Ulubiony Hero

Status
Zamknięty.

Guru Zielony

Debile
Dołączył
10.6.2005
Posty
33
Moim ulubinym bohaterem jest CJ(Carl Johnson) z GTA:San Adreas i of course Bezimienny z Gothica
biggrin.gif
 

Chitos

Debile
Dołączył
14.6.2005
Posty
50
Mój favorite HERO to:
-Carl Jonson(tak jak Guru)
-Bazimienny
-Redimo i Vinder(Lord of The Death's)
-Cash(Manhunt)

To wszystko.....


Pozdrawiam
 

walus323

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
41
Mą ulubioną postacią z gier jest Thrall z Warcrafta III. Jest to przywódca hordy orków. Waleczny i odważny wojownik.
Bezimienny z Gothica.
 

Erohoz

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
40
Moją ulubioną postacią jest oczywiście Bezimienny i nikt więcej!
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Hehehe... moimi ulubionymi bohaterami z gier są... obydwa Wacki z gry Wacki. Po prostu rewelka. Ich genialne teksty, pomysły i sposób bycia. Genialne! Typowi Polacy, lekkoduchy, zawsze gotowi do działania. I co najważniejsze mimo skromnych środków [ na początku ma się tylko zepsutego malucha bez kół ] to oni mają za zadanie uratować świat...
 

Lee997

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
78
Moim najbardziej ulubionym bohaterem gier jest John Mullins z SOF i SOF 2.
Hmmmm. co mozna o nim napisac? Gosciu w pierwszwj czesci gry stracil kumpla w dwojce ma nowego(kobiete), a po zatym lubi chodzic z HMG czy z shotganem i rozwalc wszystko co sie porusza
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Moją ulubioną postacią jest Bezimienny, chyba każdy czai dlaczego a zaraz po nim Frank Castle z gry The Punisher. Frank nieźle męczy swoich wrogów torturkami albo poprostu strzela w łeb
smile.gif
.
 

Topór

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
193
Dla mnie debesciakiem jest Bezimienny.Tuż za nim są krasnoludy(Gimli,Muradin),ponieważ są honorowe,uparte,twarde i oczywiscie ich głowną bronią jest topór
biggrin.gif
 

zefir_b_s

Debile
Dołączył
17.2.2005
Posty
57
no wiec tak moja ulubiona postacia jest bezimienny potem kyle katarn z jedi outkast
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Moim ulubionym bohaterem jest Tommy Vercetti z gTA: Vice City. Jest po prostu w porządku kolem
cool.gif
, więc cóż więcej o nim mówić.

Pozdrawiam...
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Moimi ulubionymi bohaterami z gier są:

Max Payne - spoko gliniarz , który wszystko rozpierdziela
Bezimienny - jego po prostu nie mogło zabraknąć
Mario -
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
wink.gif
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Ulubieni herosi:
- Raziel z serii LOK(po prostu zaj...... gościu! Uwielbiam go! Taki tajemniczy, arogancki, te jego strzaskane skrzydła, a te jego białe oczy...po prostu nr 1!!! )
- CJ z GTA SA
- Garret z serii THIEF ( buuuuu! mam za słaba karte na Deadly Shadows!
sad.gif
)
 

Saladyn

Debile
Dołączył
8.7.2005
Posty
15
Moją ulubioną postacią jest Jack,kapitan piratów,który na samym początku Nocy Kruka oferuje nam wzbogacenie sie wzamian za pomoc w dostaniu się do Khorinis.
 

niedzwiedz

New Member
Dołączył
14.3.2004
Posty
25
Moim ulubionym bohaterem jest
-bezimienny (to chyba oczywiste)
-cj
- songo

To by było na tyle
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Moimi ulubioymi bohaterami są między innymi:
-Craig Un Schallach ( czy jakoś tak
wink.gif
) z gry Spellforce dlatego że mam słabość do Mrocznych Elfów
biggrin.gif

-Bezi, tu nie trzeba tłumaczyć
-Arthas z Warcrafta, za te jego mroczne intrygi
-Kenji z Batlle Realms za jego cechy przywódcze
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
Ech widzę iż mnei tu paru ludzi wyprzedzono, a więc mym idolem wśród wyimaginowanych postaci z gier jest.... Max Payne, który jest w podobnej sytuacji co punisher. Podoba mi się w nim ta zawziętość, chęć zemsty i eliminowanie sprawców od płotki aż pogrubą rybę (nop ona nie była aż taka gruba ^^ powiedziałbym że to była rybka... może nawet rybcia, gdyby nie jej podły charakter i nicne plany ale to miałem pisac przecie o Max'ie...). Nie wiem jak wy ale ja się bardzo zjednałem z tą postacią i *kipiałem* cały od zemsty... pewnei tak by było gdby cośtakiego mis ie przytrafiło i miałbym przy sobie colta ^^ Załuje tylko iż historia maxa została tak szybko "uśmiercona" z powodu braku pomysłów ale no cóz tak bywa... To jest definitywnie moja ulubiona postać, szczególnie w pierwszej części bo drugą spartolili.

Z poważaniem
Adonix


EDIT

PS. nei wiem dlaczego tak się to zrobiło :| mam nadzieję iz którys z mogdów zna odpowiedź
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Moim ulubionym bohateram z gier jest Bezimienny . To przecierz nim kierujemy w tak wspaniałej grze Gothic . Coś o Bezimiennym ? Hmmm podam wam opis jaki umieściłem (i sam pisałem) na mojej stronie [żeby zapobiec reklamie w nieodpowiednim miejscu nie dam linka] .

Screen Bezimiennego

Bezimienny jest główną postacią gry Gothic . Tą postacią jesteśmy w Gothicu . Bezimienny tak naprawdę w grze nie ma imienia , w Gothicu 1 gdy chciał się przedstawić przerywały mu inne postacie , natomiast w Gothicu 2 pod koniec gry smok ożywieniec mówi że on nie ma imienia tak jak i Bezimienny nie ma . Fani Gothica nazwali tak tą postać i teraz się ją tak oficjalnie nazywa . Nasz bohater ma kilku najlepszych przyjaciół - Gorna najemnika później łowcę smoków , Diega cienia , Miltena maga ognia oraz Lestera nowicjusza czczącego śniącego i później przestaje w niego wierzyć .Bezimienny nie ma imienia dlatego pewnie żeby każdy mógł się z nim utożsamić . No name musi pokonać zło . Jest on także wybrańcem innosa czego dowiadujemy się w Gothic 2 na samym początku a potwierdza się to w 3 rozdziale kiedy to odzyskujemy Oko Innosa .

Screena Bezimiennego także robiłem w całości sam !
Na drugim miejscu u mnie postacią jestem ja sam jako bramkarz w FIFIE 2005 . Tegoi racezj nie da sie opisać bo wystzko jest jasne... jka sam twrze postać to jaka ona jest [na pewno nie robie nikogo brzytkiego ... obleśnego...
biggrin.gif
]

Na trzeciem miejscu jest u mnie Klesk , postać z Quake 3 Arena . Robi się nim niezłą rozróbe , fajnie się porusza i jest szybki . Dobrze się go kontroluje , polecam tą postać .
Screen Kleska :



Na czwartym miejscu jest Gogeta SSJ4 z Gry Mugen 2 ... co tam dużo mówić , ma łatwego kombosa , jest szybki i ma silne ataki . Jest on takjakby dodatkiem robionym przez jakiś fanów mugena .
Piąte miejsce ma u mnie kolejna postać z Mugena 2 , Jest nią Songo SSJ3 ... kiedyś go miałem w mugenie lecz teraz niestety nieumiem znaleść tej postaci .

Szóste miejsce nagradzane u mnie to ejst Songo SSJ4 ... wiadomo że też z Mugena 2 ... ma potężne ataki i ma fajną wielką Gengi Dame oraz wielkie Kamehameha .
Pozdrawiam Jodełko
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
Ja uwielbiam następujących bochaterów :
-Bezimienny z gry Gothic
wink.gif

-Snake z MGS'a
-Cj z San Andreas
cool.gif

-Max Payne z gry Max Payne 2
biggrin.gif

To wszytko.
Pozdro
wink.gif
 

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
To może i ja się wypowiem. Otóż mam kilku ulubionych bohaterów.

1. Raziel - widmo wampira (kto grał ten rozumie). Ściga Kaina chcąc go zabić ale nie wie, że jest tylko zabawką "kręgu" (kto "rozumie" ten rozumie
tongue.gif
). Przestaje wierzyć, że jako Sarafan był żeczywiście doby aby po kilku chwilach zabić z zimną krwią wampira.

2. Kain - wampir (kto grał ten rozumie
biggrin.gif
). Ostatni strażnik "the pillars", który odwraca się od przeznaczenia, od "kręgu" (kto "rozumie" ten rozumie
tongue.gif
). próbuje (mimo iż nie udaje mu się to) wytłumaczyć Razielowi, że wszystko zależy od niego.
Poza tym ma fajny głos
smile.gif
(piękny... jak na wampira).

3. Christof Romuald - wampir (nie... nie napiszę, że z "kto grał...", gdyż pochodzi z "Vampire the Masquerade: Redemption") z klanu Bruhaj. Postać krzyżowca u którego nawet śmierć nie przerywam miłości do pewnej Zakonnicy (a zresztą co ja będę pisał?).

4. Eric (nie pamiętam nazwiska - które chyba posiadał) - wampir z klanu Gangrel (a szkoda, że nie Tremere, szkoda). Przez pewien czas toważyszy Christofowi. Później jednak, przemieniony w Gargulca (mówiłem... Tremere...) ginie (z rąk bohaterów).

5. reszta Koterii z Vampire the Masquerade - nie piszę o nich, gdyż jestem zbyt leniwy, a bohaterów i tak już wielu
tongue.gif


6. Geralt z Rivii - Białym Wilkiem zwany
smile.gif
No dobra... Gra o wiedźminie jeszcze nie powstała, ale powstaje! I Geralt ma być jej [gry] bohaterem! (i tak bym go tutaj umieścił
wink.gif
) od mojej niedawnej fascynacji... (którą można podziwiać w opisach na GG
biggrin.gif
)
A coś o samym Geralcie: wiedźmin (taki gość co zabija potwory za kasę), nie wierzy(ł) (mówię, że dopiero czytam!) przeznaczenie.

7. Xiao-xiao - popularny w niektórych kręgach ludek złożony z paru krestek. Ma ciekawe hmm... "przygody". Nie wiem co jeszcze można o nim napisać.


Mała legaenda:

Niebieski - Seria legacy of Kain
Żółty - Vampire the Masquerade: Redemption
Biały - cóż trzeba tłumaczyć skąd ma pochodzić Grealt?


POzdRO!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom