Prośby O Avatary I Sygnaturki

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Powiem, tak! zAJEFAJNE.
bardzo mi się podobają. Genialne.
Tylko jedna rzecz trzeba poprawić, są one stanowczo za duże niestety :(
Na większośc z for ich nie ustawie.
 

evenement

Drugi Miecz Gwardii
Dołączył
29.1.2007
Posty
143
Mówisz i masz. O to mniejsze avatarki. Mają 120/120 pics

nieznasz.gif


nieznasz2.gif


Dziękuje :)
 

Mr.Death

New Member
Dołączył
28.2.2007
Posty
8
Witam,

mam prośbe do ciebie evenement, czy mógłbyś cos wykombinować z moim avatarem i sygnaturą by były ciekawsze? Wiem że jestem nowy na forum ale mam nadzieje że zrobisz to dla mnie, bede wielce zobowiązany.

Edit: Jeśli sie zdecydujesz to moze przyda ci sie ta grafika z której robiłem moój avatar i sygnature:
1407470grimreaperys1.gif


Pozdrawiam. McDeath
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Bardzo prosiłbym o wykonanie następującej sygnatury.
Chciałbym aby przedstawiała ona Chucka Schuldinera [ Chuck Schuldiner ] jednego z większych muzyków sceny metalowej. Najlepiej gdyby był on wraz ze swoją gitarą ;]
Tło dowolne, najlepiej niech nie będzie jakieś turbo kolorowe. Bardziej niech uderza w klimaty muzyki death metalowej.
No i to tyle.
Może jeszcze jakiś cyctat, z którejś z jego piosenek.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Ev, a już myslalem ze załatwimy ta sprawe poza spamowaniem na forum i tylko koncowy efekt umieścisz na nim :p :)...
CO do sygny, to jest ona słaba :). Nie takieog efektu sie spodziewałem. Na poczatek napis Jodełko - J pisze sie z duzej litery w moim nicku. Czcionka do bani , jej wnętrze powinno sie odróżniać od tła (np. niech będzie tam ogień, chyba będzie super wygladać :) ) a jej krawędzie troche grubsze. Ten cień mi się nie podoba, i może go nie być. Napis nizej to samo... Czcionka do dupy, nie wyraźna, cudzysłowiu ["] ani przecinka [,] w ogole nie widać. Pozatym, nie ma polskich liter, a wyraż "to" miało być z dużej litery. A napis ten, powinien być troche niżej. Jego 2 część (ta dolna), powinna sie konczyc pod nogą Błyskawicy (tą z lewej). Pioruny mogą być. Ale ten hmmm... No głowny piorun jakby, troche inaczej zeby wyglądał ;]. Realistyczniej, i nie aż taki gruby, a ta otoczka wokól niego, niech będzie mniejsza i dużo mniejsza. Tylko jako jakby poświata tego pioruna jak coś. Postacie ładnie okroileś z obrazka, ale ta część tego, no materiału jakby w nataku (ten po lewej) ktora była zasłonięta, no... Nie pasuje, widać że jest wklejone. Spróbój zrobic jakos tak, żeby wyglądało normalnie. Spróbóje ci coś pomóc, poszukać obrazki, dać jakieś materiały czy cuś. Pogadamy o tym na GG głębiej.

Wiem ze to duże wymagania, ale oczywiście zrekompensuje ci to jakoś ;].
Mam nadzieje że podolasz, wierze w ciebie.

EDIT: No Ev, piękna sygna. Wręcz zajebi***, najlepsza jaką w życiu widzialem! Jestem bardzo zadowolony ;]. Pozdrawiam i dzieki za cudną i wypasioną sygnaturke ;)!
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
A co mi tam :p
Prosiłabym o zmontowanie jednej sygnatury z tych dwóch obrazków:


wymiary maxymalnie 500x151, tekst: optimistic pessimist. Kolor, efekty itp. zostawiam do wyboru twórcy. Mam nadzieję, że coś ładnego z tego wyjdzie.
Pozdrawiam
 

razor1914

New Member
Dołączył
22.1.2007
Posty
14
ja chciałbym sygne z bezimiennym najlepiej żeby czymał miecz i oczywiście z moim niciem z góry dzięki
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Mój Brat McDeath zrezygnował z forum po jednym poście wiec miałbym prośbe do ciebie evenement jeśli robisz dla niego ten avatar i syge, to na sydze napisz Godfather a nie jako on chciał McDeath (w końcu grafiki też wziął moje :).)

Z wyrazami szacunku. Godfather
 
G

Gray_Fox

Guest
Witam.

Chciałbym poprosić o sygnę, cóż, z jednej strony sygny Gray Fox (KLIK) wybierz cos ciekawego :p a z drugiej Solid Snake (KLIK) a na srodku jakis zajebisty napis Metal Gear Solid (nie moze byc animajcą). No i avek "Graya Foxa" (wyzej materialy zamiescilem z a avek musi byc z animacja katany)
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
To jedziemy z tym koksem;]
Ogólnie nie jest źle, ale mam trzy zastrzeżenia:
- wolałabym abyś przede wszystkim pokazał twarz DE i jej włosy
- napis (nie podoba mi się, jest za duży, wolałabym coś subtelniejszego)
- moja SD jest prawaie niewidoczna
Ale są elementy, które mi się podobają. Bardzo dobry pomysł z tłem, ale mogło byś w ciemniejszym kolorze. Styl czcionki, którą wykonany jest napis jest ok, ale jak wspomniałam sam tekst jest za duży.
Wybredna jestem, ale cóż. Taka już jestem^^ Tak czy siak, thix za fatyge
 
V

Vergil

Guest
To ja chciałbym sygnę.
Takie coś z gry Devil May Cry 3 z napisem Vergil o czcionce z Devil May Cry.
Na tle oczywiście Dante i Vergil.
Dante po lewo, Vergil po prawo. Dante i Vergil muszą być oddzieleni czymś takim:

"\
\
/
\"
Tło Dante'go musi być czerwone... No odcień czerwony. A Vergila mroźne, niebieskie. Takie jak kolor kurtki Vergila z mojego avataru. I podpisy- Dante: Biały napis, czerwona obwódka. Vergil: Biały napis, obwódka koloru kurtki z avka.
Obwódki takie... Popękane.

Pozdro
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Siema ;] możesz mi evenement zrobić jakąś fajną sygne w koloże czerwono-żółto-zielonym ;] z napisem "Rastaffari".

Btw. umieśc na sygnie Boba Marleya.

Cokolwiek zrobisz to będzie dobrze.

Z góry dzix ziąąą ;]
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
O, I'm impressed. Naprawde ładnie to wyszło. Genialnie widoczne są włosy DE ;] Jedynie Lerain z l2Blah robi grafikę, która mi sie podoba. Jeszcze raz gratuluje i jednocześnie dziękuje z twój wysiłek włożony w ta sygnature. Sygnaturka już wędruje do podpisu na pewnym forum ^^
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Ja także bym prosił o sygne. Walnijcie jakiegoś Freestyla ;) Macie tu pare obrazków do pomocy :p

tarja_looks_like_lordi.jpg


200px-jezus_fuck.jpg


beavisbutthead-01-june.gif


gorn_fallar1024x768.jpg


kenny-02-june.gif


logo-satan.gif


lord-of-the-weed.jpg


loser2_1.jpg


metallogo_large.jpg


Użyjcie swojej fantazji :p
 
G

Gray_Fox

Guest
Brak słow xD
Dzięki ^^
Niemam nic do zarzucenia :D
 
Do góry Bottom