Poziomy :p

Status
Zamknięty.

Jurusi

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
44
Witam ! Nie wiem czy taki temat już istnieje :p a jak nie to spox :lol:

Pytanie - Jakie macie poziomy w gothic II nk xD i kim exspiliście :) bo z tego co wiem nk jest cięższa niż zwykły gothic II :blink:
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
54 lvl na koniec gry, wykaszałem wszystko co sie rusza, no poza npc bo gra straciłaby klimat dla mnie bez ludzi w miastach ;]
 
Dołączył
18.9.2007
Posty
88
Ja nie za bardzo pamiętam mój lvl na końcu gry, ale też miałem coś koło 50. Trzeba wybijać wszystko i wszystkich, oraz wykonywać tyle zadań ile się tylko da
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Miałem 60 level ale wybiłem wszystko co się tylko ruszało, gdy wypływałem nie pozostawiłem ani jednej żywej duszy ;D i ani jednego nie skończonego zadania. I nie korzystałem z żadnych kodów i bugów.

Jeszcze napiszę że w 1 Rozdziale miałem 16 level i NIE dołączyłem do żadnej z gildii i nie zostałem u nikogo czeladnikiem. Ten save był dostępny w Downloadzie GothicNet ;)*

edit: * ten save jeszcze jest ;D więc jak ktoś chcę to mu mogę na email wysłać....
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Niewiem jak to mozliwe bo ja 16 lvl mam dopiero w trecim rozdziale gre koncze na 35-40 lvlu...Cesc wyslesz mi ten save?
Email: czorny24@op.pl
 

Jurusi

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
44
wow ja tam zawsze kończe na 30-35lev :lol: :lol: :lol:
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
o_O ja skończyłem właśnie I rozdział z 7 levelem i 50 siły xD Ale jak wcześniej przechodziłem NK to zaraz przed powrotem na statek (przed samiutkim końcem gry) miałem 45 level o_O nie chciało mi się już zabijać wszystkich...
 

Szakall

Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
100
G2 NC jest latwiejsze od zwyklego dlamnie i mialem na koniec prawie 60 cos takiego i caly czas gram w to samo bo mnie gothic nie nudzi moge grac i grac a w pierwszym niewiem jakim cudem macie juz 10 level bo ja mam z 6 xD
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Ja jak gralem paladynem to pod koniec mialem 34 magiem 38 a najemnikiem 42. Jak gralem w nk to nie mialem wyzszego niz 36 bo jak troche zaczolem zabijac to vatras sie czepial i nie pojechal ze mna. Jak gralem kodami to na koniec gry mialem 2689 poziom.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
W pierwszym rozdziale wykonałem zadania w mieście (prawie wszystkie) i byłem na 11 poziomie. Od trzeciego rozdziału zaczynałem wychodzić poza mury i walczyć ze znacznie silniejszymi przeciwnikami. Później wziąłem się za orki w GD, na Irdorath też wybiłem wszystkich i ukończyłem grę bodajże na 50 lvl.
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Ja tam wyczyściłem wszystkie mapy z wszystkich możliwych monstrów,zrobiłem wszystko co się dało,i zabiłem wszystkich ludzi,których można było zabić.Wtedy przechodziłem to w celu sportowym żeby nabić jak największy level.Pamiętam że była taka krypta ze szkieletem w zbroi zmarłego palladyna który przywoływał inne szkielety w nieskończoność.Spędziło się tam trochę czasu ;) .To chyba gdzieś za farmą Onara było,dobrze nie pamiętam.Suma sumaru chyba na 61 levelu skończyłem,bo dobrze nie pamiętam.Na pewno 60+.Bez kodów,tipsów,patchy itp,itd
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Ja jak skończyłem gre miałem 52 poziom dosyć nie starałem się ale wykonałem wszystkie zadanka poboczna stawiałem na siłe i magie co mi dało przejście gry bez kodów
 

Diegus

New Member
Dołączył
11.7.2008
Posty
6
Ja gre kończę z poziomem 45-47. Pod koniec zawsze trochę nabijam doświadczenia a z trików nie korzystam.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Noc Kruka jest o wiele trudniejszy od zwyklego gothica. Jak pamietam mialem 23 poziom jak pokonalem Kruka.
Jak sie nie myle zakonczylem gre na 51 levelu :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ostatnio jak skonczyłem gre byłem chyba na 47 lev. Chodziłem w GD koło zamku i orków już nie było.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
CYTAT(night1pl @ 24-08-2008, 17:32) index.php?act=findpost&pid=193814
mag ognia 89lvl prawie 90 bez kodów


Zapewne. Taki to ledwo w g3 mozna ^^

@topic zabijalem, staralem sie przezyc i wykonywac wszystkie watki poboczne jak i glowne i wbilem 49 braklo mi chyba 450 exp do 50 ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom