Super Administracja

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Czasami za duo mięcha lata. Momentami fajnie zgrane i można się pośmiać bo wpasowuje się w stosunek bohaterów, a momentami bezsensownie rzucanie mięcho dla frajdy twórców.
Trochę w tym racji jest, ale biorąc pod uwagę, że bohaterami odcinka są Kac i Zig, to takie słownictwo akurat dla nich jest charakterystyczne. Zobaczymy co będzie w następnych.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
No muszę przyznać, że dialogi Rangiz - Kacw tym serialu tak na prawdę oddaj kwintesencję naszych prawdziwych konwersacji (których niestetedy dawno nie był).

Rozwala mnie najbardziej motyw wizji z EDem haha

Mam nadzieję, że wyszedłem cało z walki z psem.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Rewelacja, ciekawe i niebanalne dialogi. Oby tak dalej panowie i czekamy na więcej.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Scenariusz na 2 odcinek już jest gotowy :trollface: Ci co się zgłaszali z próbką głosu (Cedric i Shawn bodajże), prosiłbym o kontakt na gadu. Resztę mam i kwestie będą wysłane. Pamiętajcie, że im wcześniej mi zapodacie tym wcześniej będę kleił.



Soon :trollface:
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Uroczyście oświadczam, że 2 odcinek pojawi się dzisiaj o 18:00, standardowo, na naszym kanale YT. Już teraz zapraszam do oglądania :trollface:
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
A jak załatwiłeś zmiany w administracji?
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Usuwanie jakiejś postaci z animacji byłoby głupotą. Raz, że skomplikowałoby to opowiadanie jakiejś historii, skoro jednej z postaci nie ma. Dwa, znacznie utrudniłoby mi zamysły fabularne. Także nijak.

Niestety, YT ma problemy z kanałem BSTUTV :trollface: i musiałem podzielić 2 odcinek na 2 party. Tak czy siak, enjoy:

http://www.youtube.com/watch?v=HFalATUHSzI

http://www.youtube.com/watch?v=9xCrSIk-M3Q
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
clap.gif


choc moglo byc lepiej stary :]
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
no moje zdanie boom już znasz od kilku dni, spodziewałam się trochę lepszego scenariusza na kolejny odcinek. samej animacji dużo nie zmienisz bo to gotowe jest ale trochę lepsze pomysły na dialogi można było wykonać.

nie wiem po co na początku masz wątek "ja i moja mama", to nie wiele ma wspólnego z administracją i uważam że jest zbyteczny. kogo obchodzą moje problemy z przeprowadzką czy ogrzewaniem :D. jeżeli już chciałeś dodać ten kawałek animacji 'o mnie', to można było wykorzystać coś o moim niekumaniu, to na pewno było by ciekawsze a przede wszystkim zabawniejsze niż dialog z mamą :p

wg mnie sam trailer zapowiadał się tak enigmatycznie, pierszwy odcinek był fajny, ten gorszy ale mam nadzieję że kolejne będą ciekawsze.

fajnie wyszedł ci głos baala i biafry - za to duży plus że się postarałeś :), oczywiście pozostali też się bardzo postarali i dub wyszedł ciekawie ^^
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Całość ok. Fajne teksty i pomysł. Jednakowoż, w kilu momentach skopana fonia. Innymi słowy, dialogi momentami nieczytelne i nad tym bym popracował. Jeżeli dopracuje się kwestie czysto techniczne, reszt jest na prawdę niezła. Gdybym powiedział bez: bez zarzutu, to chyba bym przesadził, ale ogólnie - cool :D
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Dźwięk faktycznie miejscami bardzo nierówny, w poprzedniej części było pod tym względem lepiej. Tak naprawdę dopiero przy oglądaniu wyłażą mankamenty własnych nagrań :p. Biaf zrobiony nieźle i świetny Namka jako Szkelo.
Tę scenę Abi z mamą jakoś zupełnie inaczej sobie wyobrażałam, w jakimś domowym wnętrzu :D
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Bardzo fajny odcinek, przyjemnie się oglądało. In plus bluzgi w odpowiednim momencie, wyważone (nie przytłaczają treści). Nie zgadzam sięz Abi, że suabe dialogi. Jak dla mnie lepsze niż w pierwszym odcinku. Czekamy na dalsze losy.

Dlaczego zawsze ja dostaję po dupie na końcu odcinka? Bo nie umiem latać?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
W poprzednim Kac dostawał, także nie narzekaj :D Ale z bohaterów jesteś najsłabiej obdarzony przez supermoce, nowinki techniczne cię ratują :D
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Zapewne zostanę obwołany "hejterem SA"...

Drugi odcinek w ogóle mnie nie rozśmieszył, nie zaciekawił, dialogi w ogóle nie porwały. Poprzedni odcinek był o wiele lepszy, tak jednak dialog ociekał jakimś humorem (chamskim), a teraz nic.miecie.



Ale ja tam jestem pewnie zielony i nie weźmiecie opinii do siebie
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Tak, tak zamykaj drzwi na klucz bo już idzie na ciebie lincz uzbrojony w noże i łyżki...

Musisz mieć wielkie jaja, że odważyłeś się na tym forum kogoś skrytykować o_O.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Wojt:
31398181.jpg
Odcinek spoko. Nie zwróciłem nawet uwagi na ten słaby dźwięk. Choć pierwsza scena z abi wydaje mi się z d*py wzięta.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Premiera specjalnego odcinka świątecznego będzie miała miejsca 15 grudnia. Mały insajdzik:

Untitled-_xenxrsp.png



Soon :trollface:
 
Do góry Bottom