Ulubione Miejsce W Którym Spędzacie Czas

batziel

New Member
Dołączył
9.5.2011
Posty
21
To jest moje ulubione miejsce
http://ifotos.pl/zobacz/GothicMod_hqwhspr.jpg

Wejście na tą Górę jest obok zawalonej kopalni
 

Dahian

New Member
Dołączył
17.10.2011
Posty
121
To gdzie spędzam czas, zależy od tego do której frakcji należę. Dla cienia, jest to chatka nad areną- lubię czasem stanąć na tarasie, pooglądać trening wojówników, lub po prostu przysiąść gdzieś na ławce w pobliżu. Często też daję koncert na dwie lutnie z kopaczem w pobliżu kuźni. Jako szkodnik/najemnik lubię łyknąć ryżówki w karczmie na jeziorze. Często zaglądam też do Wolnej Kopalni.
 

Yellowish

New Member
Dołączył
26.11.2011
Posty
8
Uwielbiam Górską Fortecę. W "Spacerze" pousuwam pajęczyny i zbędne rzeczy, powstawiam jakieś półki, na półkach jedzenie, zrobię sobie jakieś sypialnie i wiele innych, i już mamy super dom. Żeby było bezpieczniej, wstawię jeszcze przed mostem jakąś wielką bramę i już. Wielka, bezpieczna i wygodna forteca tylko dla mnie! Usunę jeszcze harpię, oraz szkielety i proszę bardzo. ;)
Lubię jeszcze wstawić sobie chatkę w lesie i żyć jako myśliwy. Polować, żeby mieć jedzenie, wieczorem wypić piwo i w ogóle. ;)
 

Dearien

Member
Dołączył
27.12.2011
Posty
222
Lubię karczmę na jeziorze, bramę nad polami ryżu i całą jaskinię w Nowym Obozie. Ogólnie rzecz biorąc, to chyba moje ulubione miejsce w grze.
 

Vorghor

New Member
Dołączył
21.3.2013
Posty
3
Moim ulubionym miejscem jest stary obóz, ponieważ jest tam świetny klimat. Lubiłem też przebywać w Obozie Bractwa, tam tez panował świetny klimat. :D
 

Ertix

New Member
Dołączył
27.5.2013
Posty
10
Jak już pare osób napisało, Górska Forteca. Jak już się przechodziło grę multum razy, ale i tak się odpalało grę od niechcenia to się bawiłem w urządzanie jej wnętrza i nawet fajnie to wyglądało :p Skrzynka pomagało odpowiedni rozdzielać rzeczy z ekwipunku bym mógł porozrzucać kilkanaście skór cieniostwora, a nie tylko jedną w postaci tych kilkunastu. Po za tym czasami z nudów właziłem do karczmy w nowym obozie by tylko sobie posiedzieć czytając dziennik zadań :D
 
Do góry Bottom