Ulubiona I Znienawidzona Postać Z Gothica 3

Robharr

Debile
Dołączył
18.3.2007
Posty
33
w tym temacie dowiemy się jakie postacie lubimy i dlaczego.

Ja najbardziej lubie Alchemika z Geldern zapomniałem jak się nazywa jakoś na R.............. jest troche oderwany od świta.


A niecierpie Vaka (przywódca orkó w Trelis) za jego egoizm a jerzeli potrzebuje pomocy to strasznie udaje przyjaciela
szczególnie w quescie z oddaniem długu asasyną.


A wy ............................
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
JA lubię gorna, często wpada w kłopoty i trzeba go ratować i zawsze można liczyć na jego pomoc :)

A nielubię ukrasa ( czy jakoś tak ) w cape dun, ma złe podejście do wszystkich i jest na wszystko zły, denerwuje się byle powodu. :angry:

Pozdrawiam ;)
 

popuri

New Member
Dołączył
26.3.2007
Posty
12
Ja nie lubie Zubena za tą jego arogancję i chęć panowania nad wszystkim, a uwielbiam oczywiście starych przyjaciół bez których nie było by przedniej zabawy, a szczególnie lestera za jego spryt
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Nie lubie Rhobara - noobek wkurza mnie jego styl bycia i kozaczenia nawet, gdy jest bardzo słaby. Ma nas za swojego zołnierza, przynieś podaj pozamiataj. Krew mnei zalewa gdy na niego patrzę. Dlatego bez najmijeszych problemów oddałem pewna runkę Lee.

Lubię starych ziomków Diego, Gorn, Milten, Xardas :)
Podobaja mi sie także buntownicy z Nordmaru przyjemni i mili.
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Ja również nie lubię knura Robhara (między innymi dlatego grałem z orkami). Za te jego cwaniactwo - WYBRANIEC. Mam w du*ie jego wybrańca...

Najbardziej lubię Lee i Gorna - starzy dobzi ziomale. :)

POZDRO
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Nie lubię wszystkich przywódców orkowych oraz Robhara. Strasznie opryskliwe i egoistyczne postacie. Myślą, że jakimiś władcami absolutnymi oraz traktują nas jak przedmiot. Strasznie tego nie lubię.
Mimo, że Assasyni postepują podobnie podoba mi się ich charakter i uprzejmość. Bardzo lubię wszystkich starych znajomych oraz Nordmarczyków. Są oni mili i uprzejmi, z pewnością zdecydowana większość z nich.
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Hmm...ja lubie Miltena z 2 powodów. ;)
1.Bo jest Magiem Ognia(a ja w kazdej czesci sagi gothica byłem magiem ognia)
2.Bo jest bardzo miłym człowiekiem ^_^

Ogólnie nie lubie orków...strasznie aroganccy wobec ludzi w Gothicu..."Schowaj broń Morra" :p
Taaak zdecydowanie orków :angry: i dlatego staram sie zawsze tępic ich w miastach.
 

Wonak

Member
Dołączył
18.3.2007
Posty
41
Lubie... Wszystkich starych przyjaciół...

Nie lubie... Xardasa, bo czrnuch sie tak ukrył, że z początku ciężko go znaleźć...
 

pankowski

New Member
Dołączył
10.4.2007
Posty
5
Ja nie lubie wszystkich orków i Xsardasa (moze dlatego że byłem buntownikiem?)
Najbardziej lubie Króla Rogala II (Mowie tag na niego bo gdy go spotkałem jedłem 7dais ;) ) i Miltena,Saturasa,Angara,Gorna,Lestera i Diego. :)
 

dreamcather

New Member
Dołączył
3.4.2007
Posty
2
A ja lubie najbardziej z całej paczki przyjaciól Diego (jako pierwszy podał pomocną dłoń jeszcze w koloni). Za to ze wszystkich postaci w Gothicu 3 nie lubie a wrecz nie znosze Goroka ( bo zanim ruszylem do Nordmaru uwolnilem Cape Dun, Silden ora Montere) przez co albo 20 lvl w plecy mialem miec albo nontoper gnoic sie z loskami (oczywscie wybralem to drugie skoro i tak bede ich gnoic) oraz nie lubie Abe, strasznie opryskliwy sprzedawca mimo iż nic mu nie zrobiliśmy, chyba zazdrości nam sławy oraz nadzieji jaka spoczywa na barkach bezimiennego (czyli naszych).
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Ja najbardziej nie lubię Xardasa
To jest dopiero podła szuja
przez wszyystkie częsci kieruje naszym losem
i wykorzystuje beziego do własnych celów
W każdym działaniu ma jakiś cel i konkretne
korzyści, które z nigo płyną
Czasem jest wobec bezia arogancki
i traktuje go jak mięso armatnie





a najbardziej lubię w G3
Palladyna Konrada i Wenzla
facet jest miły sporo przeżył
nie wygląda na durnia, który wykonuje
rozkazy bez zastanowienia
ma doświadczenie
i jest dobry w walce
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Najbardziej lubię:
Lee-Od razu go polubiałem za to że chce zabic króla
Milten-jest dobrym kumplem i świetnym magiem (i za fryzurke) ;)
Angar-ciekawy i tajemniczy gośc a do tego silny wojownik


Najbardziej nie lubię:

Urkrass-Za jego wrednośc i arogancje
Vak-Za to że udaje kumpla jak coś chce
Rhobar II-Za to że wrzucił ludzi za bariere
 

Bezik

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
43
Hm...Mi brakuje właśnie kogoś kogo bym nie lubiał np. Sylwia i Bulka z farmy Onara...Ale do tematu. Moim ulubieńcem jest Saturas ponieważ wydaje się że ma nad wszystkim kontrole a tak nie jest, lubie jak mówi że bezi wszystko popsuł lub spartolił mnie to bardziej rozśmiesza niż wkurza :p A zato nielube jak wiekszość Króla Rhobara. Jago Skrzekowaty głos mnie wykańcza. Twierdzi że Bezi uratuje dla niego cały świat a nich sam wkońcy się ruszy i cos zdziała :angry:
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Nie lubie dowódców orków bo sa poprostu hamscy...
Lubie Diega-Cwaniak zwial do Varantu zeby znowu... dorobic sie na czarno :).
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
NAjbardziej lubie Gorna , stary kumpel i wogóle a nienawidze Sanforda . Niby taki wspaniały szpieg i wojownik a gdy rozegrała się bitwa o Monterę ( ja kontra 1001 orków <_< ) to ten cholerny heros nawet nie raczył ze swojego magazynu wyjść . Po walce myślałem ze zrobie z nim normalnie to samo co z orkami :angry: .
 

ingvar

Member
Dołączył
6.7.2007
Posty
37
Ja nie cierpię Ashtona, bo jest strasznie arogancki, brzyski, ma głupi głos, jest oszustem, kanciarzem i nielojalnym szczurem. A lubię Gorna, Miltena, Lestera, Laresa, Rhobara, Xardasa, Runaka, Torna, Bogira, Karrypta, Saturasa, Cronosa, Vatrasa, Shakyora Lwa, Javiera, Rolanda, Russela, Wenzela, Oliviera, Frithjofa, Kertha, Ingvara, Reto, Chrisa, Lee, Kaluma, ussufa, Hamlara, Abe, Georga, Marcusa, Altusa, Renwiika, Hatloda i jeszcze wielu innych, ale już chyba wypisałem dośc wielu. Chociaż bardzo lubie jeszcze Marika, Spikea, a także kochanych Śp Ejnara, Bereka, Akashy, Angira i tych dwóch innych.
 

Gawal

New Member
Dołączył
9.4.2007
Posty
11
Ja nienawidze Urkrassa za jego wredność i złe nastawienie a lubie Gorna Miltena i Marika

Masz 5 postow, wszsytkie na linijke i bez głębszej treści. Warn profilaktyczny - szczur
 

Mr. Xardas

New Member
Dołączył
16.7.2007
Posty
2
Ja nienawidzę Gorna i Lee, za ich złe podejście do orków, a ogółem prawie wszystkich ludzi. Najbardziej lubię Kana, najlepszego przywódcę orków. Jest dość miły dla mnie (buntownika/najemnika orków- jestem bardzo podzielny) no i oczywiście mądry i silny :)
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Dobry ork to martwy ork . Niemalże wszyscy orkowie są argonckimi głupcami którzy z wyższościa patrzą na ludzi . Biedacy ;)

Co to ma wspólnego z głównym tematem ?? - szczur
 

rash

New Member
Dołączył
19.7.2007
Posty
3
Ja najbardziej lubie Lee,Gorna i Miltena,Oni zawsze pomagali i byli spoko.A nie znosze orków(ale kocham robić z nich sieczke) i Saturasa,niewdzięcznego głupka,który mnie wyzywał w Nocy Kruka.
 
Do góry Bottom