[postać] Jaś Fasola

ODpowiadajcie


  • Total voters
    0

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Jachu jest spoko,do dziś pamiętam jak się śmiałem jak oglądałem serial z nim w roli głównej,hahaha,jesli chodzi o filmy to ten o wyjezdzie do stanow byl spoko ale juz np johny english w ogole nie przypadl mi do gustu.
jesli mam wybierac sposrod idioty i komika mowie komik
tongue.gif
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Powiem to tak: GOŚCIU JEST ŚMIESZNYM IDIOTĄ! Jest cudowny i nigdy mi sie nie nudzi.
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
No cóż mimo, że wygląda na idiote jego "akcje" są przemyślane i naprawde śmieszne. To zależy też czy się lubi tego typu humor. Angielski humor jest dość... eee... specyficzny(patrz Monty Payton). No i oczywiście zależy jak się takie rzeczy odbiera bo są tacy ludzi co to jest dla nich przejawem chamstwa opowiedzieć kawał. Ale to spontaniczne.
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
Ja zagłosowałem na idiotę. A dla czego?

A wiec moim zdaniem takie filmy są dla upośledzonych. W ogóle mnie nie śmieszą, nie interesują i w ogóle ich nie oglądam. Ostatni raz oglądałem go w wieku 8 lat, czyli dwa lata temu. A więc on jest idiotom.

Pozdro
tongue.gif
 

Locke

New Member
Dołączył
23.12.2005
Posty
26
QUOTE Ja zagłosowałem na idiotę. A dla czego?
Padam z ciekawości, biorąc pod uwagę Twoją genialną ortografię, którą ukazało "dla czego".

QUOTE A wiec moim zdaniem takie filmy są dla upośledzonych. W ogóle mnie nie śmieszą, nie interesują i w ogóle ich nie oglądam.
To pochwała dla filmów, których głównym bohaterem jest Rowan. To dlatego, że gust ludzi Twojego pokroju jest denny - a więc to tak, jakby ktoś mądry powiedział : "A więc moim zdaniem takie filmy nie są dla upośledzonych. Śmieszą mnie, interesują i je oglądam."

QUOTE Ostatni raz oglądałem go w wieku 8 lat, czyli dwa lata temu. A więc on jest idiotom.
Poczułem się poważnie zdruzgotany żelazną argumentacją, której właściwie nie ma i która wyraźnie wskazuje myśl autora. Oto ona - "Jaś Fasola jest idiotą, bo oglądałem go dwa lata temu." Tylko kto jest większym idiotą - komik udający idiotę czy ktoś, kto napisał : "A więc on jest idiotom"?

Filmy z Rowanem bardzo mi się podobają. Tylko Johnny English był słaby.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Komik chociaż czasmi głupotą w filamch poraża(chodzi mi o aktrostwo a nie o prawdzie życie) no powiedzicie jak można się nie śmiać ze sceny w której Jasio zasypia na krześle a potem malowniczo jej opuszcza
laugh.gif
( jest tak w nadchodzi totalny kataklizm).
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
QUOTE QUOTE
Ja zagłosowałem na idiotę. A dla czego?


Padam z ciekawości, biorąc pod uwagę Twoją genialną ortografię, którą ukazało "dla czego".

QUOTE
A wiec moim zdaniem takie filmy są dla upośledzonych. W ogóle mnie nie śmieszą, nie interesują i w ogóle ich nie oglądam.


To pochwała dla filmów, których głównym bohaterem jest Rowan. To dlatego, że gust ludzi Twojego pokroju jest denny - a więc to tak, jakby ktoś mądry powiedział : "A więc moim zdaniem takie filmy nie są dla upośledzonych. Śmieszą mnie, interesują i je oglądam."

QUOTE
Ostatni raz oglądałem go w wieku 8 lat, czyli dwa lata temu. A więc on jest idiotom.


Poczułem się poważnie zdruzgotany żelazną argumentacją, której właściwie nie ma i która wyraźnie wskazuje myśl autora. Oto ona - "Jaś Fasola jest idiotą, bo oglądałem go dwa lata temu." Tylko kto jest większym idiotą - komik udający idiotę czy ktoś, kto napisał : "A więc on jest idiotom"?

Filmy z Rowanem bardzo mi się podobają. Tylko Johnny English był słaby.

I znowu kłania się czytanie ze zrozumieniem. <BELIAR> wyraźnie napisał że oglądał go 2 lata temu i mu się nie podobał. To jego zdanie i jego poglądy, które ty niewiadomo z jakiego powodu naruszasz. Inni mogą go lubić inni nienawidzić.

Sam napisałeś 1 zdanie o tym komiku.

Osobiście tak samo uważam jak <BELIAR>. Idiota nad idiotami, nie oglądałem go w normalnych filmach, ani nie wiedziałem że zachowuje się normalnie.
Ja uważam, że jest idiotą i nikt nie może tego podważyć.

<BELIAR> ma 10 lat i ma prawo pisać błędy. Sam jestem dyzortografikiem. To są jego poglądy i gówno Ci do tego.
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Według mnie jest totalnym IDIOTOM , zachowuje się w tym filmie jak kretyn .Chociaz tak zarabia na życie ... ale i tak bym się ni ponizal za jakiekolwiek pieniadze . Oglądałem program o Roanie Atkinsonie (czy jakos tak sie pisze) , w zyciu prywatnym jest ponurym , snobowatym angolem ( możecie mnie oskarżyć o dyskryminacje narodową ale to prawda, anglicy są snobami ) . W tym seialu powiedzmy sobie wprost... robi z siebie idiote.
dry.gif
dry.gif


Tyle na ten temat PZDRO
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Rowan Atkinson...to Komik robiący z siebie idiotę :)
Ale wjakim stylu :)...Nie każdemu musi się podobać
ale moim zdaniem to ktoś w stylu Irka Krosnego
tylko że poszedło krok dalej :)
świetne filmiki..krótkei serie..oglądałem praktycznie każdą
moim zdaniem humor jest świetny i mnie rozśmiesza
chociaż mało mówi..sama jego postać jest tak energetyczna
że przekaz jest świetny i pradoksalne sytuacje w jakie wpada
sprawiają, zę uśmiech sam się ciśnie na usta :)
Ogólnie w filmach już, zą takiego wrażenia na mnie nie zrobił
aczkolwiek nadal mi się podobają jego filmowe role :)
ciekawy jestm najnoszego filmu jasiu jest na wakacjach ....
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Moim zdaniem to Komik. Bardzo go lubię, nie wszyscy go lubią. Czasami poraża głupotom i dziwnymi pomysłami. On to zawsze ma takie sytuacje że trudno się nie śmiać. Zawsze go będę lubić i lubie. :D :lol: ;) :)

Też jestem ciekaw najnowszego filmu Jaś Fasola na Wakacjach, może na to pójdę. :D :) ;)

Pozdrawiam ;)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Yeed ;o Odswiezasz troche za duzo tematow... Nie wiem co sie stało z odnosnikiem do regulaminu forum, ale jestem prawie pewien ze byl tam punkt ktory wspominał o nie odswiezaniu tematow. Podstaw na warna na razie nie mam bo nie widze gdzie jest regulamin a na pamiec go nie znam.

Co do Jasia Fasoli, ja tam typa lubie, moim zdaniem chłop ma talent do robienia z siebie ofiary i chyba to lubi. Komik oryginalny i sławny, wiec chyba zna sie na rzeczy. Oglądalem filmy z jego udziałem i podobaly mi się. Chetnie bym oglądnąl jeszcze raz odcinkowy maraton.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
CYTAT
Rowan Atkinson...to Komik robiący z siebie idiotę


Dobrze powiedziane! Osobiście myślę że Rowan Atkinson to fajny koleś (nie ma takiego słowa jak fajny! xD) który w pięknym stylu potrafi robić! Jedna Jim Carrey wcale nie zostaje w tyle :). Też nieźle "świruje pawiana". Film "Nadciąga totalny kataklizm" jest świetny :)
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Zawsze lubiłem Jasia Fasolę, ale w wersji serialowej. W wersji filmowej ["nadciąga totalny kataklizm"] nie sprawdził się moim zdaniem, tym bardziej jestem zaskoczony, że "Wakacje Jasia Fasoli" dają radę. Właśnie skończyłem oglądać i cieszy mnie, że Atkinson kończy swoją przygodę z Fasolą tym filmem. Jaś może jest mniej chaotyczny [choć wciąż rozpierduchę sieje], to bawi. Czasem wręcz wybornie [choćby "najmroczniejsze etapy historii" i Jaś w mundurze wehrmachtu].
I bardzo dobrze =]
 

Lorden

New Member
Dołączył
10.6.2007
Posty
16
Lubiłem Jasia Fasole ale dawno temu, teraz z tego wyrosłem. Co do Rowana Atkinsona, owszem jest on komikiem ale robiący z siebie idiotę. Ogólnie lubiłem oglądać w telewizji serial Jaś Fasola, ponieważ zawsze poprawiał mi humor i można było się pośmiać, a czasami nawet dla zapchania dziury w czasie gdy nie było co robić. Dobrze że teraz nie robią kolejnych części filmu bo zapewne były by żenujące i żałosne.
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Dla mnie jest świetnym komikiem ale jak wiekszość postów mowi robi jednocześnie z siebie
idiote co nie oznacza że jest idiotą w prywatnym życiu <_<
Ale co sie nie robi dla pieniędzy?Co nie?
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Lol. Jaś Fasola.. Idiota i tyle. Nie mówię że w swoim życiu prywatnym jest jakimś głupkiem, ale w filmie udaje takiego. Kiedyś mnie to śmieszyło. Gdy byłem dzieckiem -,- . Właśnie przed chwilą oglądnąłem sobie jeden z odcinków na internecie.. Kicz i tyle.. Te jego minki są poprostu żałosne. Co śmiesznego było w tym gdy zabitego indyka włożył sobie na głowę? Nic. A to u dentysty? Gdy mój kolega to oglądał śmiał się jak głupi -,-...
Nie ma co tu więcej pisać. Żal.pl
Edit:
CYTAT
Nah, zapomniałem, że masz 13 lat... . To już młodzież! rotfl

No cóż.. Nie jestem ani dzieckiem ani młodzieżą ;]. Poprostu nastolatek xD
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
CYTAT
Kiedyś mnie to śmieszyło. Gdy byłem dzieckiem -,-

Nah, zapomniałem, że masz 13 lat... . To już młodzież! rotfl
CYTAT
Nie ma co tu więcej pisać. Żal.pl

Widzę, że nie potrafisz zrozumieć istoty humoru jakim Mr Bean się posługuje. Chodzi tu o absurd. Taki humor trzeba zrozumieć. Zobacz choćby z.f. skurcz aka Git Production. Jest to wyolbrzymianie i zarazem naśmiewanie się z pewnych rzeczy robiąc to w sposób właśnie absurdalny. Nie obrażaj się AS, ale do tego rodzaju humoru trzeba dorosnąć, więc twoje rozważania o tym, że śmieją się z tego tylko dzieci, są po prostu głupie. Takie jest moje zdanie.
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
heh... Jaś Fasola jak dla mnie najlepszy komik :p .... No cóż przede wszystkim w serialch "Jaś Fasola" grał wspaniale i choc już nie raz oglądałęm dany odcninek to miałem ubaw po pachy ;)))).... No i Jaś Fasola na Wakacjach także super film wiele humoru, co jak dla mnie liczy się najbardziej :p
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Według mnie to świetny komik. Dawno nie oglądalem Jasia Fasoli ale jak pamietam jego odcinki to do dzisiaj sie smieje. Rowan Atkinson bo tak sie on nazywa to też swietny aktor. Zagrał w filmach m.in. Johnny English i też grał taka komiczna postać.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Komik, i to jeszcze jaki xD nie musi nawet nic mowic zeby ludzie plakali ze smiechu. Osobiscie jest to jeden z moich ulubionych komikow...lubie sobie czasami popatrzec na filmy z jego udzialem naprawde poprawiaja humor ;]
 
Do góry Bottom