Prośby O Avatary I Sygnaturki

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Więc moje zamówienie: chciałbym sygnaturkę i avatar w temacie Counter Strike. Co dokładniej tam będzie, to już sami wymyślcie, bo ja nie mam weny twórczej :]
 

bicer

Member
Dołączył
9.3.2007
Posty
67
Może ci sie spodoba
Avatar:
switek7in9.jpg

http://img95.imageshack.us/img95/5936/switek7in9.jpg
Sygnatury:
switek1rw9.jpg

http://img408.imageshack.us/img408/7230/switek1rw9.jpg
lub
switek2ja6.jpg

http://img57.imageshack.us/img57/2165/switek2ja6.jpg
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Nie jest źle, ale:
Bicer,
avatar taki sobie :] mógłbyś lepiej zrobić, może jakiś efekt, albo coś z tłem zrobić, no nie wiem, ja nie znam się aż tak dobrze na grafice,
teraz sygnaturki: ta pierwsza lepsza jest, tylko trochę mi nie pasuje napis, chyba trochę za mały jest i mało widoczny
druga ma kiepskie tło

Teraz AS:
render dobry, ale tło pozostawia wiele do życzenia :D napis też nie pasuje do klimatu tej gry, spróbuj zrobić tło tym sposobem, jakim robiłeś swoją sygnaturkę (fajny efekt wychodzi) tło w sygnaturce dla yeeda tez jest fajne, możesz coś w tym stylu zrobić (ta sygna robiona rzez Blade) :]
 

AntyWisła

New Member
Dołączył
7.6.2007
Posty
9
Ja bym chciał avatar gdzie barb albo paladym w barwach Legii niszczy stworka w barwacha wisły

z góry dziękuje :ph34r:
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Oooo te dwie pierwsze są dobre :D Co do napisów, to ta druga ma akurat w stylu CS i bardziej pasuje do całości. No postarałeś się - jak zwykle xD Jeżeli byś robił avatar, to właśnie styl czcionki niech będzie taki jak na sygnie nr 2.
Apropos, jak się ten styl nazywa?

edit: O i mam jeszcze jedną prośbę, jak możesz o daj jeszcze drugą wersję siga nr 2 z napisem Sw!t3k to będę miał od razu na drugie forum :]

edit2: jakby ci się chciało, to możesz zaokrąglić sig i dodać ramkę - chociaż to drugie niekoniecznie
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Witam,


Przeglądałem niektóre prace i jeśli macie czas i ochotę proszę o sygnaturę ;).
Zaznaczam, że nie znam się na robieniu takich rzeczy, więc opis nie będzie "fachowy".
To tak: wymiary podobnie jak ta sygna co mam obecnie [tylko trochę "niższa" i "dłuższa" (wiadomo o co chodzi ;)], styl podobny, bo chodzi mi głównie o hmmm... urozmaicenie, czytaj przez 3 minuty roboty w paincie nie wychodzi zbyt wyrazisty efekt ;). Prośba- niech flaga Polski będzie tłem (tak jak mam teraz), może być efekt falowania flagi. Proszę też o hasło na Białym kolorze flagi "Narodowy Radykalizm" lub "Wielka Polska". Możecie użyć tego.

Wydaję mi się, że wspomniałem o wszystkim.

Z góry dzięki ;).


Pozdrawiam.
 

AntyWisła

New Member
Dołączył
7.6.2007
Posty
9
CYTAT(RobsonAjax @ 07-06-2007, 22:38) [snapback]144730[/snapback]
Witam,
Przeglądałem niektóre prace i jeśli macie czas i ochotę proszę o sygnaturę ;) .
Zaznaczam, że nie znam się na robieniu takich rzeczy, więc opis nie będzie "fachowy".
To tak: wymiary podobnie jak ta sygna co mam obecnie [tylko trochę "niższa" i "dłuższa" (wiadomo o co chodzi ;) ], styl podobny, bo chodzi mi głównie o hmmm... urozmaicenie, czytaj przez 3 minuty roboty w paincie nie wychodzi zbyt wyrazisty efekt ;) . Prośba- niech flaga Polski będzie tłem (tak jak mam teraz), może być efekt falowania flagi. Proszę też o hasło na Białym kolorze flagi "Narodowy Radykalizm" lub "Wielka Polska". Możecie użyć tego.

Wydaję mi się, że wspomniałem o wszystkim.

Z góry dzięki ;) .
Pozdrawiam.


ej ziomek a Ty jesteś NRem czy tylko tak szpącisz? Należysz do NOP lub ONR ?

Okiełznaj się, dziecko, bo długo tu miejsca nie zagrzejesz - GW
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
CYTAT
a Ty jesteś NRem czy tylko tak szpącisz? Należysz do NOP lub ONR ?



Nie należę, co najwyżej jestem sympatykiem obu tych organizacji. A niby po co miałbym "szpanować" :D? To, że chcę, aby ktoś mi zrobił sygnaturę do tego forum, bo moja jak widać nie jest szczególnie piękna (chodzi o wykonanie), choć mówi właściwie wszystko. Jeśli ktoś takową sygnature zrobi i mi się spodoba to sobie ją ustawie, jak nie to podziękuję i zostanę przy tym co mam. Nie wiem co ma szpan do tego, gdybym był grafikiem, sam bym ją se zrobił.

Jak coś to pisz na PW, bo tu za offtopa dostaniemy po warnie ;).


Pozdrawiam.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Eleganckie ;).

Kawał dobrej roboty, tylko prośiłbym jeszcze o brak ramek (no, chyba że muszą być [czyt. bez nich się nie da]).
Wymiary, jak już takie są to niech zostaną ;). Tylko nie wiem co z tą czcionką zrobić...
W sumie może zostać, tylko mógłbyś zmienić kolor. Napis cały czarny ;). No chyba że wymaga to robienie pracy od nowa, to niech zostanie wszystko tak jak jest :p.


Ale i tak wielkie dzięki.


Pozdrawiam.
 

AntyWisła

New Member
Dołączył
7.6.2007
Posty
9
CYTAT(AntyWisła @ 08-06-2007, 23:21) [snapback]144931[/snapback]
ej ziomek a Ty jesteś NRem czy tylko tak szpącisz? Należysz do NOP lub ONR ?

Okiełznaj się, dziecko, bo długo tu miejsca nie zagrzejesz - GW



Dlaczego? Chyba normalnie się coś zapytałem nie?

A co do szpanu...myślałem że chciałeś pokazać jakim to skinem nie jesteś.Ale widzę że nie,więc piona ;)

Off top, rzecz zupełnie nie zwiążana z tematem... Poza tym, tak czy siak, zadziorny charakter. Co do off topu to i ten post podpada. Wszelkie pytania zawsze i wyłącznie na PW. I tyle. Więc pilnuj się. - GW
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Hmm, czy mógłby mi ktos zrobic avka z zającem ( w tych klimatach co moj szczur ) i napisem zając ?? :]
Moze byc ten z bajki wilk i zając, potrzebuje avka na forum gdzie mnie znają z reala :) Z góry thx :)
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Hehe sympatyczny. Moze byc. Dzieki wielkie, na prawde sie przyda :)

Edit: Teraz zobaczyłem, tam jest A czy Ą, jeśli A to czy może być Ą ?? :p
 
Do góry Bottom