Prośby O Avatary I Sygnaturki

Schreder

Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
62
A ja bym prosił o avatar (taki jak mam teraz) tylko z jakimś fajnym napisem Schreder.
Z góry Thx :)
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Napis mozesz sam sobie dorobić... Ehh widze że ten temat to darmowe nabijanie tego aż jednego posta... Nie widze zeby ktoś tutaj robił avki tak wiec apeluje do modów o zamknięcie tematu...
 

evenement

Drugi Miecz Gwardii
Dołączył
29.1.2007
Posty
143
Przedstawiam wstępny projekt sygnatury dla Lord Sado

dolacz%20do.jpg
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Łał. Zaje***a . Nie mam komletnie żadnych zastrzeżeń (no może prócz tego, że nie ma polskich znaków, lae da się żyć bez tego). Wielkie dzięki. I jeśli byś mógł. Chciłbym bys zrobił także coś podobnego. Także z g3. Taka sama czcinka, tylko że napis "Dołącz do Klasztoru Wody|Niech wypełni Cię łaska Adanosa. Coś bardzo podobnego, tylko ze może być coś związane z Adanosem. a Obróbka, może woda, lub coś w tym stylu? Oczywiście jesli będziesz mógł to zrobić, jeśli nie masz czasu to nie ma problemu. ABy cię nie obciążać to proszę, aby kto inny zrobił sygnaturki z rangami (o ile kto może) do Czeladzi Myslich i Klasztoru Wody.

Rangi do Czeladzi:
Myśliwy - jakiś łuk, lub może wilk
Starszy Mysliwy - może jakiś lepszy łuk ze sztyletem lub cieniostwór
Strategiczny mysliwy - może jakaś mapa z łukiem?
Zastępca - sztandar z łukiem?
Dowódca - podobnie, tlyko że może dwa skrzyzowane łuki i strzała.

Rangi do Klastzoru:
Nowicjusz Wody - może być Nowicjusz Ognia, tylko ze zmionionymi kolorami na niebieski, może npo. trzymający kostur
Starszy Nowicjusz Wody - to samo co na górze tylko niech to będzie czaujący Nowicjusz (nie przystojny, tylko rzucający czar
Mag Wody - No to już każdy wie, Mag Wody, może rzucac jakiś czar
Arcymag Wody - Arcymag Wody, może rzucać jakiś lepszy czar.

Jedełko, sądzę, że nie powinno się zamyakc tego tematu, gdyż narazie są składane podania, a dopiero później będą sygny.

Praca evenementa: 10/10


EDIT, jakby ktoś mógł to by dopisałby do rang jeszcze:
Myśliwy: Aurora, RooteR, BalloorT, Xingu, CKO$K@R, lukkasszz, Quarhodron, ( a jeśli już coś to mozemy dodać jeszcze Kapi Pogromca)
Starszy Myśliwy: Madzia, Lord Sado
Zastępca: Khaleb
Dowódca: Sir William
 

Schreder

Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
62
Dzięki Anioł..Może i bym sobie zrobił jakbym wiedział jakim programem robicie tak ładnie napisy itp.:(
 

evenement

Drugi Miecz Gwardii
Dołączył
29.1.2007
Posty
143
Przedstawiam wstępny projekt dla Lord sado

magowiewody.jpg


Przedstawiam jeszcze wersje animowaną :D

magowiewody.gif
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
A co mi tam xDDD
Jodełko przestań się szarogęsić :p

Ja bym prosił o avatar, z Kretem xDD może byc krecik z tej bajki xDD(ale prosił bym o kreta zwykłego xDD)
i taki napis(bez żadnych takich efektów czy pojawiającego się napisu) Kret0x pod napisem, małą czcionką :p
Będe wdzięczny :)

aha, jeżeli ktoś ma jakiś inny pomysł na avek dla mnie to chętnie zobacze xDD
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Ja bym poprosił o avatar maga. Dobry byłby np. taki jak w menu Gothica 1, z podpisem Pepon. Jeśli nie sprawi to problemu to "zamówiłbym" :p jeszcze avatar kruka, ptaka, oczywiście, z podpisem Kruk(może być coś w stylu NK).
Popieram Anioła : Brawo, Evenement !

Pozdrawiam.
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Siemka ! Ja chciałbym poprosic o avatar, który pasowałby do mojego nicku :) Z napisem Vullin oczywiście... Może byc coś związanego z G3 ale nie musi. Z góry dzięki ! :D

Gratz evenement ! Te projekty są gicior !
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Thx Anioł.... :D
Dobre ! Podoba mi się ! Mam tylko pytanko czy mógłbyś zrobic żeby było bez animacji... Żeby był tylko ten napis na dole. Sorki, że nie powiedziałem tego wcześniej... Jeśli nie to trudno... Daj znac :)

Pozdro !

Edit:
Jeszcze raz dzięki... Teraz jest spoko :)
 

Kapi Pogriomca

New Member
Dołączył
24.1.2007
Posty
2
Ja prosiłbym także o jakiś avatar. Chodziło by mi o coś takiego. na avatarze chciałbym aby znajdował się jakiś wojownik ( najlepiej z dwuręcznym mieczem [ bez żadnego potwora ]) z wyświetlającą się nazwą Kapi Pogromca. Chciałbym też aby nazwa była ognista. Nie proszę o badziewie!!
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
no Aniele thx xP

tylko jeszcze sprawa.
Napisz normalną czcionką xP bez żadnych dziwów xP.
i daj mi na pm xP
aha troszke większa niech będzie xPP
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
I ja walnę prośbęm choć pewnie i tak nie znajdzie się chętny :D
otoż need avek. Mianowice tak:
1 - Przedstawiający śmierc - coś ala taki jak mam teraz jakies groby mrok, strach przed smiercią i napis - Nie znasz dnia, ani godziny. Bez efektów może być. Ma oddawać to coś
2. Jak pierwszy będzie za trudny to zorbcie takie coś, żeby był jeden grub jakiś, stary... w mrocznych kilkamatch - i napis memento mori

dzięki, choć i tak nie liczę, że ktoś zorbi..:)
 

evenement

Drugi Miecz Gwardii
Dołączył
29.1.2007
Posty
143
Przedstawiam wstępny projekt Avataru dla Kacperex.

Dark.jpg
lub w innych kolorach
Dark1.jpg


Napisz która z wersji kolorystycznych bardziej ci sie podoba to zrobie animowaną. <_< <_< <_<
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Evenement fajne avki, lec ztrochę nie wyraźne, nawet bardzo nie wyraźne.
I prośilbym o avka - realnego nie żadne fantasy takie jak tam masz.
trochę szkoda, że kolorystyka na jedno kopyto.
Jestem wybredny :p
Ale nie jest zły
 

evenement

Drugi Miecz Gwardii
Dołączył
29.1.2007
Posty
143
Przesyłam poprawione avatarki. Zrobił bym to wcześniej ale forum odmawiało posuszeństwa.

nie_znasz_dnia2.gif



nie_znasz_dinia.gif
 
Do góry Bottom