[serial] Prison Break

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Także oglądam 4 serię, tylko szkoda, że z napisami :/
Tak często wciskam spację, że aż palce mnie bolą :D
Ciekaw jestem, czy Lincoln dołączy do firmy?!

Mam jedno pytanko odnośnie PB:
Czemu dwaj bracia mają inne nazwiska? "Skofild" i "Barołs" ??
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Złamałem swoją żelazną zasadę i obejrzałem 4 sezon Prison break w internecie.
Cały ostatni sezon jest strasznie naciągany, złapał zadyszki i powiem, że czasem nudzi swoja wtórnością. Niekiedy jest ciekawie, by potem znowu wiadać nudą. Strasznie przekombinowali.
Jednakże muszę pochwalić ostatnie dwa odcinki tzw. Finaly Break. opowiadają one o tym jak Sara trafia do więzienia , a majkel ją ratuje. Przyznam, że trzymają za serducho, a ostatnie sceny, aż wywołują łzy. W przeciwnieństwie do większości produkcji telewizyjny, losy Scofielda nie kończą się happy endem.
To już jest koniec Prison Break'a i przygód Genialnego Michaela i jego ekipy.
Miło było spędzić przy nim te kilka lat!

Ktoś z was oglądał też ostatnie odcinki?
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Ja też obejrzałem jakiś czas temu te odcinki i muszę przyznać, że spodziewałem się takiego zakończenia. Przez cały czas coś im nie wychodziło, coś się nie układało, więc zakończenie też nie mogło być szczęśliwe. Bardzo przewidywalna końcówka i chociaż zrobili z tego taką ckliwą bajeczkę, to końcowe odcinki do końca trzymały w napięciu i wywołały u mnie wzruszenie.
Generalnie cały 4 sezon był mocno naciągany, momentami był strasznie nudny, ale ogólnie końcówka na prawdę była solidna.

Szkoda, że to już koniec. Większość wątków została wyjaśniona, ale mimo to czuję pewien niedosyt. Na pewno warto było śledzić losy Michaela przez te wszystkie sezony, mniej lub bardziej udane, ale generalnie Prison Break to jeden z lepszych seriali jakie oglądałem - jeszcze żaden mnie tak nie wciągnął ;)

CYTAT
Czemu dwaj bracia mają inne nazwiska? "Skofild" i "Barołs" ??

Jest to wyjaśnione pod koniec 4 sezonu ;)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Dla mnie 4 sezon od połowy swych odcinków miażdżył. Ta zabawa w Scyllę itd. była dla mnie bardzo ciekawa. Ale wszystko co ma swój początek, ma i swój koniec.

Odcinki pierwszego sezonu miałem grubo przed premierą w Polsce, mimo to jakoś gadanina kuzyna jaki to fajny serial nie skutkowała tym, że odpaliłem go na kompie. Dopiero po tym, jak obejrzałem w Polscacie pierwsze odcinki, wiedziałem, że muszę mieć kolejne jak najprędzej...
I tak minęło te kilka lat, oglądania nockami całych serii odcinków. I żaden serial jak dotąd mnie tak nie wciągnął, żaden nie byłby wart tego, czego wart był Prison Break. Wspaniała historia, pomysł, wspaniała produkcja, wykonanie i wspinałe emocje, których apogeum przeżyłem dzisiaj, oglądając finałowy odcinek. Nie chciałem takiego zakończenia, nie chciałem... teraz ten serial zawsze będzie kojarzył mi się ze smutkiem, a nie z czymś radosnym, a szkoda...

CYTAT
To już jest koniec...nie ma już nic...jesteśmy wolni...możemy iść


Żegnaj Michael :(.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Zaraz zaraz ! podobno z DVD wersją 4 sezonu PB ma być film pełnometrażowy też o czym kacpiemu już kiedyś mówiłem i dawałem link chyba ale ten film ma chyba mieć inną historię niż PB czyli kolejne naciągane za przeproszeniem, GÓWNO.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
PB się skończyło, w sumie mimo że ostatnie sezony nie zachwycały będę ten serial wspominał raczej pozytywnie. Zwłaszcza ze sprawą pierwszego sezonu.
Pod koniec widać było że już nie mieli pomysłów, bo wszystko skończyło się tak nagle i tak szybko.
Genialny Michael do końca pozostał nie pokonany, bo przecież postawił na swoim.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Właśnie oglądam kontynuacje sezonu trzeciego na Polsacie, akcja jest niezła tylko szkoda że jest coraz bliżej końca serial, a tak btw. Sezon czwarty bardziej pod horror podchodzi ?
 

Quirinnos

New Member
Dołączył
3.11.2009
Posty
9
Według mnie PB to jeden z lepszych seriali, tylko nie potrzebie zrobili ten trzeci sezon. Po kiego grzyba ja się pytam? Ewidentny zapychacz czasu. To właśnie przez niego spadła oglądalność i czwarty sezon - który był naprawdę dobry - na tym stracił, bo ludzie zniechęci się do serialu.
 
Do góry Bottom