Przyszłość Strony!

Status
Zamknięty.
R

ReZiWiz

Guest
Ja tam powiem, że nie jestem tym specjalnie poruszony. Na forum i stronie robiło się nudno. Nic nie mozna bylo na to poradzic...

QUOTE Stworzyles najlepsza polska strone o grze gothic a teraz chcesz sie jej pozbyc ?!

Z całym szacunkiem ale najlepsze jest Gothic Site. Forum jak forum. Jeżeli mówicie, że jest to forum dla Was całym życiem, wpołczuje Wam jakie to życie macie okropne... Ja bym na miejscu clona wybierał... Nauka i dobrywa zawód, czy tracenie czasu na prowadzeniu strony...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (ReZiWiz @ 11-11-2005, 16:04) Ja tam powiem, że nie jestem tym specjalnie poruszony. Na forum i stronie robiło się nudno. Nic nie mozna bylo na to poradzic...

QUOTE Stworzyles najlepsza polska strone o grze gothic a teraz chcesz sie jej pozbyc ?!

Z całym szacunkiem ale najlepsze jest Gothic Site. Forum jak forum. Jeżeli mówicie, że jest to forum dla Was całym życiem, wpołczuje Wam jakie to życie macie okropne... Ja bym na miejscu clona wybierał... Nauka i dobrywa zawód, czy tracenie czasu na prowadzeniu strony...
Rez mówisz tak bo jesteś związany z Gnet i to forum jest Ci obojętne. Bo ja tez bym olał to forum, gdybym był gdzieś bardziej zaangażowany. Tak jest w Twoim przypadku.
Clon nie musi serwisu tworzyć sam. Jest Nas wielu chętnych do pracy i każdy może pomóc przy stronie. I prowadzenie tego serwisu nie jest straconym czasem. Forum jak forum? Mówisz. Chciałbyś takie forum wiem o tym
smile.gif


Pozdrawiam i idę nabijać godzinki na Xfire
wink.gif
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
QUOTE Ja tam powiem, że nie jestem tym specjalnie poruszony. Na forum i stronie robiło się nudno. Nic nie mozna bylo na to poradzic...

Mylisz się... Zaczęło być "nudno", bo wszystkie ciekawe tematy dotyczące Gothiców zostały wyczerpane. Wraz z premierą GIII z pewnością by trochę ożyły, zaś jako, że tematów w pozostałych działach może byc właściwie nieskończona ilość, to owe zlipienie tematów jest złudzeniem (tyle że część z nich jest przeznaczona dla trochę wąskiej grupy użytkowników).


QUOTE Z całym szacunkiem ale najlepsze jest Gothic Site.

Tu się trzeba zgodzić. Spójrzcie tylko na dział "Bronie" w Gothicu I :/ Cóz, beznadzieja, krótko mówiąc. Gothic Site przebija G.Up pod każdym wzgledem...


QUOTE Forum jak forum.

...z wyjątkiem Forum!!! Byłem na paru innych forach (nie o Gothicu). Na jednym dorośli zgrywają dzieci, na drugim - dzieci dorosłych. Na tym forum wreszcie każdy jest SOBĄ, oczywiście do poziomu regulaminowych ograniczeń... Inaczej się gada z nauczycielką, inaczej z dziewczyną, inaczej z kolega, inaczej z rodzicami i dziadkami. Na forach nie wiadomo, kto to przeczyta - i to jest piękne! I dzieki temu, że nie znamy wyglądu, głosu i innych cech czlowieka, oceniamy go tylko na podstawie tego, co myśli - chyba, że jest kłamcą doskonałym. Mówicie, że wcale nie, bo taki człowiek może sobie napisać co chce i ja już w to wierzę? Cóż, skoro nawet jeśli ma jakieś cechy, o których nie mówi, to musi miec jakiś powód, którym najczęściej jest to, że ich mieć nie chce. Poza tym strasznie się z tym forum zżyłem. Owszem, dla mnie każdy z was jest tylko nickiem, avatarem, tekstem i sygnaturą. Ale - cóż - na ile mogłem, na tyle polubiłem was. Chcoiaż wiem, że po tygidniu bym prawie o tym forum zapomniał, już raz z resztą prawie całkowicie sie przestałem na nim udzielać. Własciwie to byłem przekonany wtedy, że już odszedłem i nie wrócę. I nie bylo mi szkoda - bo zrobiłem to z własniej woli. A tak, to jest to cos na krztałt mimowolnego narzucania. Chociaż z drugiej strony - czy ktokolwiek z nas wyobrażał sobie, że to forum będzie trwało wiecznie? No właśnie... Jakoś nikt sobie nie wyobraża jego końca, chcoiaż każdy wie, że jak bedzie dorosły, to na to forum w jego życiu już nie będzie miejsca. Ale nikt nie wie, w jaki sposób to się stanie.

Tym pesymistycznym akcentem jeszcze nie kończę. Mam pytanie - czy forum nie może istenieć po prostu samodzielnie - tak jak jedno z forów, o którym wam mówiłem? Bez wersji stronowej? Poza tym akurat twojego, Clone, zrezygnowania nie widze jako koniec działalności tego forum - możesz komus przekazac pałeczkę... Chociaż wiem, że są to ludzie starsi, dojrzalsi i mądrzejsi ode mnie i nie widzą forum tak jak ja i zapewne powiedzą "nie!". A z resztą, zobaczymy, czas pokaże... Możesz także sprzedac ta stronę i forum na Allegro, ale to, co z nim ten ktos zrobi, już wtedy zupełnie nie bedzie zależało od ciebie i pewnie skończy żywot jeszcze żalośniej, niż by mógł teraz. Ale jak tak być musi...
 

Dager_1992

New Member
Dołączył
14.5.2005
Posty
17
NIe no nie wierze w to co czytam ;/ poprostu nie wieze ;/
sad.gif
sad.gif
Stronka jest genialna a forum to już wgoóle lepszego nie znalazłem nigdzie. I chodź może sie tak nie wypowiadałem strasznie (bo ja głównie szukałem info
tongue.gif
) to i tak uważam ze strona z forum powinny dalej istniec. I chodź moja opinia sie nie liczy zabardzo to powiem, że na tym forum jest wszystko czego kiedy kolwiek potrzebowałem... jeszcze nie było rzeczy w której cos bym potrzebował i bym tego tu nie znalazł. WIEC CLONE , NIE KONCZ Z SERVISEM
smile.gif
smile.gif
smile.gif



POZDRO @LL
 

Roni

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
246
Nieeeee to niemożliwe!!! Dlaczego akurat ta strona!!!??? Dobra zostaw tą stronę!!! Widzisz każdy tego chce!!! To jest najlepsze forum i tyle!!!!
 

Celder

New Member
Dołączył
27.10.2005
Posty
12
clone_xx nie dopuszczę do tego aby stronka ta upadła !!! Jeśli mnie poprosisz stawię się i będę cię wspomagał (choć nie wiem w czym i jak mogę ci pomóc)


Możesz na mnie liczyć Celder.
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Oj Rez staczasz się!!! Miałem cię za dobrego i fajnego Usera ale zmieniam zdanie!! Najpierw wyniosłeś się z leśników!! Teraz mówisz takie rzeczy o G-upie
mad.gif
mad.gif
Jeśli masz mieć taki stosunek do foroom to lepiej se daruj!!!
mad.gif
mad.gif
Wracając do poprzednich postów ktoś już zauważył że nie jest to spowodowane "niechęcią" Clona tylko gnojkami z G4CE!!!! Więc to głównie do nich należy decyzja i moim zdaniem należy ich przekonać że foroom i cały serwis zrzesza wielu userów dla których życie bez foroom jest jak życie bez ręki
rolleyes.gif
rolleyes.gif
Należy to uświadomić serwisowi g4ce i zastanowić się nad zmianą serwisu na innyt (poza tą aferą często zdarzałó się że wyskakiwał "mysql error"). W poprzednim poście zapomniałem zadeklarować pomoc z mojej strony co teraz chcę uczynić!! Na jezyku HTML nie znam się za bardzo (tzn. znam podstawowe komendy takie jak pogrubienie itp.) więc raczej ci nie pomogę ale zapewne jakaś część z nas- userów zna się na tym i na pewno znajdą się osoby chętne do pomocy w tym temacie. Jeśli potrzebna będzie jakaś inna pomoc do oferuję swe sromne usługi
biggrin.gif
biggrin.gif
To waściwie wszystko co miałem do napisania (reszta na pierwszej stronie). I powtarzam:
NIE OBWINIAJCIE ZA TĄ SYTUACJĘ CLONEXA GDYŻ TO NIE ON JEST TEMU WINNY (NIE PISZCIE POTÓW TYPU: " Nie zamykaj forum gothic up" BO TO NIE OD NIEGO ZALEŻY!!

EDIT
A ja powtórze że to nie jest wina Clona więc nie pisać żeby nie zmykał bo to nie on tylko serwis
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Nie likwiduj tego... to foro to spory kawał mojego siedzenia na necie.... polubiłem to wszystko.. Jeśli nie ten serwer to go zmień.. ale nie zamykaj tego forum!!! Przyzwycziłem sie, że pierwsze co robie to kilk i wchodze na to foro.. poza tym zawsze tutaj znajdywałem pomoc nawet jeśli za temat dostawałem warna! Zamknięcie to zły pomysł. Jestem na prawde zdziwony i zasmucony tym
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
Powtórze jeszcze raz nie rób tego nie zamykaj tego forum!!!!
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
długo nie napiszę, ponieważ chyba wszystko co mogło, zostało napisane przez innych user'ów, lecz chciałem wyrazić moją opinię, co do tego, czy strona ma zostać. Więc powiadam, NIECH ZOSTANIE !! Jest tu dużo ludzi chętnych do pomocy, którzy w zaistniałej sytuacji ofiarowali się, żeby właśnie pomóc stronie. Sam niewiele mogę zrobić, html-a uczę się od niedawna i nie sądzę abym z moimi, nazwijmy to "umiejętnościami" mógł cokolwiek pomóc, lecz jestem otwarty na propozycje.
Jeszcze raz powiem Clone, nie pozwól żeby strona przepadła, jeśli nie masz czasu, to możesz oddać pieczę nad stroną jakiejś godnej zaufania osobie. Tak jak inni userzy nauczyłem się pisać mądre/inteligentne posty (bo na początku byłem spamerem i Kacperex wlepił mi ostrzeżenie, choć może nadal nim jestem
tongue.gif
smile.gif
), dowiedziałem się tego i owego, poczytałem opowiadania i muszę przyznać, że niektóre są naprawdę świetne. Zadziwiłem się też, gdy ktoś założył temat o bractwach rycerskich, a ja akurat załatwiałem sobie miecz, jeździłem jako uczestnik do Biskupina.

taaa.... miałem napisać krótko
smile.gif
...



Pozdrowienia - pepon
 

Celder

New Member
Dołączył
27.10.2005
Posty
12
Masz rację !!!!!! To nie od clonea zależy ale od nas!!! My nie możemy dopuścić aby to upadło więc ogłaszam że:
1. Clone_xx jeśli będziesz potrzebował pomocy wejdż na chata.
Tam będę ale i tak będę śledił ten temat!!! Nie wiem jak i w czym pomuc, ale to nie odemnie zależy do jakiej pracy mnie przydzielisz!! (Jeśli wogóle zgodzisz się z moją ofertą)
2. Oczekuję tylko jednej żeczy wzamian za pomoc a mianowicie: ABY TA STRONKA ZOSTAŁA!!!!!
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
>.< Ładnie się porobiło, tu zaczynałem, więc musze ten serwis ratowac
smile.gif
. cloNe_xx napisz do mnie na gg : 6110332, sądze, że serwer mogę zorganizowac.

Materiały o gothic, mogę użyczyc z mojej poprzedniej strony ( of course po poprawieniu wszystkich błędów ).

Czy powinieneś zamykac serwis ? Ja sądze, że nie, tylko przekazac rolę głównego admina komuś innemu, a samemu powrócic gdy nadejdą 'lepsze czasy'.

Tyle odemnie. Pozdro.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (RaVeN @ 11-11-2005, 19:00) >.< Ładnie się porobiło, tu zaczynałem, więc musze ten serwis ratowac
smile.gif
. cloNe_xx napisz do mnie na gg : 6110332, sądze, że serwer mogę zorganizowac.

Materiały o gothic, mogę użyczyc z mojej poprzedniej strony ( of course po poprawieniu wszystkich błędów ).

Czy powinieneś zamykac serwis ? Ja sądze, że nie, tylko przekazac rolę głównego admina komuś innemu, a samemu powrócic gdy nadejdą 'lepsze czasy'.

Tyle odemnie. Pozdro.
Ja też z checią pomogę. Mogę pisac działy (poprawiać twoje również). Być newsmanem. Niestety Clone zanimi się pojawi aby wszystko uzgodnić to, już będzie za późno. ReVeN możesz załatwić serwer to będzie nasze swiatełko w tunelu
smile.gif


Clone mógłby się pojawić i zarzucić jakąś myślą i postanowieniem.
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Dobra mówcie jaki mniej wiecej potrzebny będzie , zaczne szukać serwera ok ??
My gg: 9091984 tlen: cahio@tlen.pl Zagadajcie jak coś
smile.gif
G.UP NIE MOŻE UPAŚĆ
smile.gif

Jest jeszcze kilku, z którymi przedtem na ten temat rozmawiałem , tak że wyjdzie z tego duża siatka osób przeszukująca neta w poszukiwaniu opdowiedniego serwera:)
 

Nekromanta Qba

New Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
16
a światełko zgaśnie :] lada moment
smile.gif


clona na forum niewidzę
smile.gif
napisał posta i już się nie pokazuje
wink.gif
no cóż
smile.gif
zapraszam na nowy serwis jaki tu powstanie
wink.gif
napewno będzie lepszy niż ten...

pozdro
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
No to alleluja!!! Chcę wyyrazić swe zdziwienie Celderowi. Chłopie masz 7 postów i coś takiego piszesz?? Pogratulować zapału ale dziwię się że pojawia on się z takiej strony. Nie wiesz za dużo o forum (wnioskuje z ilości postów) a wykazujesz taki zapał. Podziwiam!! Co do tego światełka w tunelu to należy się dowiedzieć czego potrzebuje Clonexx bo może się okazać że "światełko w tunelu" może nie wystarczyć. Ale i tak jest git. Zgadzam się z tobą Kacperexx fajnie by bło wysłuchać clona.
EDIT
Nekromanta i Cahir byliśvie szybsi
biggrin.gif
 

Khael Thas

New Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
19
Clone stanął przed trudną decyzją, którą musi podjąć ... i sam wiem jaka będzie ów decyzja.
Da was, userzy, to jest miejsce w którym się spotykacie i beztrosko dyskutujecie...
Nie przejmujecie się niczym... po prostu radość na całego.. ale wy.. jesteście na dole...
Ci, którzy są na górze, dbają o to wszystko... aby funkcjonowało normalnie, martwią się o wiele rzeczy, o których wy nawet nie pomyślicie...
Taki serwis to ciężkie brzemię dla clone'a, dobrze o tym wiem, bo sam na forach spędziłem 5 lat... pięć lat stażu spędzone na forach... wielu z was przez rok dojrzewa ze spamera na normalnego usera.. kilku z was spędziło 2 lata na forum i osiągnęło jakiś sukces.. np. moderator... Clone 3 lata był administratorem tego wspaniałego serwisu, a to jest naprawdę ciężka robota...

Tak więc jeżeli odpowiedź clone'a będzie brzmiała "przepraszam, ale ja muszę podjąć tą decyzję, której wolałbym nie podejmować", to uszanujcie tą decyzję..
Tyle ode mnie...
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Jeśli ją podejmie taką decyzje to czy chcesz czy nie będziesz ją musiał uszanowac. Ja poprostu jak cloNe_xx w poście prosił zaoferowałem swoją pomoc, co zrobi, jaka będzie przyszłośc serwisu ? Nie mam pojęcia, życze powodzenia.
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
No, coś się dzieje
biggrin.gif

Nareszcie.

Oczywiście ja także zgłaszam się do pomocy, mogę być redaktorem, mogę coś organizować... nie mam zbytnio kasy ale bardzo chętnie pomogę! ;]
GG: 6829904

Jeśli będę potrzebny
wink.gif

Z wyrazami szacunku, Cor Angar.

P.S. a mnie właśnie do magów przyjeli
dry.gif
sad.gif
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Jezu, przecież to niemożliwe!!!!
sad.gif
TAKI serwis z TAKIM forum nie możę tak po prostu zniknąć!! Dla mnie to na prawdę straszna wiadomość, bo G.Up to moje pierwsze forum do którego dołączyłem zresztą całkiem niedawno
sad.gif
Raczej na nic się nie przydam bo nie znam się na tworzeniu stron, ale Clone jestem z tobą, jak i z tym serwisem całym sercem!!!! Ech, no po prostu nie mogę uwierzyć...
mad.gif
Takie forum może zginąć tylko wtedy, kiedy nie będzie już żadnego usera chcącego na nim pisać (czyli nigdy!!!!!!
biggrin.gif
)- to jest śmierć naturalna, a to co pewne osoby chcą z serwisem to po prostu morderstwo!! Oczywiście decyzja należy do ciebie, ale kieruj się w niej głosami wszystkich, dla których to forum jest częścią ich historii. A list z podpisami to całkiem dobry pomysł
wink.gif
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Ja sie zabardzo nie znam na informatyce ale coś moge pomóc.... mój kumpel szuka srewera pod forum jak znajdzie to dam znać. Niestety słowa Khael Thas mogą sie okazać prawdziwe... aż nadto...
sad.gif



Edit: Sory avatry są takie same i mi sie pomyliło
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom