Spolszczenie Gothic 3!

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Ja tam wole o wiele bardziej coś dowiedzieć się z gry niż robić screena i przetłumaczać xD...oczywiście bez wątpienia lubie grać z polskimi dialogami
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Hm, jak już pisałem jakiś czas temu :) mam angielską wersję G3. Instalowałem któregoś razu, postępując nie do końca zgodnie z instrukcją na pierwszej stronie i udało mi się spolszczyć grę. O dziwo były też polskie dialogi. Jeśli dobrze pamiętam, pominąłem punkt 3. i 4. Wczoraj, gdy znów instalowałem G3 wykonałem po kolei wszystkie punkty. Wynik: brak jakichkolwiek napisów w grze Oo i dialogów, widoczne są tylko cyfry! Potem zrobiłem podobnie jak jakiś czas temu, ale znowu to samo. hlp :p
 

smakosz

New Member
Dołączył
21.12.2009
Posty
5
mnie by sie nie chcialo z tym bawic. generalnie spolszczenie jest bardzo dobre. nie wyobrazam sobie gothica bez dubbingu i charakterystycznego bezia;D
tego klimatu tworzonego przez dubiing brakowalo mi w risenie
 

BezisławI

New Member
Dołączył
22.12.2009
Posty
7
mnie by sie nie chcialo z tym bawic. generalnie spolszczenie jest bardzo dobre. nie wyobrazam sobie gothica bez dubbingu i charakterystycznego bezia;D
tego klimatu tworzonego przez dubiing brakowalo mi w risenie

Racja .. ale po co napisy jak na Necie sa Dubinngi do G3 800mb .. nie lepiej sciagnac ? albo kupic na allegro sa G3 PL orgin. za 20 zł .. max. 35... (UŻYWANE !)
 

SieniX

New Member
Dołączył
1.2.2010
Posty
12
moze ktos ''przetlumaczyc'' ta instrukcje spolszczania (czyli napisac gdzie znajduja sie te wszystkie pliki gdzie je umieszczac ) prosze po pomoc!!
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
moze ktos ''przetlumaczyc'' ta instrukcje spolszczania (czyli napisac gdzie znajduja sie te wszystkie pliki gdzie je umieszczac ) prosze po pomoc!!
1. Masz wszystko napisane wyżej.
2. Po co Ci spolszczenie? Może kupiłeś grę za granicą? Wątpię :) W Polsce Gothic 3 jest tani i ma pełną polską wersję językową, więc po prostu podejrzewam, że ściągnąłeś grę, co my otwarcie tępimy.
Pozdrawiam.
 

SieniX

New Member
Dołączył
1.2.2010
Posty
12
6. Usunąć plik stringtable.bin z katalogu ...\Gothic III\Data\Projects_compiled\.


7. kopiujemy zawartość pliku g3 pl-ini.rar do gry w tesame miejsca

czyli kopiujemy zawartosc do ...\Gothic III\Data\Projects_compiled\????
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
tak.Czytać ze zrozumieniem nie potrafisz?

Edit.Nie prawda As.Pogoz się z porażką
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
6. Usunąć plik stringtable.bin z katalogu ...\Gothic III\Data\Projects_compiled\.


7. kopiujemy zawartość pliku g3 pl-ini.rar do gry w tesame miejsca

czyli kopiujemy zawartosc do ...\Gothic III\Data\Projects_compiled\????

Nie inaczej. Nie wiem jak tego można nie rozumiec ; p
Pozdrawiam, AS.

Edit: To nie jest fair.. Odpisywałem tutaj pierwszy : (
 

angielskidrwal

New Member
Dołączył
1.5.2012
Posty
2
Mam problem przy punkt. 9 : Wyskakuje mi ze system windows nie moze odnalesc pliku g3pakdir.exe. Ale ja go wrzucilem na dysk c razem w tym Projects_compiled. Help :excl:

dobra juz mi sie udalo nie potrzebuje juz pomocy


Istnieje opcja "edytuj".
 
Do góry Bottom