Super Administracja

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Hejo :trollface:

Jak część osób pewnie wie BSTU zapodało ostatnio filmik: http://www.youtube.com/watch?v=3DDpbDBFUzE&feature=g-high-u

Jak się okazuje, jest to intro do nowego serialu o nazwie Super Administracja :trollface: Szczegóły som tajne, ale wiedzcie, że prace są już w zaawansowanym stanie.

To nie koniec wiadomości. Z uwagi na liczne role w serialu, potrzebni będą "aktorzy", którzy podłożą swój głos. Macie więc niebywałą okazję by się wykazać i zaszczyt by pracować razem z legendarną ekipą BSTU. By walka była sprawiedliwa, zamieszczam krótki tekst, który trzeba przeczytać i nagrać. Jeśli zdecydujecie się fajnie modelować głos, tym większe szanse na dobrą rolę! Także mam nadzieję, że nam pomożecie i razem coś zrobimy.

Pliki z nagraniem w formacie mp3 przesyłajcie na moje gadu.

Dziękuję za uwagę i do usłyszenia!


Scena odbywa się na obcej planecie. Dwaj astronauci wykonują badania w celu odnalezieniu wody.


A1: Popatrz, jaki piękny widok.
A2: Lepiej wracaj do pracy.
A1: Nie ma w tobie za grosz romantyzmu.
A2: Lepiej mi powiedz czy masz jakieś odczyty na radarze?
A1: Niestety żadnych. Chwila co to?

A1: To mi wygląda na jakieś urządzenie.
A2: Myślisz, że przed nami była inna ekipa badawcza?
A1: Wątpię. To nie przypomina naszej technologii.
A2: Lepiej poinformujmy bazę, to wygląda zbyt podejrzanie.
A1: Czekaj, tu coś jest... to mi wygląda na ...
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Byś się wziął najpierw za zadanie obozowe, a nie za seriale.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
jak mają za dużo czasu i za dużo pomysłów niech robią, potem ocenimy efekty
ale co to ma wspólnego z zadaniami? być może robią i jedno i drugie (szef ich ew rozliczy)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Uwaga, uwaga. Uroczyście oznajmiam, że jutro między godzinami 15 a 17 odbędzie się premiera nowego serialu Super Administracja. Bądźcie z nami :trollface:
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
No, już 18 a serialu dalej nie ma. Panowie, gdzież ten wasz profesjonalizm? Dobra, bez głupich żartów, ale co się dzieje?
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Post zapowiadający premierę został napisany dzisiaj, czyli premiera jutro :trollface:
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Z powodu meczu PZPN - Anglia, premiera serialu przesunięta na godzinę okołodwudziestą.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Chcieliście i macie - http://www.youtube.com/watch?v=TfU8KeEGMxM&feature=youtu.be :trollface:

Komentujcie.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Świetne i piękne, z tego powstanie coś większego.
4:27 pięknie podsumowuje
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
kurde ale się uśmiałam :lol:, zapowiada się nizeły serial, tylko tego nie skopcie!
obawiam się jakie role mi przypiszecie :p
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
No to ja się okaże kawałem drania - serial mnie się tak bardzo nie podobał - tylko parę żartów wywołało u mnie tylko uśmiech. Co chwila przewijałem serial bo dla mnie (no bez urazy) ale było... no po prostu nudne. Może następny odcinek będzie lepszy.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Piękne! Chce więcej! Więcej!

I, co rzadko się zdarza, możliwe że wszyscy obecni użytkownicy Gup zostaną w tym dziele ujęci :p
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
wodecki10.jpg
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Czasami za duo mięcha lata. Momentami fajnie zgrane i można się pośmiać bo wpasowuje się w stosunek bohaterów, a momentami bezsensownie rzucanie mięcho dla frajdy twórców. Risepkt za jakość podkładu fajnie się tego słucha.

Tematyka słaba. Odwieczne odgrzewanie kotleta "jest źle na GUp" jest dość nudne. Może uklepcie i usmażcie nowego kotleta "nasz pomysł na GUp"
 
Do góry Bottom