Przyszłość Strony!

Status
Zamknięty.

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
ZA NIC NA ŚWIECIE.
sad.gif
Nie możesz pozwolić tym z G4CE na zniszczenie tego forum. Ta strona to wszystko, co mam. Mam neta od 3 miesięcy i to jest pierwsza strona, która dotyczyła Gothica i pierwsza, na jaką weszłem. To jest największy skarb w necie. Każdy by chciał mieć tak oddanych usserów jak ty Clone. Nie poddawaj się i walcz. Ludzie już składają ci propozycje pomocy. Jeszcze wyjdziemy na prostą i nie damy się. To po prostu nie może się stać. Wchodzę na forum kilka razy na dzień. Na czacie zapominam o bożym świecie. To nie może o tak zniknąć. Nie znam HTML, ale po prostu nie chce by to wspaniałe forum upadło, bo ktoś tak sobie chce z G4CE.

ZOSTAŃMY RAZEM.
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
QUOTE Teraz mówisz takie rzeczy o G-upie

Kazdy ma prawo do swojego zdania. Rez raczej nie powidzial nic zlego o stronie. Daj spokoj forum to nie relikfia i raczej mozna wyrazic o nim swoje zdanie (nie koniecznie pozytwne). Po przeczytaniu niektorych postow w tym temacie o nie malo co spadlem z krzesla (nie, nie smieje sie tu z waszego kryzysu, gdyz nie widze w tym nic smiesznego. Zbiera mi sie na smiech gdy patrze dziesiatki postow typu "clon, nie zamykaj strony". Po dokladniejszym przeczytaniu postu rozpoczynajacego ten temat mozemy wywnioskowac, ze glownym "zalamaniem" clona jest brak czasu ktory moze poswiecic na budowe strony oraz klopoty ze sponsorem, choc nie jestem pewien. Ludzie, dajcie spokoj na samym g4ce swiat sie nie konczy. Wiecie ze inne firmy rowniez oferuja sponsoring? Zapewne forum troche wazy i nie latwo wgrac tak duza kopie ponownie. Co do mojej opini na ten temat wyraze sie jasno, lecz konstruktywnie. nie jestem specialnie zryty z tym serwisem, choc przyznam ze zabawilem tu troche jako aktywny user. Zbytnio nie zalerzy mi na losie tej strony lecz przyznam, ze mam pewien sentyment do niej.

Zapewne zostane oceniony w sposob w taki jaki potraktowaliscie Reza czyli ze sie stoczylem itp, lecz nie nalezy zapominac ze panuje wolnosc slowa (w pewnych granicach, ktorych ja ani Rez nie przekraczamy).

Ps: Darujcie sobie slowka typu "jak smiesz mowic tak o G Up-ie
mad.gif
mad.gif
". Przypominam jeszcze raz, ze panuje wolnosc slowa (w pewnych granicach
wink.gif
)

//Spoko już lepiej sie czyta niż posta typu clone nie zamykaj i nic pozatym
smile.gif
- cLoNe_xx
 
R

ReZiWiz

Guest
QUOTE Oj Rez staczasz się!!! Miałem cię za dobrego i fajnego Usera ale zmieniam zdanie!! Najpierw wyniosłeś się z leśników!! Teraz mówisz takie rzeczy o G-upie mad.gif mad.gif Jeśli masz mieć taki stosunek do foroom to lepiej se daruj!!

Taa? Widzę, że nie jesteś dobrym internautą... Wiesz, są lepsze fora, np forum.pclab.pl. Nie należy się podniecać forami ani stronami...

Raven, swoja baze z Tajemnice Gothic, dales juz GNET, wiec nie wiem po co dajesz ją jeszcze na gothicup.


QUOTE Miałem cię za dobrego i fajnego Usera

Nigdy nie miałem się za taką osobę...
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
No tak Rez, możesz pisać, ze GS jest lepsze, do którego nic nie mam, ale pomyśl...
Jeżeli ludzie zżyli się z tym forum to pewnie czują do niego jakiś sentyment. Może szata im się tak przypodobała, może userzy, może poruszane tematy. I właśnie za to je cenią.
Zatem mają prawo jak najbadziej je wychwalać (nie mówię,e ja tak robię), więc nie czepiaj się ich za to... mają swoje słowo, a ty powinieneś je uszanować... no, ale zależy jaki jesteś. Czy podchodzisz do ludzi z szacunkiem, czy...
Nieważne. Powinieneś wiedzieć, że to co ty lubisz nie jest najważniejsze. Ty wolisz GS, dobra! Spoko! Ale niektórzy tutaj wolą to miejsce, więc nie gań ich za to, że tak to przeżywają (choć rzeczywiście, niektórzy ZA BARDZO).
Pomyśl jakby ktoś zaczął marudzić na temat tego ulubionego fora. Na pewno byś się kłócił. Oni też to robią, więc się nie dziw.
To samo Thor.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ja myśle że Rez i Thoro nie przejmują się tym za bardzo, bo upadek G.UP oznacza dla nich napływ nowych userów na GNet... Pewnie berdziej są przywiązani do swojego forum ( czemu sie nie dziwie ). No ale skoro servis nie jest dla nich aż tak ważny to czemu tu jeszcze siedzą... Jeśli komuś na czymś naprawde zależy to jest z tym na dobre i na złe. Jeśli nie - poprostu zostawia to i więcej sie tym nie zajmuje...
 

Nekromanta Qba

New Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
16
G.NEt ?? buehehe

zobaczcie tylko na tego ich skina na forum
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif


naprawdę zalosne
smile.gif
smile.gif
Dla nich upadek G.Up nic niezmieni, dalej beda na games.pl siedziec i sie rozwijac jak zolwie ;] nawet niewiecie jaki bedzie nowy serwis a juz placzecie :]

no comment...

pozdro for all
 

SkoWroN

New Member
Dołączył
5.11.2005
Posty
29
Troche smutno by było bez G.up
sad.gif
Miejmy nadzieje że jakąś to wszystko dobrze sie ułoży, jestem na forum od pół roku wiem że mam mało postów ale zarejestrowałem się na nowo i wszystko straciłem. Jak by co to służe pomocą. Znam dobrze Html i troche gorzej php. Hmm moge pokazać swoją prace http://www.skowron.livenet.pl/mfc (moja stronka) jak na tydzień roboty nawet dobrze mi wyszła, tylko działów nie ma jescze i paru innych rzeczy.

P.S. Moim zdaniem na forum przestanie być nudno jak tylko wyjdzie Gothic III.
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Tak jak już wspominałem, widzę że nadal na nieszczęściu G.UP żerują spamerzy. No cóz, bardzo mi z tego powodu przykro. Ja wiem tyle, że jeśli UP upadnie to ja nigdzie więcej nie idę. Z wyrazami szacunku, Cor Angar
 
R

ReZiWiz

Guest
QUOTE (Nekromanta Qba @ 12-11-2005, 01:18) G.NEt ?? buehehe

zobaczcie tylko na tego ich skina na forum
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif


naprawdę zalosne
smile.gif
smile.gif
Dla nich upadek G.Up nic niezmieni, dalej beda na games.pl siedziec i sie rozwijac jak zolwie ;] nawet niewiecie jaki bedzie nowy serwis a juz placzecie :]

no comment...

pozdro for all
Tak i kto tu źle się wyraża... Ja nie pojechałem na gothicup nędzny 12 latku z ubugim słownikiem... Nowa skórka na forum? Człowieku, nie widziałeś nowej oslony strony i skóry więc sie nie udzielaj. Faktycznie wpływy na stronę będą, ale małe :]


QUOTE Nie możesz pozwolić tym z G4CE na zniszczenie tego forum.

omg, omg, omg x_X Kto tu powiedział o zniszczeniu? G4CE nie chce już hostować serwisu, ale przecież są inne strony na których można znaleźć hosting
sleep.gif
Myślę, że nie było by kłopotu z tym ze gothicup wywalaja z g4ce, bo clone by znalazł nowego sponsora... Clone wogole napisal ten topic, zeby Was zawiadomoc, ze nie bedzie mial czasu na prowadzenie strony, nawet jezeli gothicup zostało by na g4ce.

Ps. Własnie g4ce przyjeło nowa strone o gothicu. World of Gothic...
Ps2. Nie przejmuje się jakimikolwiek upadkami. Zawsze jak jedno forum padnie, jest następne. Od tego drodzy panowie i panie są google.

Dla zainstresowanych, o to serwis ktory zastapi gothicup - www.gothic.xgamer.d8b.pl
 

SkoWroN

New Member
Dołączył
5.11.2005
Posty
29
QUOTE Tak jak już wspominałem, widzę że nadal na nieszczęściu G.UP żerują spamerzy. No cóz, bardzo mi z tego powodu przykro. Ja wiem tyle, że jeśli UP upadnie to ja nigdzie więcej nie idę. Z wyrazami szacunku, Cor Angar

hmm
dry.gif
nie chcę si ekłucić ale jacy spamerzy po pierwsze stonke pokazałem i opisałem na dowód moich umiejętności, a po drugie tak samo jak Wy chcem pomóc g.up bezwzględu czy to naszym kosztem czy nie
tongue.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
QUOTE (ReZiWiz @ 12-11-2005, 09:38) Dla zainstresowanych, o to serwis ktory zastapi gothicup - www.gothic.xgamer.d8b.pl
LoL!! To ma być strona która zastąpi gothicup! Wolne żarty. To przecież jest okropne. Wielki Nekromanta Qba admin strony, która wygląda okropnie. Nie wiem co g4ce w niej widzi ponieważ ja oprócz forum, to nic specjalnego nie ma.

QUOTE G.NEt ?? buehehe
Dla nich upadek G.Up nic niezmieni, dalej beda na games.pl siedziec i sie rozwijac jak zolwie ;] nawet niewiecie jaki bedzie nowy serwis a juz placzecie :]
Co do poruszania się jak żółwie, to się okaże. Ta twoja niby strona nie będzie się równać z gnet. Popatrz na siebie, jesteś adminem niby tej strony z ograniczonym słownictwem.
Dlaczego płaczemy? Bo jak widzimy tą twoją niby stronę to aż się płakać chce, że g4ce chce ją wstawić za gup. Skin twojej strony LOL!!! Ja taki n00bek a sam bym zrobił lepszy, o logu nie wspomnę.
cLoNe_xx powinieneś zaufać RaVeN’owi, a działy to mogę poprawić, te ich błędy ortograficzna. Co do pisania newsów też mogę coś napisać nie jestem może tzw. Mózgiem ale z pomocą jakiegoś programu mogę coś zdziałać.

A i jeszcze coś, clone jeżeli masz wybierać Wykształcenie lub gothicup, wybież wykształcenie ponieważ to w życiu jest ważniejsze...

Sorry za off topa
wink.gif
.
PoZdRo.
 

Celder

New Member
Dołączył
27.10.2005
Posty
12
Rez niegy niewidziałem gorszego usera od ciebie!!! Nienawidze cię np. z wydarzeń czatowych!!!!! A teraz forum tosz to żałosne!!!!!!!!
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Nekromanta Qba @ 12-11-2005, 01:18) G.NEt ?? buehehe

zobaczcie tylko na tego ich skina na forum
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif


naprawdę zalosne
smile.gif
smile.gif
Dla nich upadek G.Up nic niezmieni, dalej beda na games.pl siedziec i sie rozwijac jak zolwie ;] nawet niewiecie jaki bedzie nowy serwis a juz placzecie :]

no comment...

pozdro for all
Powiem tak, że jestes bardzo niskim poziomem intligentcji.
Lay na forum jest bardzo dobry i wiele osób włożyło w niego wiele pracy. Za co gratki dla Issacka i reszty ekipy. Staraja się zrobić dobry serwis i nie rozumiem tego twojego buahaha. Bo w tym poście pokazujesz brak szacunku dla innych serwisów.


QUOTE Dla zainstresowanych, o to serwis ktory zastapi gothicup - www.gothic.xgamer.d8b.pl

To jest serwis na miare G.up
smile.gif

Teraz wszyscy razem Bueheheh
biggrin.gif




QUOTE
Myślę, że nie było by kłopotu z tym ze gothicup wywalaja z g4ce, bo clone by znalazł nowego sponsora... Clone wogole napisal ten topic, zeby Was zawiadomoc, ze nie bedzie mial czasu na prowadzenie strony, nawet jezeli gothicup zostało by na g4ce.


Kłopotu by na pewno nie było. Wielu by chciało sponsorowac ten serwis. No ale neistety Sam Clone nie wykazuje, już wiekszej checi do prowadzenia serwisu.
No ale od tego są tu ludzie, którzy by mu pomogli w roli Admina. Tylko go oczywiście nie ma
dry.gif



QUOTE Ps. Własnie g4ce przyjeło nowa strone o gothicu. World of Gothic...

Czyli możemy się pożegnać z tym serwerem
mad.gif


Pozdrawiam
 
R

ReZiWiz

Guest
QUOTE tosz to żałosne!!!!!!!!

No nie? Jak te dzieci w polsce znają zasady ortografii... Żeczywiście załosne :]


QUOTE Bo w tym poście pokazujesz brak szacunku dla innych serwisów.

QUOTE To jest serwis na miare G.up smile.gif
Teraz wszyscy razem Bueheheh

Bez komentarza...


QUOTE Czyli możemy się pożegnać z tym serwerem

Tak, a wiecie co jest żałosne? G4CE zawsze dobrze pozycjonowała swe strony. I za niedługo ujrzymy World Of Gothic na pierwszej stronie google :| A może Clone powie nam jakie ma plany w stosunku do gothicup? Zmiana serwera itp?
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Wybaczcie za ten mały off-top, ale nie moge sie powstrzymac.

QUOTE . Ta twoja niby strona nie będzie się równać z gnet.

Nie bedzie sie rownac?, to oni nam dorastaja? Raczej nie
tongue.gif



QUOTE Rez niegy niewidziałem gorszego usera od ciebie!!! Nienawidze cię np. z wydarzeń czatowych!!!!! A teraz forum tosz to żałosne!!!!!!!!

OMG, OMG, LOL. Ludzie nauczcie sie wreszcze szanowac sie ze zdaniem innych!


QUOTE G.NEt ?? buehehe
Dla nich upadek G.Up nic niezmieni, dalej beda na games.pl siedziec i sie rozwijac jak zolwie ;] nawet niewiecie jaki bedzie nowy serwis a juz placzecie :]

Gdybys poswiecil te 3 min na przeczytanie newsa (jesli umiesz czytac) na g net, ktory dotyczy zmian bys wiedzial, ze planujemy cos wielkiego. Jesli sadzisz ze rozwijamy sie w zolwim tepie radze porownac g net do swojej strony. Newsy mamy na czasie w predziwienstwie do ciebier, rowniez okropnym layoutem nie grzeszymy, mamy wiecej unique dziennie od ciebie a twoje forum przeskoczylismy w liczbie userow bardzo szybko wiec wywnioskuj kto sie rozwija w zolwim tepie.



QUOTE Ja myśle że Rez i Thoro nie przejmują się tym za bardzo, bo upadek G.UP oznacza dla nich napływ nowych userów na GNet... Pewnie berdziej są przywiązani do swojego forum ( czemu sie nie dziwie ). No ale skoro servis nie jest dla nich aż tak ważny to czemu tu jeszcze siedzą... Jeśli komuś na czymś naprawde zależy to jest z tym na dobre i na złe. Jeśli nie - poprostu zostawia to i więcej sie tym nie zajmuje...

Do G Up mam pewien sentyment i nie tylko zalezy mi na zwiekszeniu popularnosci g net. Nie szkoda mi G Up tak bardzo bo nie jestem z nim zryty. Fakt, ze jestem adminem na G Net malo zmienia.


QUOTE
Powiem tak, że jestes bardzo niskim poziomem intligentcji.

Potwierdzam
tongue.gif



QUOTE yślę, że nie bedę wpisywał słowa Gothic w gogle, bo tylko się będę wkurzał patrząc na World of Gothic.

Ktos wejdzie... zobaczy i wyjdzie bo cale te World Of Gothic nie jest warte uwagi.

Ps: Qba, nastepnym razem jesli chcesz jechac czyjas strone zastanow sie czy nie jest leprza od twojej.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE Tak, a wiecie co jest żałosne? G4CE zawsze dobrze pozycjonowała swe strony. I za niedługo ujrzymy World Of Gothic na pierwszej stronie google :| A może Clone powie nam jakie ma plany w stosunku do gothicup? Zmiana serwera itp

Jak widać Clone, już chyba zniknoł
tongue.gif
Tak, więc nie dowiem się jakie ma plany.
No niestety G4CE ma ładne pozycjonowanie i myślę, że nie bedę wpisywał słowa Gothic w gogle, bo tylko się będę wkurzał patrząc na World of Gothic.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
World of Gothic może i ma cienką szate ale jak wiecie g4ce przykłada większą wage do merytorycznej czescie strony. Szate xoen im zrobi i będzie git to nie problem. Bardziej mnie dobiło to, że poprosiłem go o czas do poniedziałku ale jak widać olał mnie totalnie. Więc chyba Xeon już postanowił co i jak. Moją decyzją do strony było spróbowanie jej podnieść i zostanie na g4ce ale xoen troche sie pośpieszył i musze już sie zwijać. Posta troche będzie zmieniał sie bo w czasie jego pisania gadam z Xeonem
smile.gif
. To tak nie dostał mojej wiadomości z prośbą więc dlatego tak wyszło. Co do zwijania mam tydzień za wyniesienie sie z serweru tyle czasu zajmie im wprowadzenie wszsytkiego na nowym gothicu. Później jeśłi znajde inny serwer sprostujący moim wymaganiom strona będzie miała inny adres, który już od długiego czasy też działa. Ponieważ g4ce mi zabiera. Więc jeśli strona przetrwa szukajcie jej tu www.gothic.org.pl . Zapamiętajcie ten adres lub pierwotny www.gtohic.up.pl
Ludzie chętnie do pomocy i wybrani przezemnie dostaną powiadomienie na priva co i jak.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (cLoNe_xx @ 12-11-2005, 10:44) World of Gothic może i ma cienką szate ale jak wiecie g4ce przykłada większą wage do merytorycznej czescie strony. Szate xoen im zrobi i będzie git to nie problem. Bardziej mnie dobiło to, że poprosiłem go o czas do poniedziałku ale jak widać olał mnie totalnie. Więc chyba Xeon już postanowił co i jak. Moją decyzją do strony było spróbowanie jej podnieść i zostanie na g4ce ale xoen troche sie pośpieszył i musze już sie zwijać. Posta troche będzie zmieniał sie bo w czasie jego pisania gadam z Xeonem
smile.gif
. To tak nie dostał mojej wiadomości z prośbą więc dlatego tak wyszło. Co do zwijania mam tydzień za wyniesienie sie z serweru tyle czasu zajmie im wprowadzenie wszsytkiego na nowym gothicu. Później jeśłi znajde inny serwer sprostujący moim wymaganiom strona będzie miała inny adres, który już od długiego czasy też działa. Ponieważ g4ce mi zabiera. Więc jeśli strona przetrwa szukajcie jej tu www.gothic.org.pl . Zapamiętajcie ten adres lub pierwotny www.gothic.up.pl
Ludzie chętnie do pomocy i wybrani przezemnie dostaną powiadomienie na priva co i jak.
Pozdrawiam cLoNe_xx
Nie podoba mi się fakt, że Administracja Cię olała. Widać, że nie ma co z nimi gadać. Ale cieszę się, że chcesz przetrwać Clone. Tydzień to dużo czasu, tylko mam nadzieje, że uda Ci się znaleść serwer. Wierze w to, że ludzie których wyznaczysz pomoga przy stronie i jeszcze nie raz G4CE zapłaczae za starym dobrym G.UP.
Strona na pewno przetrwa i codziennie będę szukał nas na danych adresach.

Pozdrawiam
 
R

ReZiWiz

Guest
QUOTE World of Gothic może i ma cienką szate ale jak wiecie g4ce przykłada większą wage do merytorycznej czescie strony

Bez przesady :| Wszystkie działy tam napisane, są stworzone na tzw. odwal się.


QUOTE Szate xoen im zrobi i będzie git to nie problem.

On robi szaty za darmo dla ludzi z g4ce? Co do World Of Gothic... nie widzę tam przyszłości :| Widać, że administracja jest zarozumiała, chociażby po tej wiadomości na ich stronie:


QUOTE
Witam wszystkich na NAJLEPSZYM portalu o grach z serii Gothic, znajdziecie tu mnóstwo ciekawostek, informacji, tricków, artykułów i newsów na temat wszystkich części tej wspaniałej gry, zapraszam do zarejestrowania się na forum i bycia na nim aktywnym, jak i do częstego odwiedzania naszej stronki.... Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować do adminów : kontakt

EDIT:


QUOTE Służe pomocą wrazie jakbyś mnie wzywał......


Czyżby lycos?
biggrin.gif



QUOTE Wierzę że się uda!!!!!!!!!!!

Ja nie wierze w cuda ;P
 

Celder

New Member
Dołączył
27.10.2005
Posty
12
Wiesz że łezkę mam w oku??? Boję się że nie uda sie znaleść servera ale mam nadzieję że sie uda!!!!!! Służe pomocą wrazie jakbyś mnie wzywał......




Uszanowanko Celder










P.S.
Wierzę że się uda!!!!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom