Pytania/problemy Z Modami

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Żeby nie robić większego śmietnika w dziale postanowiłem stworzyć ten temat macie pytania ? pisać odpowiemy na 100% :)

Podpinam, może się temat przydać. - Fefćo
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Nie wiem czy się coś spartoliło, ale niby zapłaciłem Servinowi za przesyłke dla Diego 300 bryłek rudy, ale paczka która miała niby być dla Diego nie istnieje, tzn ide do Diego i mówie, że znalazłem obóz ptrzemytników ale sam mi mówi, że dobrze czy coś tam, ale gdzie jest moja przesyłka :eek: I teraz potrzebuje ta paczke dla Diego ;/ Jest jakiś kod na nią ?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Przesyłką tą są 3 lub 2 łuki. Możliwe że je komuś sprzedałeś(mi raz sie tak stało).
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Doszedłem do tego przed chwilą własnie, 4 łuki myśliwskie ...
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ja mam "fajny" problem z MT :huh:
jestem na początku gry
mam część npc ale nie mam żadnego obozu no poza tymi trzema z G1.
widać obóz fanatyków ale jak tam dochodzę do wywala mnie na pulpit i komunikat że jakiegoś pliku ORK... brak.
innych obozów brak. nie mam tego alchemika - pewnie nic nie mam :huh:
mam niewidzialne dziki - tylko napisy
mapa od diego jest czarna tylko ze strzałką
no i wiele innych problemików typu niewczytywanie save - wywala też na pulpit

4 razy instalowałam i odinstalowywałam gothica, mody itp - no wszystko i na nowo instalacja - MT z różnych źródeł - teoretycznie zgodnie z instrukcją. uruchamiam przez tą żółtą buźkę. play-kita mam i patch i nic nie pomaga :angry:
sam gothic działa normalnie :huh:
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Abi, miałem to samo - zrób tak:

-Zainstaluj Gothica
-Zainstaluj Textures and meshes pack (podawałem Ci kiedyś w innym temacie)
-Zainstaluj Player-kita
-Zainstaluj MT
-Zainstaluj patcha (tylko 1.03, inne nie są potrzebne)

Jeśli zrobisz wszystko w takiej kolejności, powinno działać :)

Pozdrawiam
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
bojan wszystko zrobiłam dokładnie w tej kolejności i robię to już poraz enty :huh:
i nic dalej to samo choć czasem savy wczytuje a czesem nie, ale dalje brak obozów i dziki widmo mam :p
ja jestem chyba za stara ;)
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
To chyba jest jakiś błąd moda to bo jednym chodzi akurat MT a innym nie najlepiej zgłosić to na poziomkaz.pl :)

A problem Abi poruszyłem na TheModders i jeśli okaże się że to błąd to będę apelował do poziomek by w następnym patchu coś z tym zrobili.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Ja mam problem z modem Die Klonfabrik.Mam zamieść podłogę, a nie wiem jak zrobić, żeby mi to zadanie zaliczyło.Tylko tracę czas wciąż przytrzymując ctrl.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Jeśli grałeś w G2 NK magiem to tam też miałeś zadanie zamieść podłogę robisz to chwilę i tyle tutaj tak samo chyba powinno być choć niemam pewności bo w Die Klonfabrik nie grałem.
 

damiannowak

Member
Dołączył
2.2.2009
Posty
85
Abisynko :D, moda musisz uruchamiać przez GothicStarter , a nie GothicStarter_mod .
Z tego pewnie bierze się twój błąd. GS_mod służy do reparsowania skryptów.

Shawn, musisz znaleść kogoś kto za ciebie pozamiata. W g2 też trzeba było nowicjuszy do tego zaciągnąć, dajać im to czego chcieli.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Ale tej misji nie mam w klasztorze.Nie dawajcie rad jak nie graliście w moda.
 

damiannowak

Member
Dołączył
2.2.2009
Posty
85
Skoro mówię że musisz znaleść kogoś do pomocy to tak jest - -
Wiem jak sprawa skryptowo wygląda, dlatego ci pisze że musisz kogoś do pomocy znaleść, bodajże tego klona co zamiata.

Abisynka : Teraz działa ?
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
nie działa :angry: ja już próbowałam po raz chyba setny
uruchamiam prze gothicstarter.exe i przez tą żółcitką buziunię i to samo
a żeby było zabawniej to tym razem ten kopacz na drodze do SO zamordował mi beziego :eek:
i tam gdzie teoretycznie ma być alchemik - to ja mam nieśmiertelnego goblina
może to wina mojego komputera?
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
CYTAT(Shawn @ 22-02-2009, 16:32) index.php?act=findpost&pid=214582
Ale tej misji nie mam w klasztorze.Nie dawajcie rad jak nie graliście w moda.


Człowieku mówię że podobna misja była w G2 NK i spróbuj zrobić tak samo jak tam się robi trochę logiki chłopcze <_<
 

damiannowak

Member
Dołączył
2.2.2009
Posty
85
Pozostaje chyba jedynie format kompa, ew. wgranie nowszych sterów do karty graficznej.

Takie głupie pytanie: Nie instalowałaś czasami wcześniej GWW ?
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
CYTAT(Damianx102 @ 22-02-2009, 17:55) index.php?act=findpost&pid=214609
Pozostaje chyba jedynie format kompa, ew. wgranie nowszych sterów do karty graficznej.

Takie głupie pytanie: Nie instalowałaś czasami wcześniej GWW ?

na kompach się nie znam więc formatu nie zrobię póki szwagier nie znajdzie czasu
kartę mam taką /o ile dobrze poszukałam/ - Mobile Intel&reg; 965 Express Chipset Family - może za słaba? próbowałm aktualizacji karty ale wyrzuca mi komunikat że "ten system nie spełnia minimalnych wymagań"

GWW? nie wiem o co chodzi.


po raz kolejny instalowałam zgodnie z instrukcjami itp i nic
linki miałam z poziomki i za kazdym razem to samo /już przez wszystkie możliwe ikonki próbowałam/
mod odpalony bo są i poziomki i kilka NPC ale obozów brak nadal i dziki widmo wydające dźwięki jak chrząszcze

no trudno nie pogram sobie
dzięki za pomoc i cierpliwość :D
 

damiannowak

Member
Dołączył
2.2.2009
Posty
85
Nie jestem pewien, ale problemem może być system operacyjny, w tym wypadku Vista / Linux.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Ja mam Windowsa XP Professional i też nie było u mnie obozów a jak dotarłem do obozu fanatyków to gra łapała crasha.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Teraz mam problem z Modem Świątecznym.Wie ktoś co mam zrobić z pilnikiem??
I jeszcze mam problem z modem "Wspólnota Świtu".Wie ktoś gdzie jest mag najemników??
 
Do góry Bottom