Ulubiony Hero

Status
Zamknięty.

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
Moim ulubionym bohaterem jest oczywiście Arthas z Warcrafta 3 , spoko gościu, fajne teksty puszcza i przedewszystkim wymiata z tym ostrzem mrozu(jako żywy a nie umarły). A pozatym fajnie wypada na filmikach np. ostatni kampani ludzi lub koniec Frozen Throna. Ps. ZAWSZE biore paladyna jak gram ludźmi ;] niema co !
 
Dołączył
7.5.2005
Posty
46
moim ulubionym bohaterem jest bezimienny
kilka słów o nim : zobaczcie se na tej stronie lub forum
laugh.gif
wink.gif
 

MadMack

Forumowy lol
Dołączył
5.5.2005
Posty
355
Ja w grach mam trzech bohaterów:
- Max Payne - Nawet jego imię i nazwisko znaczą MAKSIMUM BÓLU
tongue.gif

- Raziel z Legacy of Kain - Fajnie wygląda i nieźle szatkuje przeciwników
tongue.gif

- Oczywiście Bezimienny
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Heh, ciekawy Topic. Ulubiony bohater...? Squall Leonhart z gry Final Fantasy VIII. Czemu? Frajer, egoista, narcyz, cham, prostak który... w miarę poznawania innych ludzi zmeinia się z zamkniętego w sobie dziecka w otwartego na świat mężczyznę... Zaje****** przemyślana postać za którą do końca życia będę składał hołd 'Kwadratowym'... AMEN
 

Sudden Hoof

Weteran
Weteran
Dołączył
7.5.2005
Posty
154
My favourite hero is... Alucard from Hellsing. Potwierdzę słowa JAdmina, istotnie ciekawy temat, choć takie zaisteresowania nie mogą być uważane za złe. W każdym razie... Alucard, dość ciekawa postać, jeśli spojrzeć na jej zawód (proszę przymknąć oko na to, że to wampir) i inne szczegóły, to oczywiście też w pewnym sensie mój heros tyle, że z anime. A za taki autorytet moralny, i religijny to obrałem sobie, św. Maksymiliana Kolbe. Nie jestem stuknięty, ale duchowo zaangażowany...to tyle. Oczywiście nie pomijam też Jana Pawła II, bo to osobę daże równie wielkim szacunkiem...
 
K

Kajko

Guest
Moim ulubionym bohaterem jest........Mister 47, Hitman.
Każdy zna Pana 47. Otóż ci, którzy go nie kojarzyli juz nie żyją.
Aby uratować Wam życie, przypomnę że Mr. 47 pochodzi z zajefajnej serii Hitman.

Kilka słów o nim: Mr. 47 został zrobi.....eee...stworzony w podziemiach rumuśkiego szpitala. Jest klonem, dlatego jest bardziej sprawny fizycznie, wytrzymalszy, no i zabija bez skrupółów. Jego charakterysztyczną cechą jest numer seryjny z tyłu głowy.

Pozdrawiam.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Dla mnie najlepszy (tak jak dla niektórych) jest Revan z Knights of the old republic. Cały czas gdy grałaem w KOTORA wzorowałem się na nim, a okazało się... zobaczycie jak przejdziecie grę, a podobał mi się, ponieważ był tak mroczny i świetnie wyglądał
tongue.gif
.
 

flash.

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
136
Miom ulubinym Hero jest Bezimienny dlaczego to nie wiem ale fajnie wygląda w fajnej zbroi wzbudza respekt a pod konieć gry jest tak silną postacią żę hej
Każdy wie chyba kto to jest Bezimienny(bohater serii Gothic)
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Hmm...Sudden Hoof wspomniał Alucarda jako swego ulubionego bohatera. U mnie jest podobnie. "Hellsing" to moje ulubione anime oraz manga. Kocham styl tego wampira. Jeden text zostanie w mojej głowie chyba na zawsze: "I am the real Vampire!". Uwielbiam ton i szaleństwo w głosie kiedy Alucard wymawia te słowa.
Alucard gardzi praktycznie wszystkimi. Szacunek ma tylko do swej szefowej i lokaja (którego tez uwielbiam!).

P.S. ludzie wieże, ze Bezimienny z Gothica moze być waszym ulubieńcem, jednak apeluje o troche bardziej rozwinięte wypowiedzi niż tylko
QUOTE Moim ulubionym bohaterem jest... Bezimienny z Gothica, fajny gostek i ma fajne texty!

albo


QUOTE moim ulubionym bohaterem jest bezimienny
kilka słów o nim : zobaczcie se na tej stronie lub forum - za to dałbym ostrzezenie...
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Ja lubie króla gór z Warcrafta3,bohatera gothica i Tommego Vercentti(czy jakos tak)z GTA VC.
 

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
Punisher wymiata z powodu na swój charakter i rozmówki z ludźmi
laugh.gif
!! Pierwszy raz widząt ten temat pomyślałem sobie dobrze że tu są normalni ludzie bo niektórzy to by wylecieli BECKHAM PRZECIESZ ON TEŻ Z GRY FIFA:p to by mnie dobiło


Ps Mówię wszystko nie licząc siebie w Morrowindzie!!:)
 

Ziomal_Tomal

Member
Dołączył
3.2.2005
Posty
67
Moim ulubionym boheterem jest Arthas z warcrafta.
Dlaczego??
Otóż ukazano niezły dział jego życia, po zakończeniu szkolenia wyrusza na nowo wybuchłą wojnę z orkami, podążając za sprawcą plagi w rodzinnych stronach traci stopniowo resztki współczucia, liczy się tylko zemsta która doprowadza do zatracenia jego duszy i duchowej więzi ze swoim nowym panem.
Stając się nieumarłym pokonuje wsystkich wrogów, opuszcza plagę nieumarłych i Archimonda wraz z przyboczną armią aby uwolnić swojego mistrza z lodowego więzienia.
Po zaciekłych bojach, między innymi z Illidanem który był tu wymieniany
wink.gif
, dokonuje tego i zasiada na lodowym tronie.
Jest to dla mnie perfekcyjny rycerz, nikt mu nie podskoczy,kto grał ten wie.
Mam nadzieję że odnajdę go w World of Warcraft gdzieś w mroźnych krainach i stocze z nim bój, aby ujrzeć jego potęge i paść przed nim na kolana.
smile.gif
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
ulubiony hero hmm, Ryu Hayabusa z gry Ninja Gaiden, nie wiem dlaczego, po prostu go lubię. Oczywiście mam więcej ulubionych bohaterów, ale nie bedę ich wymieniał.
 

Siergiej89

New Member
Dołączył
4.6.2005
Posty
5
Moim ulubieńcem jest Bezimimienny, a na drugim miejscu figuruje Serious Sam
biggrin.gif
te jego odzywki(oczywiście w języku angielskim:p),.
 

Anaconda

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
50
Moim ulubionym bohaterem jest Raziel z Soul Reaver'a. Jest postacią naprawdę ciekawą, z mroczną przeszłością. Okazuje się nawet że jest.... A zagrajcie w te gry sami
tongue.gif
Lubie takie nietypowe wampiry, tym bardziej że zjadają dusze, HAHAHA.
Drugą fajną postacią jest główny bohater KOTOR'a (Knight of the old republic). Naprawdę połączyła mnie z tą postacią więź, magiczna, jeśli tak można powiedzieć.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Spoko bohaterem jest według mnie bezimienny z Gothica. Czesto ma fajne ma fajne teksty jak np. do Sentenzy o jego du... twarzy, ma spoczko wygląd i w ogóle niezły z niego koleś, moja siora jak go zobaczyła to powiedziała, że niezłe ciacho
laugh.gif
Sopko boHaterem jest tesh Max Payne.
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
Moim ulubionym hero jest Thrall z warcrafta. Jest to ork przywódca klanu który wyrusza w podróż aby wypełnić swoje przeznaczenie, spoko, a Warcraft to jedna z najlepszych gier strategicznych(zaraz za starcraft).
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
ja mam w sumie dwóch:
Pierwszy to oczywiście bezimienny. Jak już się jest napakowany,, nikt mu nie fiknie.
Drógim jest... Lee. Moja ulubiona w gothicu postać. Normalnie koleś wymiata. Mistrz broni dwuręcznej, silny dowódca najemników, trzymający dowódctwo twardą ręką. Idealny generał... Pasuje do niego to określenie.
Poza tym lubię też Gorna z toporkiem na plecach.
wink.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom