Ulubiony Hero

Status
Zamknięty.
T

Taleth

Guest
Ja też nie mam tego ulubionego bochatera. Wymienie jak poprzednik. Top 3
wink.gif


-->Snake z Metal Gear Solid-Człowiek zdecydowany na wszytko. Odważny, śilny,również uczuciowy,o twardych nerwach.
-->Bezimienny z GothicaOdwaga,Siła,i poświęcenie-tym charakteryzuję sie bochater wspaniałej sagi Gothic
-->Tommy Vercetti z Vice CityTo najwiekszy ziom z lat 80. Dla niego nie było przeszkód. Liczyła sie tylko kasa oraz dragi jak i władza. Full Respekt for this man.
To moje top 3
tongue.gif

Narka ;]
 

Aglais

New Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
20
Moim ulubionym bohaterem jest Lee z gry Gothic. Generał niewinnie skazany na więzienie, który chce się teraz za wszystko zemścić. Jest silnym wojownikiem i dobrym dowódcą, nieźle macha mieczem. Bardzo przypomina mi generała Maximusa z filmu Gladiator ( kto nie oglądał niech żałuje ). Ta sama sytuacja.

Jest jeszcze kilka(naście) postaci które lubię, większość z Gothica i Warcrafta, ale Lee jest na pierwszym miejscu.

pozdrawiam
 

Paladyn7

Member
Dołączył
3.8.2005
Posty
49
Mam kilku:
BloodRayne - pięknie sieka tych niemców.
Powell z MOHA } Oni z
Martin i Ivanow - Call of Duty} Walczą niemcami
Oczywiście nasza postać z Gothica - wiadomo za co
Gorn, Diego, Xardas, Milten---przyjaciele ''Bezimiennego''
Własnej robory ludzik z Tony Hawka 3 - EXTREMALNIE wygląda
D-Tritus ze Scraplandu - ma fajna moc przyspieszenia
Detektyw z Post Mortem - ciekawa osobowość
Grom z GROMU - jest polakiem i ma fajną przeszłość
To chyba wszyscy
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
ja lubie:

Xardasa
Bezimiennego
Mistrza Yode
Lee
Diego
Gorn
Carl Johnson
Gandalf
Boromir
Legolas

no i jeszcze wielu wielu innych o ktorych zapomnialem
tongue.gif
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
A moim ulubionym bohaterem gry jest (może trochę nietypowo) Diego z serrii Gothic, bo bez niego bezimienny nie poradziłby sobie w więziennej rzeczywistości, to on go bronił, on zawsze służył mu radą, po prostu oddany przyjaciel i za to go lubię.

Pozdro. Godfather
 

Eline

Bratnia dusza Gothic.up
Dołączył
8.8.2005
Posty
32
Ja mam słabość do Gorna - wyluzowany facet z doswiadczeniem. Chwała mu za to, że dokopał paladynom, co prawda nie opłaciło mu sie to bo wylądował w więzieniu, ale przynajmniej miał ubaw. Bezimienny zawsze mógł na niego liczyć
smile.gif
 

adrianz

New Member
Dołączył
18.8.2005
Posty
10
Drizzt mówisz ,nawet nie zły ,ale on chyba jest bardziej bohaterem książek a nie gier(przewinął sie w BG1 i 2
biggrin.gif
) .moim będzie Eddy z Tekena 3
tongue.gif
spoko ziom ,rozwala wszystkich i przy tym jest nadziany
laugh.gif
 

Lord_Krzychoo

New Member
Dołączył
24.8.2005
Posty
2
Ja mam wiele ulubionych postaci chociażby z Gothica czy GTA lub Splinter Cell(Sam Fisher),James Bond albo innych Gier, ale chyba ze wszystkich gier, jakie znam to najbardziej przypadł mi do gustu Adam Małysz ze Skoków narciarskich 2004.
A dlaczego.........
pewnie dlatego że daleko skacze i pobija rekordy jak się nim dobrze pokieruje a poza tym to jest przecież (prawie jak)żywa legenda
wink.gif
.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom