Spekulacje

Status
Zamknięty.

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Jako że nie wiemy prawie nic o naszym dodatku tutaj można wsadzać nowe informacje oraz swoje własne domysły. Zacznijmy od akcji wydarzeń. Według mnie mogły by to być wyspy południowe. W każdym bądź razie nowa kraina by się przydała. Kolejną sprawą są NPC. Podobno mamy spotkać starych znajomych. Mniemam że nie chodzi tu o Diega, Gorna Lestera itd. Przyznam ze całkiem fajnie byłoby znów rozmawiać z Hagenem lub innymi. A i jeszcze ciekawe co z tymi murzynami xD. Dalej.. Ciekawe czy dodadzą jakieś nowe umiejętności. W podstawce były dwie oznaczone pytajnikiem. Ciekaw jestem czy zostaną one zrobione czy usunięte (wiem że jakiś patch to usuwa). Jednak przydałby się jakieś nowe, ciekawsze. Osobiście nie pogardziłbym gdyby twórcy zrobili dużo nowych zbroi, mieczy, tarcz i magii. O zadaniach nie wspomnę bo to oczywiste. Ogólnie byłbym zadowolony gdyby została usunięta większość bugów i innych błędów. I jeszcze jedno. Wymagania. Jak myślicie? Czy będą wyższe niż w G3? Według mnie powinny być takie jak w podstawce. Bo jeżeli będą wyższe to mój złom raczej tego nie uciągnie..
Czekam na wasze opinie..
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Wg mnie wyższe wymagania nie wchodzą w grę :p Twórcy wiedzą, że to jeden ich główny błąd... Co do fabuły, myślę podobnie jak AS - bardzo będzie nawiązywał do podstawowej wersji Gothic 3, nie będzie to całkiem nowa fabuła itd. :p Poza tym można by było dodać ze dwa całkiem nowe obozy i nowych mistrzów, u których możemy pracować.... Fajnie gdyby była możliwość zdobywania zbroi nie tylko po przejściu kolejnych fraz gry.. Powinniśmy je znajdować w potworach, kupować itd. A i bardzo bym się ucieszyła, gdyby dodatek wprowadził nas do Gothic 4 i gdyby gra była bardziej na myślenie - nie tak jak w Gothic 3 - bieganie, wybijanie, bieganie, wybijanie i tak w kółko...
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
No ja tez bym chcial zeby akcja rozgrywala sie na wyspach poludnowych.Moze trzeba bedzie odnalesc zaginine switynie Beliara.Powinno byc duzo nowych umiejetnosci,zbroi,mieczy itp... Mam jednak nadzieje ze to nie bedzie cos w stylu Gothic 2 Noc Kruka ze nowa fabulawpleciona bedzie w stara.Ale wydaje mi sie ze tak nie bedzie.
 

hiszpan93

Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
39
Popieram Rolanda ,gdyby dodatek ten został wpleciony w gothic 3 to nawet bym go nie zainstalował, z powodu tego że nie chciało by mi się od początku przechodzić całej historii.Według mnie dodatek ten powinien nawiązywać do gothica 4 ,lub opowiadać o dalszych losach bezi za tajemniczymi wrotami........takie jest moje zdanie
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
No cóż, jeśli dodatek nie byłby wpleciony we właściwą grę, to byłoby strasznie pomieszane fabularnie. Kończymy grę jako król Asasynów, a dodatek zaczynamy w Nieznanych Krainach? Trochę mi się to nie podoba, ale ciągle mam nadzieję, że twórcy jakoś znajdą złoty środek.
 

edik

Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
124
Mam nadzieję, że zminimalizują do granic możliwości ilość bugów a także poprawią wydajność gry tzn. u jednych chodzi na słabszym kompie na średnich u drugiego na lepszym średnie tnie....wszystkim znany problem. Mogli by też dodać zakłęcia czy jakieś umiejętności a i mile widziane klimaty pustyń :D
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Myślę, że dodatek będzie wpleciony w fabułę... Dlatego nie wydaje mi się, aby zmieniano wymagania, bo trzeba by było wszystko od początku robić, chyba, że się nie znam i da się tak zrobić :p

Rolland i hiszpan93 - to jest nawet dobre z tą nową fabułą... Przecież to ma być "wkręcenie" do Gothic 4, więc musi być to coś innego niż Gothic 3... Chyba, że wprowadzili by coś nowego do fabuły, jakiś nowy ważny wątek gry...

Pożyjemy, zobaczymy...
 

czesio2504

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
27
moim zdaniem ten dodatek będzie ot tym że ludzie zapomnieli o bogach i będą się na nich mścic.A my będziemy musieli ich udobruchać.
Ale oczywista to tylko mojedomysły.Również może byc o tym że są oprócz Innosa Adanosa i Beliara jacyś inni potężniejsi bogowie o których ludzie zapomnieli i powrócą...
No zobaczymy zobaczymy ale zapowiada sie ciekawie!
 

cord7

Member
Dołączył
24.12.2007
Posty
49
Według mnie powinno tam być :
- Wyspy połodniowe
- na Tych wyspach Piraci z naszym statkiem i Girion który jest ich zakładnikiem
- My tam ruszamy razem z Diegiem i Lee powinnien być bo jako nowy przywódca ludzi powinnien walczyć na tych wyspach z orakmi
-Powinno być tam jedno miasto Ludzi i Jedno pod panowaniem orków .
- W mieście ludzi Generał który był jednym z generałów jak Lee wkońcu Robar podobno miał Kilku Generałów a w trójce żadnego nie było :/
- I Czarni Magowie (tacy jak Xardas) Powinno być ich dużo bo na końcu gothic 2 czarny mag mówił że jest ich dużo a nie było ani jednego !!!
- Panny Powinny być bo w gothic 3 to chyba wszystkie wymordowano :p
- amiasta powinny być większe z karczmami targami burdelami portami kuźniami !!!

no tak to widze :p
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
Moim zdaniem jeśli dodadzą jakichkolwiek nowych bogów, to dodatek zepsuje całą grę. Może niektórzy się ze mną nie zgodzą, ale to jest pewne... Co do fabuły to wolałbym wplecienie jej w zwykłego gothica, tak jak zrobiono to z nocą kruka; no bo kiedy Bezio wraz z Xardasem udali się do zapomnianych krain, co mogli tam zobaczyć? Zapomnianych bogów? I to tylko Xardas byłby jedynym naszym (starym) przyjacielem, a to mi jakoś nie podchodzi. Chyba, że fabuła związana by była z khorinis, bądź jakimś innym wydarzeniem, o których możemy sie dowiedzieć z poprzednich części. I naprawdę nie wiem jakim cudem to będzie "wkręcenie" do czwórki skoro jej akcja dzieje się w przeszłości...
 

hiszpan93

Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
39
Bubda no wiesz bezio może wspominać o swoim przodku bo jakimś cudem odzyskał trochę pamięci . Być może tamten przodek miał jakiś artefakt bardzo potężny i bezio musi go zdobyć.Jest wiele opcji więc nie mów mi że tak nie może być :p
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Moim zdaniem bedzie coś w stylu noc kruka dawni bogowie i ich świątynie niewykluczone że będą artefakty noi musi byc nowy świat
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Ja tam nie mam żadnych wizji na ten temat.I szczerze chce tylko żeby twórcy zaskoczyli nas czymś nowym,ale wykonanym w starym Gothicowskim klimacie.Co do przyjaciół na pewno ujrzymy stare twarze.Wątpie żeby dodatek nie był wmieszany w fabułę G3.Przecież nawet jeśli by tak było to dodatek dostarczy nam tylko kilka,maksymalnie najwyżej kilkanaście godzin gry,ale to już mało prawdopodobne,więc nie bardzo opłaca sie go kupować,a wiadomo że producentom najbardziej zależy na forsie ;) W końcu charytatywnie tego nie robią.Na 100% jestem pewien że wykorzystają stary sprawdzony chwyt z G2 i Noc Kruka,który zresztą został bardzo dobrze przyjęty,i chwalony przez graczy.Poza tym to rozwiązanie może im także pomóc zwiększyć sprzedaż podstawy czyli G3.
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Ja myślę, że ci cali 'Zapomniani Bogowie" to będą straszliwie potężne demony. Poza tym przecież Innos, Beliar i Adanos to bracia. Może jakiś staruszek się odezwie? I na przykład Innos miałby magów ognia, paladynów i demona ognia i światła. Adanos magów wody, łowców smoków i demona ziemi i wody. Beliar nekromantów, asasynów i demona ciemności i strachu. I te wszystkie demony, bogowie i frakcje walczyłyby z sobą na śmierć i życie i wkroczyłby "Pan Ojciec" wezwał bezimiennego i on musiałby połączyć obozy trzech bogów i pokonać demony które opętały Beliara, Innosa i Adanosa. Znów za dużo popuściłem wodzów fantazji...
A poza tym to myślę, że wymagania zostaną takie jak są. Świat zostanie podzielony tak jak w I i II ale na kawałki rozmiarów całej III. na pewno powiększą nieco miasta i zrobią ciekawsze misje. Powinno się jednak pomyśleć o użytkownikach starszych PC i zmniejszyć wymagania minimalne.
 

bartex9

New Member
Dołączył
16.6.2008
Posty
10
Raczej nie ma szans żeby gra odbywała się na wyspach południowych a to z prostego powodu - według zapowiedzi, to Gothic 4 ma się tam rozgrywać. A co do fabuły to z godnie z tytułem będzie to dotyczyć zapomnianych bogów. Nie Śniącego. Są to bogowie, o których z pewnością nie słyszeliśmy w poprzednich częściach. Moim zdaniem bardzo prawdopodobne, że będzie to starsze pokolenie Inosa, Beliara i Adanosa. Mam nadzieję, że dodatek nie będzie wpleciony w fabułe, i na razie wszystko na to wskazuje: Gothic 4 ma się odbywać 10 lat po zakończeniu wydarzeń z Gothica 3. Musi więc być jakiś łącznik i moim zdaniem będzie to dadatek. Informacje na temat Gothica 4 pozwalają nam też wysuwać ewentualne zakończenie dodatku - w Gothic 4 Bezimienny ma być królem. Po orginalnym Gothicu 3 wiemy, że nim nie został. Dlatego pewnie zostanie nim pod koniec Githic 3: Zapomnieni Bogowie.
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Bartex wszystko zalezy od drogi ktora obierzesz jesli przejdziesz gre draga Innosa to w filmiku na koncu jest ze po smierci Rhobara zostal krolem Myrtany wiec mi sie wydaje ze dodatek bedziekontynuowal sciezke Innosa z normalngo G3
 

bartex9

New Member
Dołączył
16.6.2008
Posty
10
CYTAT(Rolland @ 06-07-2008, 20:01) index.php?act=findpost&pid=188586
Bartex wszystko zalezy od drogi ktora obierzesz jesli przejdziesz gre draga Innosa to w filmiku na koncu jest ze po smierci Rhobara zostal krolem Myrtany wiec mi sie wydaje ze dodatek bedziekontynuowal sciezke Innosa z normalngo G3


Gdzieś czytałem, że twórcy gry jako właściwą ściężkę wybrali właśnie ścieżkę Xardasa. Nie mogę tego teraz znaleść ale faktycznie tak jest. Trudno by było zrobić dodatek dla 3 zakończeń...
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Akcja bedzie sie rozgrywała na Wyspach Południowych... Wszyscy o tym mowia. Sadze ze ci Zapomnieni Bogowie to rodzice trzech braci ktoży chca zeby był pokuj miedzy Innosem i Beliarem. A poniewaz Adanos sobie nie radzi z rownowaga sił dwoch bogow to pierwsi bogowie/zapomnieni poprasza bohatera gothic zeby przywrocił spokoj miedzy bostwami poprzez wykonanie misji. Oczywiscie zleceniodawcy zadan to beda tytulowi
zapomnienie bogowie. Beda oni w zmowie a INNos i BEliar nie beda o tym wiedziec. Akcja za ich plecami!
TO jest moje spekulacja. Musimy czekac... :/
 

LISEKPL

New Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
22
Mam nadzieję że będzie można wrócić do Khorinis. Od razu jakbym wrócił do Khorinis odbił bym całe miasto:D.
 

Serpentes588

New Member
Dołączył
13.7.2008
Posty
14
Myślę, że dodatek będzie wpleciony w fabułę. Wolałbym aby czary nie polegały wyłącznie na ataku no były tam takie niektóre bardzo podobała mi się telekineza jednak jest ona zbyt powolna.Nie powiem że twórcy nie dali nam dużo czarów jednak przydały by się nowe oddane do innych lub może chyba nowych odłamów magii i skupiały one wyłącznie na tym rodzaju (a nie że mag ognia jest expertem w dziedzinie lodu i grzmotu. No troszeczkę mogli by znac się na innych magiach ale tylko troszeczkę).Powinni dolepszyc zbroje szaty itp.


Ps.

Co prawda nie chciał bym wrócic do tego Khorinis lecz zajrzec tylko w celu powiedzmy jednej ważnej misji. Chętnie odwiedziłbym magów ognia i Hagena
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom