Prośby O Avatary I Sygnaturki

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Witam. Zapewne na forum jest wielu grafików. Pomyslałem więc że założe taki temat. Każdy kto chce jakiś avatar to niech napisze w tym temacie. Mam nadzieję że jakis grafik będzie robił. Dobra. Ja poproszę o jakis fajny avatar pasujący do mojego nicku. Niech będzie ttakie ciemne jak mój obecny. Mam nadzieję że ktoś mi zrobi...
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
aaaaa to ja też się zgłosze ^_^

poprosze równierz o jakiś awtar ale raczej jasnego typu ale co na nim być powinooo narazie sam jeszcze nie wiem ^_^
jak coś to zrobie edit :p
 

LucekPL

New Member
Dołączył
7.11.2006
Posty
27
ja bym poprosił avatar coś w stylu gothica np Xardas i beziimienny razem albo coś takiego jak ma anioł stróż
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Pomysł nienajgorszy, na forum takie akcje były już kilka razy organizowane. Może narazie nie zgłaszajcie swoich próśb, poczekajcie aż ktoś się zgłosi do tej roboty, bo tak to nie będzie miało sensu.


Pozdrawiam
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Lucek - Zrobiłem Ci tego avatara ale troche taki... jak by to powiedzieć... coś mi nie wyszło, nie miałem weny xD :D. Mogget - Jak zrobie Ci avka to edytuje tego posta,

http://img300.imageshack.us/img300/4793/lucekln9.jpg - Avatar Lucka xD.
Pozdro.

edit: Jednak zrobiłem dla ciebie mogget avka. Masz do wyboru:
moggetts2.jpg

pionowozc3.jpg


Zrobiłem takie bo nie powiedziałaś jaki ma być...
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Avek jest spox tylko litery troszke za bardzo fluoryzują , chyba , że to tak ma być ^_^

a i ten z napisami poziomy lepiej chyba wygląda ^_^
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Cóż, moim zdaniem te awatary są po prostu brzydkie; windowsowa czcionka, jaskrawy, za duży stroke, nie pasujący do koloru ów czcionki, w drugim podoba mi się tylko obraz z tła. Wydaje mi się też, że zapisane są w jpg'u z gdzieś 8/12 jakością :/.

Pozdrawiam
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
NA temat to ja bym poszukwiał kogoś kto zrobi mi userbarki (jay znajdziesz czas w tym roku :p)
Szczegóły na gg, a Jay jak znajdziesz czas to zawsze chętnie skorzystam z twych usłog, bo bylem zadowolony ;d.

Avki hmm, słabe ci powiem, nawet nie chcialo ci sie zmniejszyć, ja za poocą painta lepsze robilem (nie mam innego programu ;d), a kushi tak to jest zapisane w jpg ;], sprawdzilem;p,a le po tle idać, używaj jak coś png.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
QUOTE
Avki hmm, słabe ci powiem, nawet nie chcialo ci sie zmniejszyć, ja za poocą painta lepsze robilem (nie mam innego programu ;d), a kushi tak to jest zapisane w jpg ;], sprawdzilem;p,a le po tle idać, używaj jak coś png.


Tak wiem. Nie miałem weny xD :D. Lucek mi powiedział jaki ma być ale coś nie miałem pomysłu. Mogget zaś mi nie powiedział więc mu taki zrobiłem. Na przyszłość kady kto chce złozyć zamówienie musi napisać jaki ma być avek i dać materiał. Ja już avka nie chce. Narazie mogę robić sygny i avatary ale musicie dawać materiały. ( ! )
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Ew. mogę się zgłosić do zrobienia paru rzeczy, jeżeli w nawale obowiązków i pracy znajdę czas :].
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Trzeba ustalić jakieś zasady. Po pierwsze nie oceniamy zamieszonych prac, jeśli ktoś będzie chciał usłyszeć konstruktywną krytykę to założy odpowiedni temat i tam będzie o to prosił, a jeśli koniecznie chcecie coś poradzić to jest od tego prywatna wiadomość. W tym temacie powinny pisać tylko osoby, które o coś proszą albo te, które deklarują swoją pomoc. Zasady dotyczą wszystkich (nawet Kushiego ;] ).


Poydrawiam
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Jeśli można ja też prosiłbym o avka :p
A co do pomysłu to powiem jest on niezły i takie akcje były już organizowane wiele razy na wielu stronach... Ja proponuje jeszcze żeby można było składać propozycje o userbary...

Co do mojego avka... ogólnie czcionkę i wybór render'a pozostawiam wam, ale render chciałbym żeby miał to "coś" żeby było widać na nim tę "moc"... może być jakaś tajemnicza postać, może być jakiś demon lub inne rzeczy... Ogólnie chciałbym mieć avka fajnego :p
 

evenement

Drugi Miecz Gwardii
Dołączył
29.1.2007
Posty
143
Nie wiem czy jestem właściwą osobą do tego ale lubie pracować w Photoshop-ie i mugł by komuś na próbę stworzyć jakiś Avatar lub Grafike na sygnaturę. Nad swoim Avatarem właśnie pracuje.
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
No to ja bym prosił. Proszę o szeroką sygnaturkę w kształcie prostokąta. Może być obramowana. Jej tłem niech będzie las (może być tez myśliwy w lesie) i napis Dołącz do Czeladzi Myśliwych | Najlepszej Czeladzi na Marancie. Prosiłbym jakiś specjalny efekt np. zniknięcie, rozmaznie się w miejscu gdzie dałem |.

I także jeszcze kilak innych sygnaturek, o wiele mniejszych. (tez w kształcie prostokąta). Mogą być na ciemno zielonym tle.
Potrzebuję ich do rang na pewnej stonie.
Myśliwy - prosiłbym o jakiś ładnyh napis i może jakieś zwierzę lub łuk
Starszy Myśliwy - tj. tylko że jakieś silniejsze zwierzę lub ładniejszy łuk
Strategiczny Myśliwy - może być mapa i łuk
Zastępca Dowódcy - Jakiś sztandar z herbem, na którym widnieje łuk
Dowódca - j.w.

Mam nadzieję że wszyscy widzą ten avatarek, który mam. Prosiłbym może o jakąś modyfikację. Wg. mnie jest on super wporzo, lecz przydałby się jakiś nowy na zapas. Może być całkiem inny, ale żeby bł podobny napis i efekt. No i może być jakaś mroczna postać, a nie potulny koteczek. Jeśli coś sprawiqa problemy to piszcie na gg: 10176330.

Najbardziej mi zależy na tym pierwszym.

Pozdrawiam


EDIT. hmm, chyba coś avkiem poszło. W razie czego :


PS. i bym zapomniał chciałbym też sygnaturkę podobną do mego avka



EDIT. Wilekośc tych mniejszych taka jak na tym:

 

marcinlenkowski

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
4
wiem że to nie o tym ale weźcie mnie skierujcie do jakiejś gildii. A jak można to zróbcie mi sygnaturkę twarzy wilka :)
 

evenement

Drugi Miecz Gwardii
Dołączył
29.1.2007
Posty
143
Nie ma problemu. Zrobię ci tę sygnaturkę "Dołącz do Czeladzi Myśliwych | Najlepszej Czeladzi na Marancie"

Wstępny projekt wysle na poczatku przyszłego tygodnia bo jutro z rana wyjeżdżam w Góry :lol: :lol: :lol:

Jesli chodzi o reszte to nie ma problemu. Podaj mi tylko wymiar (w picslach)
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Witam.

Ja miałbym jedno zamówienie.
Chciałbym obrazek Fetta z napisem Boba Fett Fight with NEO Children.
Oto link do samego obrazka Mandalorianina: http://img180.imageshack.us/img180/897/bobafettdp4.jpg
Miło by było, jakby cała sygna była tej wielkości, co ten obrazek. Co do szerokosci... nie mam wielkich wymagań. :)

Znalazłby się ktoś chętny do tej roboty?

Pozdrawiam

Boba Fett
 

Balder

New Member
Dołączył
3.2.2007
Posty
12
Witam.
Chciałbym prosić o avka na której byłby jakiś fajny rycerz.Z góry dzięki.
PS:niech na avku będzie mój nick.
Pzdr.
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
mhm... czy mi sie tylko wydaje czy tu sie skląda same zamówienia, tak za 1 posta? xD


Ale zeby nie było offtopu:

Ja bym chciał sygne i avka do kompletu z lowriderem, w sygnie niech będzie mój nick i napis zbóje.gup


Pozdro
 
Do góry Bottom