Prośby O Avatary I Sygnaturki

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
No AS...pan poisoned się bardziej postarał.Good Work poisoned. Dziękuję i uciekam.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Mi zepsuł się photoshop, więc poproszę o avatar:

Na dole dam link do rendera i do tła. Chciałbym żebyś zrobił to tak, żeby barbarzyńca stał na tle twierdzy. Na warstwie z postacią ustaw taki styl mieszania, żeby barbarzyńca dobrze wyglądał na tle. Możesz dodać jeszcze jakiś swój efekt, napis i ramkę. Aha, i jak możesz zrób zaokrąglone krawędzie. Z góry dzięki.

Barbarzyńca:
http://www.planetrenders.net/renders/album...iablocutpng.png
Tło:
http://www.stud.uni-hannover.de/user/68096/harrogath_big.jpg
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
No to i ja złożę swoje zamówienie :)
Prosiłbym o sygnaturę z Uchiha Sasuke (mam nadzieję, że wiecie kto to jest, jak nie to look na mój avatar xD). Tło ma być koloru ciemnego - najlepiej granatowe. Po lewej stronie prosiłbym o http://www.animewallpapers.com/wallpapers/...6606754.jpg.php tego kolesia (ma być widać jego całą twarz i pieczęci którą robi rękoma czyli, żeby jeszcze dłonie było widać), a po prawej ---> http://www.animewallpapers.com/wallpapers/...60a364b.jpg.php (sorry, że daję takie duże, ale innych nie posiadam) chodzi mi tylko o uwzględnienie twarzy przedewszystkim. Pośrodku napis "Uchiha Sasuke" a pod nim, najlepiej tą samą czcionką "The Avenger". Jeżeli jakieś jeszcze info będą potrzebne to walić na gg (8318865).
 

poisoned666

New Member
Dołączył
14.4.2007
Posty
25
whoop.

uchihaiv9.jpg


Tylko jedengo Sasuke wklei?em bo ten starszy pasowa? do tej sygny jak krowie ?a?cuszek. :)


stalkerjw2.jpg


O, co? tu jest.


ps., arven, z rendersplanet nie da sie linków dawa?........
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Masz rację :D Tamten nie pasował :D Ale cóż :p Wystarczy, że mam go na tapecie :p
A sygna dosłownie cud-miód-malina :)
Dzięki wielkie :).
 

poisoned666

New Member
Dołączył
14.4.2007
Posty
25
CYTAT(Cisu @ 23-05-2007, 18:19) [snapback]142786[/snapback]
Masz rację :D Tamten nie pasował :D Ale cóż :p Wystarczy, że mam go na tapecie :p
A sygna dosłownie cud-miód-malina :)
Dzięki wielkie :).



lol, nie ma za co.


a w piatek w necie juz kolejny shippuuden powinien byc :>
 

bicer

Member
Dołączył
9.3.2007
Posty
67
No ja też nie moge sie doczekać że tak to ujme swojego zamówienia. Czy trwają nad nim wogóle jakieś prace?
Prosze niech sie tym ktoś zajmie.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Jeśli ktoś mógłby zrobić dla mnie sygnaturke, chciałbym aby przedstawiała zakapturzoną ciemną postać (nalepiej nazgula), i jeszcze był na niej napis "Wismerin" tak jak w moim nicku tylko bez 120. Jeśli ktoś by mógł zrobić byłbym mu wdzięczny.



Edit:

Spoko dobra jest
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Ja po zastanowieniu poprosiłbym Sygne z Hitmanem oczywiście
kolorystyka wyłącznie biały, czarny i pomarańczowy :)
taka żeby pasowała mi zamiast tego krzyża co mam teraz
i wkomponowała się z kolorystyką reszty :)


dziękuje z góry za ewentualne prace
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Yeed pytalam Cie juz na PW,i zapytam jeszcze raz, zeby nasi graficy widzieli, ale moze chcialbys ta sygne???
beztytuujb4.png

Ktos moze Ci ja przerobic skoro Ci sie nie podoba!!!:D
AS,poisoned lub even moga sie tym zajac i moze z tego naprawde cudo wyjsc, a i tak bez przerabiania nie jest zla, wiec czemu nie..? :D
Czy chcialbys aby Ci ja ktos przerobil??Czy moze chcesz calkiem nowa?Powiedz moze ktos sie tym zajmie.

Pozdrawiam, xdx

EDIT: Spoko yeed... Znaczy pytam sie tak, bo chce pomagac no i bardzo Cie lubie :D :D
Myslalam, ze tylko tlo Ci sie nie podoba, ale skoro wszytsko Ci sie nie podoba to oki. :D
Pozdrawiam
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Serio xdariax jest spoko ale nie pasuje mi zupełnie :)
układ energia kolory...wogóle mnie nie przekonuje
wolę co innego zupełnie.....aczkolwiek dzęki za troske

Zastanawiam się tylko czemu ci tak zależy na tym.



sygnaturkamoże być taka jak opisałem wcześniej
albo taka by kolorystycznie pasowała do Avatara
liczę na wasze dobre serce :)
 
Do góry Bottom