Ulubiona I Znienawidzona Postać Z Gothica 3

Draknar

New Member
Dołączył
16.8.2008
Posty
21
najbardziej lubię starych ziomków Lee, Diego, Gorn, Milten, Lares, Lester, Angar.

znienawidzona postac to Rhobar jakoś tak nie przypadł mi do gustu i jest tchórzem
 

Jok3

New Member
Dołączył
24.8.2008
Posty
13
Najbardziej przypadł mi do gustu Diego, bo co by się nie działo on i tak znajdzie miejsce w którym można coś zarobić/znaleźć. Jest bardzo sympatyczny i zawsze nam pomaga w trudnych jak i w mniej trudnych sytuacjach , ma miły charakter. Nie lubię za to Wszystkich orków dlatego, że cały czas nas wyśmiewają , obrażają i mówią na nas ''Morra'' :) jakoś nie podoba mnie się to określenie.
 

Ranadll

New Member
Dołączył
25.8.2008
Posty
3
Moją ulubioną postacią jest Lester. Njabardziej nie lubie Ashton'a. Tego co organizuje walki w Monterze. Burak jeden ,tak to sie rzuca a jak wyszedł ze mną na arene to na dwa hity poleciał :D
pozdro B)
 

night1pl

Member
Dołączył
16.8.2008
Posty
58
ja lubię magów i starych przyjaciół a nie lubię Rohbara i Zubena obydwaj idioci niemnogą się połączyć i razem być np jeden Rohbar dba o pokój o Zuben niszczy idiotów którzy wszystko niszczą
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Ja najbardziej magów kocham druidzi gońcy leśni.Okej przejde do ludzi cała paczka (milten,gorn,diego,lester)a nowi to tak Wenzel,Roland,Myxir,Lares
Nie lubię Uruka,varka i orków którzy czują się władcami
 

Maluetar

New Member
Dołączył
26.9.2008
Posty
27
Najbardziej lubie Xardasa poniewaz to dzieki niemu tak daleko zaszlismy i razem z nim udajemy sie do niezbadanych krain
A nielubie Rhobara z tego powodu bo nas wrzucil za bariere i jak on to okreslil pomogl nam wybrac droge przeznaczenia co jest troche prawda ale ja nie chcialbym ladowac w wiezieniu nawet na taki krotki pobyt xD
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
zgadzam się z tymi kolesiamy co nie lubią xardasa szkoda że jak się teleportował do świątyni śniącego to go te też kamienie nie przywalił i jakemiś kolesiowi bryłki rudy ukradł taki igorek bandziorek i g1 trzeba było golemy rozwalić żeby do niego dojść szuja jest zła powinien być u zubena i tam zrobić więże xardas jest chory bo to on sie podaje za hary potera który popsuł coś przy barieże
 

salzbuski

New Member
Dołączył
10.9.2008
Posty
15
Najbardziej lubię Gorna, dobry wojownik, który nie boi się orków.
Za to nienawidzę najemników orków, a w szczególności Marika, który zrobiłby wszystko dla orków.
 

Dragunov

Member
Dołączył
27.12.2009
Posty
33
Moją ulubioną postacią jest Lee, jego wątek ciągnie się od jedynki, zaprzysiągł, że się zemści i tak zrobił. Najbardziej nie lubię Thorusa, wg mnie nie ma honoru bo orki są dla niego rasą bezwzględnie idealną.
 

riodrian123321

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
17.7.2009
Posty
474
Bardzo sympatycznymi postaciami, a raczej niezwykle ciekawymi są druidzi kapłani boga neutralności Adanosa. Podchodzą oni z dystansem do narastającej wojny w Starym Imperium, choć powinni pałać niezwykłą nie chęcią do zielono skórych (którzy jak wiemy zniszczyli ich wioski). Są to postacie obdarzone niezwykłą mądrością (którą szczodrze się z nami dzielą).

Nie pałam sympatią do Rhobara II, który wysyła nas z misją odnalezienia Xardasa oraz wyzwolenia jego Imperium (a sam nie podejmuje żadnych konkretnych działań).
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Lubię Miltena, bo jest mądry i miły no i zawsze pomocny. Niecierpię Amula, bo to taki stary piernik co ludzi straszy Beliarem i ma się za lepszego od innych.
 

Dari0

New Member
Dołączył
11.8.2010
Posty
9
Ja lubię Lee. Baaardzo stanowczy...
I nie nawidze przywódców orków bez wyjątków. Są aroganccy i nie szanują nas nawet wtedy gdy gołymi pięściami bez problemu jesteśmy ich w stanie pokonać.
 

KoaK

New Member
Dołączył
15.8.2010
Posty
29
Ja nie lubię Hamlara z Ardei nie wiem właściwie czemu po prostu tak mam


Lubie natomiast Gorna,Lee,Miltena,Xardasa i Diego ^_^
 

Lars

Member
Dołączył
4.9.2010
Posty
32
W G3 podobają mi się wszyscy asasyni i orkowie :D Dlaczego ? podoba mi styl życia Asasynów (życie w luksusie,gardzenie tchórzliwymi koczownikami) ,co prawda Orkowie do najmilszych nie należą ale pokonali ludzi co świadczy o ich umiejetnościach wojennych . Dobra ominąłem trochę główny wątek tematu ,więc co do postaci to na pewno Gorn :D a za to "hejtuje" Rhobara :p
 

gut3k

Member
Dołączył
18.9.2010
Posty
35
Najbardziej lubię Lee. Moja ulubiona postać z G1 i G2, w G3 gotów w pojedynkę ruszyć na Rhobara, jest gotów towarzyszyć Beziemu i pomagać mu w walce po śmierci Rhobara.

PS. Po zakończeniu fabuły G3 drogą Innosa, Innos mówi nam przyszłość, Lee po śmierci Rhobara II został ponownie generałem królestwa.

Najbardziej nie lubię Vareka (Ork-dowódca w Monterze) - Gardzi ludźmi bardzo poważnie mimo, że gdyby nie orkowi najemnicy czyli ludzie, miasto by padło szybciej niż zostało zdobyte.
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Ja wprost uwielbiam Miltena. Jest jednym z mądrzejszych magów na kontynencie. Nie nawidze Thorusa, czepia się do starych spraw z górniczej doliny no i broni się orkami ;d.
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Nie cierpie Zubena, znalazł się przywódca od siedmiu boleści, robi z siebie boga, a jest kija wart.

Zaś najbardziej lubię Gorna, w jego towarzystwie przechodziłem za pierwszym razem całego Gothica. I nigdy nie zapomne jak gdzieś zostawał w tyle i potem błądziłem, żeby go odszukać...xd
Do tego jest dobrym wojownikiem i jego topór bardzo się przydaje. :)
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Ja nie lubię grubych asasynów którzy się co chwilę mądrują ,a jak przyjdzie co do czego to się boją i uciekają :D choć kiedyś tez byłem asasynem :D a najbardziej to lubię starych przyjaciół beziego :) ich nie da się zastąpić :D
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Ja najbardziej lubię Diego za jego pomoc dla bezimiennego i za jego spryt i przebiegłość dzięki której zostaje najbogatszym człowiekiem na świecie ,Miltena ponieważ jest mądry rozważny i Gorna za jego prostotę w rozwiązywaniu spraw za pomocą miecza.
Co się zaś tyczy najbardziej nielubianiej postaci to zdecydowanie Thorusa ponieważ można go zabić w każdej części a i tak pojawia się w następnej,no i oczywiście Xsaras ponieważ jest zdradziecką świnią i nie jest prawdziwym przyjacielem za jakiego się podaje
Pozdrawiam Szczur
 
Do góry Bottom