Screeny

Status
Zamknięty.

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Screeny zawsze wyglądają ładnie. Pamiętacie G3? Screeny boskie a jak przyszło co do czego to już sami zauważyliście.

Ale screeny naprawdę dobre. Mam nadzieję że nie tylko grafika jest dobra, oby dali tą cząstkę tej całej serii.
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Screeny zawsze wyglądają dobrze, jak już to powyżej zauważył Szkelo ale i tak wyglądają dobrze. Mi najbardziej do gustu, przypadł ten z wioską.

Mam nadzieję że nie tylko grafika jest dobra, oby dali tą cząstkę tej całej serii.

Popieram. Co z tego że grafika będzie ładna gdy gra będzie do niczego.
 

rabus111

New Member
Dołączył
10.4.2010
Posty
27
ten screen z niby pół-orkami. Może to elfy... Byłoby ciekawie. I te ogromne drzewo w logo Arcanii nawet do tego pasuje...
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Zawsze mówią że grafa będzie lepsza, ja pamiętam że z paroma grami to były taaakie piękne screeny, a potem grafa taka rozmazana, PhotoShop, ja myślę że im te screeny nie wyszły i to wszystko wyjaśnia
 

Spike

New Member
Dołączył
17.7.2010
Posty
25
Kolego nademną, pamiętaj że grafika nie jest najważniejsza. Dla mnie przykładem tego jest G1. Najlepsza gra w jaką grałem a grafika słaba(oczywiscie wiem że na tamte czasy była boska). Ale co do samych obrazków. Grafika ładna, ale czy oddaje ten klimat gothica? No nie jestem pewny. G4 powinien już samą grafiką wywoływać emocje: tajemniczość itp. Zobaczymy jak będzie się grało. ;)
 
Dołączył
4.8.2010
Posty
185
Chyba jakiś błąd mam - screeny nie wyskakują. Ale jako, że jestem z tym nabieżąco i widziałem już screeny powiem, że nie są złe poczekamy co dalej.
 

Daniel781996

Member
Dołączył
15.8.2010
Posty
81
Zainteresował mnie jeden ze screenów

Jak widać ma on na głowie koronę. A więc może to jest Rhobar III. Czy to możliwe że będziemy mogli nim kierować choć przez chwile??


http://www.gry-online.pl/galeria/galeria_duze2/1370763562.jpg
Sory ale za duży screen żeby wkleić
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
W demie na chwile zasypiamy i wcielamy się w rolę starego bezia. Nie bardzo rozumiem jak to wygląda, ale chyba jest to coś w rodzaju zwykłej mary nocnej.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
A może twórcy chcą przechwycić moment jak pokierujemy Rhobarem III łącząc Myrtane oraz w taki sposób wyjaśnią jak został opętany. Prawdopodobnie wszedł do takiej jaskini jak jest wyżej znalazł coś złego i stał się zły. Okrojone, ale sensowne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom