Pytania/problemy Z Modami

strzelec

New Member
Dołączył
13.4.2008
Posty
14
skoro nikt tobie od nas nie pomógł, oznacza to że najprawdopodobniej nikt nie grał w tego moda
musiałbyś popytać u twórców moda.

No to nikomu nie chce się tak po prostu mi napisać?. Chociaż napisać: "Sory, nie grałem w tego moda."
Bo inaczej się czuję po prostu zlewany, drogi kolego <_< .
Już się spytałem na innym forum, ale tutaj niestety się zawiodłem
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
To chyba jest logiczne, że jeżeli ktoś nie odpisuje, to znaczy, że tego nie wie. I co, teraz 40 - 50 userów ma ci napisać, że nie zna rozwiązania twojego problemu? Pisząc posta - nie wiem, nie grałem - user naraziłby się na warna, bo to jest czysty spam. Zapewniam cię - tu nikt nikogo nie olewa.

Już się spytałem na innym forum, ale tutaj niestety się zawiodłem

Zawieść to się można na takich usrach, którzy nie potrafią zrozumieć istoty forum... i trudno im zrozumieć, że nikt z obecnie tu aktywnych nie grał w tego moda.
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Mam problem z modem Velaya: historia wojowniczki. Jestem w 2 rozdziale, w Khorinis. Co zrobić by fabuła potoczyła się dalej? I jak zostać obywatelem miasta, żeby móc się zobaczyć z Andre? Aha, i gdzie jest ciało Garonda, bo znalazłem ciało Hagena i nie wiem gdzie jest Garonda.
 

naeka8

New Member
Dołączył
17.11.2010
Posty
1
Czas Zapłaty - Prolog

Nie wiem jak przejsc prolog po bitwie nie wiem co robic dalej
 

Diogo

New Member
Dołączył
12.3.2011
Posty
5
Mam problem z modyfikacja Golden Mod a mianowicie chodzi o to ze po instalacji próbuje go włączyć i nic się nie dzieje. myślałem ze trzeba trochę poczekać ale to tez nic nie dało. spojrzałem w menadżerze zadań na procesy i widziałem ze jest on włączony. czy to może być wina mojego systemu? bo jak na złość jest to Vista ale nigdy się nic takiego nie działo.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Golden Mod się jako tako nie uruchamia. On się ukatywnia gdy załączysz grę. Wtedy w samej grze zobaczysz zmiany.
 

Diogo

New Member
Dołączył
12.3.2011
Posty
5
Wiem o czym mówisz ale chyba trochę źle ująłem temat bo zapomniałem dodać ze pierwszy raz podstawka się uaktywniła razem z modem ale nie było żadnych zmian nic sama podstawka. a jak próbowałem włączyć jeszcze raz to nic się nie działo.
Za złe ujecie tematu przepraszam.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Zainstalowałeś Gothic Player Kit?
 

batziel

New Member
Dołączył
9.5.2011
Posty
21
Jeśli masz jeszcze jakieś zainstalowane mody to je usuń bo mody się czasem gryzą wielu ma takie problemy ja też taki miałem i usunięcie innych modów pomogło
 
Do góry Bottom