Przyszłość Strony!

Status
Zamknięty.

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Uaaa no to jest lipa i to duża, na forum jestem ponad rok i jest to moje jedyne forum, w życiu którego uczestniczyłem tak aktywnie, raczej już nie mam zamiaru bawic się w coś tkaiego na innym forum, więc jesli to upadnie to będzie koniec mojej kariery forumowicza..hmm no cóż moge napsiać, jasna sprawa, ze nie chcialbym, aby upadla ta strona i przedewszystkim to forum...a jak moge pomóc, hmm nie znam sie na tworzeniu stron, czasu za wiele nie mam, mógłbym tylko dbac o porządek na forum ( a oto akurat teraz nie trzeba dbać, bo osby się tym zajmujace moim zdaniem dobrze wywiązują sie ze swoich obowiązków) takze nie wiem, czekam na jakieś dobre nowiny...
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Przeczytałem i przeraziłem się jednocześnie :/. Wogóle nie mieści mi się w głowie, że G.Up może od tak poprostu przestać istnieć. Na tworzeniu stron znam się tyle, co na balecie, ale jeżeli będę do czegoś potrzebny i będzie to w zakresie moich umiejętności, to zawsze służę pomocą (gg:8318865). cLoNe_xx, nie możesz się poddać. Są ludzie, dla których to forum jest czymś więcej, niż miejscem do pogaduszek o Gothicu i mnie można do tych osób z całą pewnością zaliczyć!
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Hmm... ja jestem na forum dosc dlugo mimo tego ze mam malo postow...
(przynajmniej mnie sie tak wydaje)

G.up odwiedzam paranescie RAZY dziennie i jestem zdecydowanie na NIE
smile.gif

nie mozesz zamknac tej strony net bylby juz kompletnie nudny!
Z G.up zawsze kozystam!

Clone to moze uczynisz 3 najlepszych wg ciebie modow Adminami ?
mogliby nadrabiac prace ktorej ty nie mozesz wykonac ...
smile.gif


co ty na to ?
a na ich miejsce mozna by powolac nowych Modow
smile.gif
 

masta

Member
Dołączył
14.1.2005
Posty
313
To niemożliwe! Ja tego nie przyjmuję do wiadomości! Nie likwiduj! Jak nie mam co robić, to siedzę tu czasem i 5 godzin! A jak mam, to tak czy inaczej przynajmniej godzinę dziennie! A tak nawiasem, to czy jak gc4 powie "nie", to nie można przenieść się na inny serwer?
 

masta

Member
Dołączył
14.1.2005
Posty
313
To niemożliwe! Ja tego nie przyjmuję do wiadomości! Nie likwiduj! Jak nie mam co robić, to siedzę tu czasem i 5 godzin! A jak mam, to tak czy inaczej przynajmniej godzinę dziennie! A tak nawiasem, to czy jak gc4 powie "nie", to nie można przenieść się na inny serwer?
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
Jestem na tym for00m troche od ponad roku.. Widziłem wiele. Nieprzyjmóje do widomości ze, gothic.g4ce, najlepsza stona o gothicu jaka znam wraz ze świetnym for00m i inteligetnymi user'ami mogła by tak po prostu "przestać istnieć"... Niewiele jest mijesc, w których otwarcie moge powiedzieć coś na teamty takie jak np. polityka, rząd, kary smierci, sny, dziewczyny, hobbu etc. Poznałem wielu wspniałych ludzi od których (choc to moze troche dziwnie zabrzmi) wiele się nauczyłem. Zaangażowany w gildie przestałem byc jush tylko "zagubionym urzytkownikiem" stałem się częścią społeczności, którą wraz z moimi przyjaciułmi- wojownikami- tworzymy... Pozatym patzrmy w przyszłość... Gdzie bede szukał pomocy po premierze Gothica III? Przed nami kilka trudnych miesięcy, bo nieoszukując się, ta strona orzywa wraz z nową wersją gothica. cLoNe_xx przemysl to wszystko jeszce raz.
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Ja od siebie dodam że jest to moje pierwsze i ostatnie foro na którym regularnie przebywam.
Ba, żeby to było tylko forum codziennie jestem też na chacie od kiedy dałeś mi opa i wytrwale rozdaje bany i pilnuje tam porządku;p
Teraz było by mi bardzo dziwnie rozstać sie z tym wszystkim nie mógł bym tak poprostu przeżućić sie na inną strone:/
Chesz porzućić to wszystko?opuścić nas userów?
Ale zadaj sobie sam pytanie czy naprawde tego chcesz.
Bo jeśli jeszcze coś da sie zrobić to na twoim miejscu robił bym wszystko żeby uratować tą strone...

Pozdro Clone nie poddawaj sie!
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Nie!!To niemożliwe!!! Clone nie poddawaj sie. Bez Gothic up będzie baprawde źle. Po pierwsze najnowsze informacje o gothicu III a po drugie już sie przywiązalem do tego foroom.Bardzo! Nie, nie wierzę!! Clone bądź tak dobry i zostaw stronke. Blagam!!!!!!!!!!!!!
Pozdro
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Kurcze...no miłe powianie ma po imprezce. Nawet nie straszcie mnie końcem g.up! Zżyłem się z ludźmi i z atmosferą tego miejsca. Jako user i mod naprawdę bede bardzo żałował jezeli G.Up przestanie istnieć. Nie rób tego cLoNe.
 

Szczepan

New Member
Dołączył
29.10.2005
Posty
18
Dajcie spokój..
Dla mnie est to jedyne forum na jakim zalorzyłem
konto... pozatym jest to najlepsza polska strona o gothicu, i działa tak długo..
 

Blademaster

Member
Dołączył
25.8.2005
Posty
42
No niedobrze.Bardzo niedobrze :/ . Strona podoba mi się bardzo.Szczególnie część forum i opowiadania(były naprawde dobre
smile.gif
)Szkodaby było jeśli strona by upadła
sad.gif
. Ale jesli to się zdarzy to polecam odwiedzenie innej polskiej strony o gothic http://www.gothic.phx.pl/ .Ich forum naprawde wygląda nieźle.Ale to w ostateczności
tongue.gif
.
 

sith

Member
Dołączył
18.10.2005
Posty
41
a to pech!.jestm zalogowany na tem forum niecały miesiąc a już dowiedziałem sie o gothicu dużo ciekawych żeczy oraz przeczytałem naprawde dobre opowieści .NIE poddawaj sie clone xx .widziałem kilka forum o gothicu ale ten jest najlepezy ze wszystkich.jak coś to kiedyś robiłem strony internetowe(nawet jedną o gothicu) ale one nie były dobre jak inne sławne stronki np.www.gothic.g4ce.pl czy www.gothic.phx.pl więc jak byś potrzebował pomocy to to pisz
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Nie moge cie prosic byś nie kasował strony, bo nie będę mógł ci pomóc w jej tworzeniu, i dalszej kontynuacji. Lecz mimo wszystko sądze że forum g.up jest najlepszym forum o gothicu w polsce, i nie chciał bym aby działalność tego fora przestała istnieć, no ale nie moge cie namawiac bys nie usuwał strony, poniewarz nie jestem w stanie ci pomóc w jej tworzeniu. Choć jak widzę kazdy user tego forum, je sobie chwali, ja równierz.



Pozdro.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Budzę się sobie po imprezie, po której ledwo dotarłem do domu... Tak sobie myślę, co by tu porobić... Do głowy przyszło mi tylko jedno... Jak codzień odpalić kompa i wejść na G.up. Spędzam tutaj każdego dnia kilka godzin. Było to moje pierwsze forum. To tutaj nauczyłem się być przykładnym porządnym, regulaminowym userem. Zobacz ile osób to się wpisało. Każdy prosi Cię o to abyś nie odbierał nam strony i forum (tylko jeden Pan wypowiedział się inaczej, ale skoro ten serwis jest taki denny to nie wiem, po co ma na nim konto?) Ja również przyłączam się do tej prośby. Nie wyobrażam sobie dnia bez forum.

Jeśli sam sobie nie dajesz rady to obarcz częścią pracy zaufane osoby. Jest wielu chętnych. Wybierz kilka porządnych osób i niech Ci pomogą.

QUOTE Trudno będzie mi sie rozstać ze stroną z tym forum jak i jego użytkownikami bo to moje największe osiągnięcie.

Naprawdę chcesz uśmiercić swoje życiowe osiągnięcie?? Razem jesteśmy w stanie przejść przez nawet przez tak duży kryzys.
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Właśnie. Tak jak pisałem wcześniej można zrobić wiele. Skoro jest tylu którym zależy na gUP, można albo trzymać się g4ce i napisać np. petycję (petycja.pl) albo zrobić zrzutkę na nowy server, wszystko przenieść. Niestety style trzeba byłoby zrobić nowe.

Słowem offtopu:
I dobijają mnie jednocześnie ludzie piszący w tym temacie. Po pierwsze Clone oczekuje pomocy a nie posta jednolinijkowego: Nie rób tego! , a po drugie ci którzy są cholernymi spamerami. Korzystają z nieszczęścia by reklamować kolejne serwisy gothic! No ludzie, wstydu nie macie?!

Jakby powstała jakaś grupka ludzi chcących pomóc, to ja się zgłaszam
tongue.gif

Pozdrawiam.
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
To już mój trzeci post w tym temacie...
sad.gif
cLoNe , jeżeli admini g4ce się uprą, to g.up będzie potrzebowało nowy serwer...Wczoraj już jakiegoś szukałem, ale przydałoby się , żebyś podał, jakie masz wymagania względem serwera... ile teraz waży g.up itd. Można by było zwołać ekipe ludzi, którzy gdy tylko podałbyś wymagania względem serwera, zaczeliby go szukać
sleep.gif
Zastanów się i powiedz jaki, napewno coś wykombinujemy...
 

Orcish_Pl

Member
Dołączył
8.11.2005
Posty
50
Wszystko co ma poczatek ma i koniec.

NIE WIERZ W TE SŁOWA !!!

Stworzyles najlepsza polska strone o grze gothic a teraz chcesz sie jej pozbyc ?!

Kontynuuj te strone i sie nie poddawaj !!!!

Siedze tu dopiero 3dni a mi sie spodobalo

mysle zreszta za reszcie tu zgromadzonych tez

Tak wiec kontynuuj ja i nie poddawaj SIE

Twoja strona i gothic zawsze beda z toba
smile.gif
 

Kelos

Member
Dołączył
10.11.2005
Posty
60
Nie poddawaj sie clon i nie zamykaj tej strony peoze w imieniu chatowników .
PROSZE!!!
nie zamykaj jej zrub wszystko co w twojej mocy Bezi
biggrin.gif
Kelos
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
No nie...Słuchaj clone ja bez tego fora to nie przeżyje. Tylko to miejsce odwiedzam na necie i tylko tu pisze i tylko dla tego fora chce pisac opowiadania. TO sie tak skończyć nie mozę!!@!!!! Przez te ładne 1,5 roku odwiedzam to miejsce kiedy tylko mam czas, wiec prosze nie zabierajcie mi tego czasu, nie zabiewrajcie FORO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, dziękuję.
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Niiieeeeeeeeeee!!!!!! Nie możesz zamknąć forum. To jest jedyne forum na jakim jestem. Codziennie tu wchodze. Bez tego forum już nie bedzie tak samo. Nie jestem zbyd długo ale sie już przyzwyczaiłem. Jak włanczam kompa to zawsze wchodze na g.up. Pomyśl o tylu ludziach co tutaj przebywają i nie odbieraj im przyjemności siedzenia na forum. NIE ZAMYKAJ FORUM GOTHIC UP!!!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom