Spekulacje

Status
Zamknięty.

bartex9

New Member
Dołączył
16.6.2008
Posty
10
CYTAT(Karpielek @ 12-07-2008, 01:09) index.php?act=findpost&pid=189072
Akcja bedzie sie rozgrywała na Wyspach Południowych... Wszyscy o tym mowia. Sadze ze ci Zapomnieni Bogowie to rodzice trzech braci ktoży chca zeby był pokuj miedzy Innosem i Beliarem. A poniewaz Adanos sobie nie radzi z rownowaga sił dwoch bogow to pierwsi bogowie/zapomnieni poprasza bohatera gothic zeby przywrocił spokoj miedzy bostwami poprzez wykonanie misji. Oczywiscie zleceniodawcy zadan to beda tytulowi
zapomnienie bogowie. Beda oni w zmowie a INNos i BEliar nie beda o tym wiedziec. Akcja za ich plecami!
TO jest moje spekulacja. Musimy czekac... :/


I już wiadomo że akcja będzie się rozgrywać w Myrtanie - czyli tam gdzie Gothic 3. Wydarzenia przedstawione w dodatku będą miały miejsce 2 lata po Gothicu 3. Wszystkie lokacje zostaną gruntownie przebudowane.

Naiwny jesteś jeżeli wierzysz w coś, bo "wszyscy o tym mówią". Ale cóż... Na głupotę nie ma lekarstwa :D
 

toros1

Member
Dołączył
25.7.2008
Posty
50
Ostatnio przeszdełem w gothicu 1 questa z Cromaninem. Nie wiem czy dobrze zajarzyłem treść tych ksiąg, ale jeśli tak to myśle, że ten Chromanin to jakiś właśnie zapomniany bóg jest i może dowiemy sie kim był ten kto zostawił te księgi. Wogóle rozwiąrze się dalej ten pozostawiający same pytanie quest z jedynki.
 

cord7

Member
Dołączył
24.12.2007
Posty
49
Jeśli chodzi o chromanin to ten który zostawił te księgi to był ten na koncu co my go zabili po odczytaniu ostatniej księgi ...

NATOMIAST co do Dodatku to mam jeszcze takie spostrzeżenia :
- Gdzie jest miasto Laran ?? Jest to miasto z którego pochodził autor ksiązki w gothic I pod tytułem "Tajniki Magii" Powinno sie znaleźć gdzieś na mapie !!
- Powinni dodać choć jedno miasto orków na północy !!
- Heh a Lee i Bezimienny chyba będą uczestniczyć w walce o sukcesje po Robarze II :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom