla mnie najlepszy jest Stary Obóz. Lubię te klimaty, takie jak w prawdziwym średniowiecznym zamku. Poza tym dołączając do tego obozu mamy możliwość przeżycia w " pełni " fabuły gry. Najpierw pracujemy dla Starego Obozu, później dla Obozu Bractwa, a na samym końcu Nowy Obóz - według mnie to najciekawsza droga przejścia Gothic'a. Za faktem tego, iż najbardziej lubię SO przemawia także to, że moją ulubioną gildią są Cienie.

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom