Super Administracja

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Oglądałem kilka dni temu. Akcja się trochę rozkręca, nie jest źle ale szału też nie ma. Generalnie nie jestem fanem takich filmików ale ten oglądam z wiadomych względów. Liczę, że akcja jeszcze bardziej się rozkręci i kolejne odcinki będą tylko lepsze.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Zapomniałem napisać. Premiera odcinka została przełożona na 20 grudnia.

Z dobrych wiadomości, odcinek jest już gotowy w 99%. Także soon :trollface:

Untitled-_xenxrsp.png
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Czekyt and waczyt :trollface:
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
http://www.youtube.c...eature=youtu.be

W Boże Narodzenie Rangiz został sam by bronić portalu Gothic Up. Nauczyciel postanowił to wykorzystać by sterroryzować forum. Czy Mocarnemu Knurowi i jego pomocnikowi uda się powstrzymać tego szaleńca przed wprowadzeniem absolutnego chaosu ?
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
No trza było. Ale nie rzekłeś czy się podobało. Chyba, że me gusta mówi wszystko. :p
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
kurde ale sie uśmiałam, dobre, faktycznie najlepszy jaki wyszedł :D

coś na początku słabiej słychać było piosenkę tycza i pierwsze dialogi ale może to u mnie coś zamulił, w każdym razie pięknie całość wyszła. teksty kolęd i śpiew haha, prawie sie popłakałam ze śmiechu - pięknie! pomysł jak i realizacja wyszła bardzo dobrze. mam nadzieję że kolejne odcinki będą minimum na tym samym poziomie :D
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
No rzeczywiście podkład tycza mistrzowski. Uznanie. Bardzo fajny i ciekawy odcinek. Racja abi, kolędy nadają się do śpiewania przy wigilijnej kolacji :).

btw. mój kuzyn śmieje się w podobny sposób o_O
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Jest moc, czuć klimat świąt. Odciek narzucił pewien poziom, nie obniżajcie go :D
Można się pośmiać, bo jest z czego, Nauczyciela trzeba nająć do obsady na stałe, niech gra czarne charaktery.
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
No, kurcze, gratulejszyns! Bardzo wysoko postawiona poprzeczka dla kolejnych odcinków. Dźwiękowo bez zarzutu, teksty kolęd rewelacyjne, wykonanie takoż. Kawał dobrej roboty :)
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Odcinek miażdży wszystkie dotychczasowe odcinki, mistrzostwo świata i czekamy na więcej :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Zdecydowanie popis Booma, który naprawdę dał z siebie wszystko. Faktycznie odcinek najlepszy z dotychczasowych, z chęcią publikowałbym je na fejsie Gupa ale niestety za dużo w nich treści nieprzyswajalnych dla młodzieży, która zagląda na kanał. Także naprawdę gratki za wykonanie, fajnie się o oglądało, mimo tradycyjnego juz rzucania mięsem :D

Najbardziej rozwaliła mnie rozkmina Rangiza z jedzeniem świni na święta :D no i popisowa rola booma jako ticza ^^
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Naprawdę wow. Świetny dub, kolędy przezacne. Poprzednicy mają rację - poprzeczkę sobie postawiliście wysoką.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
A prawda prawda. Pół odcinka męczyło mnie pytanie kim jest mój pomocnik.

Szałn, przynieś mi kapcie, pomagieru.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
fakt Shawn jako pomocnik mnie zaskoczył :) ale chwilę później mocno rozbawił :)
 
Do góry Bottom