Poziomy :p

Status
Zamknięty.

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Po expiłem troche przy słonecznym kręgu i okolicach i doszedłem do 49 :D
 

Keiroth

New Member
Dołączył
29.8.2008
Posty
14
Ja skończyłem grę chyba na 33 poziomie, coś koło tego. A grałem Magiem, i w 5 rozdziale starałem sie zabić jak najwięcej potworów. Aha, i na Irdorath wbiłem chyba z trzy. :lol: :p
 

gumajek

New Member
Dołączył
17.9.2008
Posty
1
CYTAT(cesc @ 15-02-2008, 21:39) index.php?act=findpost&pid=170362
Miałem 60 level ale wybiłem wszystko co się tylko ruszało, gdy wypływałem nie pozostawiłem ani jednej żywej duszy ;D i ani jednego nie skończonego zadania. I nie korzystałem z żadnych kodów i bugów.

Jeszcze napiszę że w 1 Rozdziale miałem 16 level i NIE dołączyłem do żadnej z gildii i nie zostałem u nikogo czeladnikiem. Ten save był dostępny w Downloadzie GothicNet ;)*

edit: * ten save jeszcze jest ;D więc jak ktoś chcę to mu mogę na email wysłać....



prosze wyslij mi muj email damian0801@op.pl
 

Xasta Mor

New Member
Dołączył
27.9.2008
Posty
14
Podziwiam Was wszystkich. Ja zazwyczaj na koniec gry miałem ok. 35 poziom. A grać to bardzo lubię Magiem Ognia choć na początku jest dość ciężko.
 

luke95

New Member
Dołączył
26.9.2008
Posty
9
Witam!
Bardzo was podziwiam. Ja miałem (przy was zaledwie) 33 poziom choć z drugiej strony to był mój pierwszy raz. :D
 

szymosw

New Member
Dołączył
24.10.2008
Posty
1
ja w 1 rozdziale mialem 23 lvl i wicej sie nie da zrbilem wszystko no chyba cze zabilajecie paladynow w korinis! kradziez keszonkowa pod koniec dostawalem juz 210 exp z okradzeni kogos a i do klasztoru weszlem w 1 rozdzile pzez gory zeby otworzyc podziemnie kortyaze zeby rozwalic szkielety a i tak ciekawostka szkieletow maow nie rozwalajcie na szmym poczatk jak ich zobaczycie stojcie przy nich a oni co jakis czas przyzwa szkielata i 300 xp przewaznie przywoloje okolo 10 szkeletow = 3000xp to duzo kiedy policzyc ilu jest szkeletoww magow w samych ryptach kolo farmy onara jestich z 10 no to kaniec ziamki narka
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
@Up
Dla twojej wiadomośći to co rozdział potwory pojawiają się na nowo....

Ja jak grałem to najczęściej miałem około 50lvlu.
Najlepiej expi sie w GD albo w jarkendarze w kanionie i w jaskiniach takich xD
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
ja mniałem 61 i połowe expa jak skończyłem gre zamiast wejść jakoś na statek wykonałem siłą wszystkich wybiłem i było spox bezludna wyspa zamek wybity wszytko jak bym mugł to bym rozwalał drzewa jak by expa dawały xD
 

AVE Zwulik

New Member
Dołączył
8.11.2008
Posty
7
CYTAT(KingKudi @ 18-09-2008, 21:08) index.php?act=findpost&pid=196849
P.S. łatwym sposobem na doświadczenie jest Wasilli (błąd gry)


Buster też (Jeśli jest się najemnikiem. Daje mu się rogi cieniostwora, lejesz go, zabierasz m rogi i tak w kółko. Dobry sposób na exp i kasę)
Ja natomiast miałem 68 lvl jak skończyłem grę.
Miałem chyba tylko 6 niedokończonych zadań.
 

Kondzio-Bondzio

New Member
Dołączył
13.9.2008
Posty
4
Zawsze starałem się wykonywać wszystkie możliwe zadania. Pod koniec gry, kiedy już wytłukłem wszystko co się da, miałem 58 level.
 

damiannowak

Member
Dołączył
2.2.2009
Posty
85
Kurde w sumie to nie zwracałem na poziom uwagi szczególnej, ciachałem jak sie dało, ale wiem że nie był on aż taki wysoki :p. Góra 40 < . Ja lubię takie trudne wyzwania ^^.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
W pierwszym rozdziale normalnie grając miałem 18 poziom bez szalenczego bicia leveli :) Przy spokojnej grze, zabijaniem kilku potworków... Ale może spróbuję zabić wszystko co mogę w Khorinis, wszystkie questy, zabić wszystkie NPC jakie mogę itp.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Witam myślę że warna nie dostane za okopywanie ale to niezbyt długo :)
A więc ja was zaskoczę ponieważ w G2 NK przeszedłem (bez kodów, bez tricków itp.) na...78lvl :p (Najemnik/Łowca smoków)
Mój sposób jest taki:
1Rozdział: wykonuję WSZYSTKIE jakie możliwe misję
2Rozdział: Zabijam wszystkie orki pod zamkiem w GD
3lub4 Rozdział:Jarkendar
5Rozdział: główne misje i kilka pobocznych (te co później dochodzą)jaszczuroczłeki,orki i wszystko w Górniczej Dolinie i wszystkie osoby w zamkach, miastach, farmach, klasztorach, w lasach itp.
6Rozdział:eek:czywiście Dwór Irdorath :)
a do tego na każdym rozdziale chodzę po wszystkich mapach i zabijam wszystko co się rusza żyje nie rusza choć żyje itp. itd.
Na pewno komuś się to przyda :rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom