[postać] Jaś Fasola

ODpowiadajcie


  • Total voters
    0
G

Gray_Fox

Guest
Witam. Zakładam ten topic z racji że ostatnio w tV leciał Jaś Fasola : nadciąga totalny kataklizm. Co uważacie o nim? Ja uważam że to kompletny LOL ;/ Niewiem co flegmatyczni anglicy widzą w takim przygłupie :huh: Robi głupie minki, zachowuje sie jak troglodyta nieznający zastosowania papieru toaletowego. Jest tak głupi żeaś śmieszny, ale po częsci. Co uważacie? piszcie! :D
 

Roni

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
246
Nie wiem jak Jaśka nie można lubić. On jest komikiem, przynajmniej według mnie. Ja bardzo go lubię. Znam osoby, które go nie lubią, ale one już są starsze (mój dziadek i babcia). Pamiętacie jak Fasola był w kościele? To było cool. Wnioskuje z tego co napisałeś Logazdor, że niezbyt go lubisz. Mnie on tak rozśmiesza, że nieraz płacze ze śmiechu.

Pozdro dla Jaśka!!
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
No coż według mnie komik...
Czasami niesmaczne żarty np: epizod z sałatą w parku ;/
A czasem bardzo zabawne np: suszenie spodni (w Totalnym kataklizimie )
Większość epizodów śmiesznych ale nie zawsze ...
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
QUOTE Niewiem co flegmatyczni anglicy widzą w takim przygłupie Robi głupie minki, zachowuje sie jak troglodyta nieznający zastosowania papieru toaletowego. Jest tak głupi żeaś śmieszny, ale po częsci.

Nie zgodze się z tobą że jest on głupi. Nie znasz go i nie widziałeś go chyba poza filmami w których występował. Jeżeli jakiś aktor ma grać taką a nie inną osobę w filmie to nie jego wina. Oglądałem kilka wywiadów z tym człowiekiem i uważam iż jest on normalny i nie należy o nim tak mówić.

Np: Gdybyś grał w filmie i kazano by ci wyskoczyć z samolotu bez spadochronu. Spadłbyś na ziemię i o dziwo nic by ci się nie stało. Ludzie śmiali by się z tego a ty wyszedłbyś na i***** skaczącego bez spadochronu. Sam widzisz więc że to co wykonuje ten komik nie zależy od niego.
 

Em.50

Member
Dołączył
25.11.2005
Posty
157
No raczej to drugie , chociaż nieraz naprawdę potrafi porządnie rozśmieszyć . Nie będę się rozpisywał . Moje zdanie : 70% idiota , 30% komik . Wychodzi na to , że rola tego aktora w tym filmie jest idiotyczna .

Ale i tak go lubię
wink.gif


Z wyrazami szacunku . em50
Pozdrawiam
NaRqA
Siemka
Elo
Papa
Yo
-----
biggrin.gif


--------------------

A chciałem pisać nowego posta , ale edytuje jednak .

QUOTE "zadna praca nie hanbi"

Nie mogę przeboleć co on tutaj napisał =/
Aż mnie trzesię . Koleś ty mówisz że żadna robota nie hańbi . A co byś powiedział jakby jakaś kobieta z twojej rodziny okazała się prostytutką ?! Oczywiście , przecież żadna praca nie hańbi . Powiedziałbyś np. swojej siostrze , że ma wyjść na ulicę , bo żadna robota nie hańbi . Śmieszny jesteś .
 
G

Gray_Fox

Guest
QUOTE Nie zgodze się z tobą że jest on głupi. Nie znasz go i nie widziałeś go chyba poza filmami w których występował. Jeżeli jakiś aktor ma grać taką a nie inną osobę w filmie to nie jego wina. Oglądałem kilka wywiadów z tym człowiekiem i uważam iż jest on normalny i nie należy o nim tak mówić.


Ja niemówie że w prawdziwym życiu jest głupi czy inny. Uważam że bynajmniej dlamnie jest stuknięty w filmach, oczywiscie że to nie jest jego wina, lecz pamietaj że on pozwala z siebie robić dla niektórych komika a innych idiotę bo sie zgadza grać taką a nie inną. LoL...


QUOTE Sam widzisz więc że to co wykonuje ten komik nie zależy od niego.

taa ale jak każdy aktor musi się zgodzić na zagranie w takim czy innym filmie.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Jak dla mnie totalny palant..Nie cierpie go, jego poczucie humoru jest tak żałosne i o filmach z jego udziałem moge powiedzieć to samo...No coż niektórych on śmieszy, w sumie jak zobacze jego gębe to też mi sie pojawia usmiech na twarzy, tylko nie wiem czy politowania czy jakis inny...Zagłosowałem na idiote
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
to jest poprostu swietny komik i naprawde zna sie na swoim fachu a co do tego ze niektorzy maja go za debila to powiem tak: "zadna praca nie hanbi"
smile.gif
smile.gif
 

Movens

New Member
Dołączył
10.12.2005
Posty
12
Uważam, że ta ankieta jest źle sformułowana. Dlaczego? Otóż wy czegoś tutaj nie rozumiecie. Np. Sebek pisząc:

QUOTE Jak dla mnie totalny palant..Nie cierpie go, jego poczucie humoru jest tak żałosne

Totalny palant... hm... Ludzie, zastanówcie się... on tego chyba nie robi w życiu codziennym! Po za tym, co ty możesz wiedzieć o jego prawdziwym poczuciu humoru, hę? Znasz go? NIE, więc go nie oceniaj jako człowieka w życiu codziennym, lecz aktora, bowiem wątpię, aby na codzień tak się zachowywał...

Nawiązując do tematu: myślę, że jest on dobry w swym fachu, gdyż ta komedia jest "uniwersalna", bo żadko można spotkać takową, w której główny bohater mało co mówi, a potrafi rośmieszyć swoją minką
smile.gif
. Zagłosowałem zdecydowanie na komika!
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
tu sie zgodze z wszystkimi którzy teierdzą ze to świetny komik bo w niektorych komediach odowiadaja dowcipy ale gadają cos głupiego z czego niebardzo mozna sie posmiac tu jest lepiej jasne czasami w tych filmach jest taki typowo "angielski"
dowcip to neizawsze rozumiem ale ogolnie jest dobrym komikiem ale oczywiscie kazdy ma inny gust.Pozdro
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Dla mnie on jest komikiem i nic mnie nie obchodzi, co kto powie lubię go i tyle. Dałem głos na komika. Nie uważam go za idiotę a to, co robił jako Jaś Fasola nie nazwałbym pracą hańbiącą. Przecież to zwykła praca a nie jakaś hańba. Według was praca komika jest hańbą, bo nie, którzy chyba tak uważają. I jak ktoś słusznie napisał to jest angielski humor i to, co śmieszy ich nie musi śmieszyć wszystkich polaków. Każdy ma swój gust i on mi się podoba. A w dodatku to on tego nie wymyślił tylko mu to podali w scenariuszu.

Głos na komika. Pozdrawiam.
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Moim zdaniem to on jest komikiem a nie idiotą, wystarczy obejrzeć inne filmy z jego udziałem np. "Czarna żmija". Poza tym chyba nikt nie byłby takim idiotą żeby sobie np. po wydmuchaniu nosa zostawić w nim kawałek chusteczki... On jest po prostu aktorem, a nie idiotą, palantem czy co tam jeszcze ktoś wymyśli. To tyle mam do powiedzenia na ten temat.
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Moim zdaniem, był on śmieszny, ale tylko do czasu. Serial z nim w roli głównej był świetny i naprawdę śmieszny. Natomiast filmy z jego udziałęm, są tak idiotyczne, że brak mi słów. Film Totalny Kataklizm był według mnie totalną klapą. Johny English jeszcze większy shit. Podsumowywując, można powiedzieć, że jest on pół idiota pół komik.
wink.gif
 

Nowy MAR12

New Member
Dołączył
25.11.2005
Posty
12
Dla mnie on jest komikiem jak miszkałem w Niemczech to widziałem w TV z nim wywiad i był jak normalny człowiek
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Ja nie zgadzam się z Mordimerem, że "Jaś fasola" jest śmieszny, ale tylko w serialu
huh.gif
Moim zdaniem njlepsze są filmy z nim w roli głównej. Seriali mało oglądałem, ale jeśli już to zaśmiewałem się na nich do łez
laugh.gif
a film "Totalny katakilizm" (oczywiście zależy w jakim znaczeniu) jest jedną z najlepszych zwariowanych komedii jaką widziałem
laugh.gif
Ale to prawda, że "Johny English " to shit.
Osobiście zagłosowałem, że on jest komikiem

Pozdro
biggrin.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Jest komikiem, przecież by idiotów nie pokazywali w telewizji i nie robili by z nich gwiazd światowego formatu. A jeśli jest inaczej to jutro zapisuję się na jakiś kasting ^^
Co do samego "Jasia Fasoli" to koleś nie zły kozak. Umnieć strzelać takie miny, wydawać takie dźwięki, tak się powykręcać? Zazdroszcze :]
 

CAT

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
56
Siemka! Raczej to drugie...
biggrin.gif
Kiedyś jak byłam mniejsza śmiałam się z jego "przygód" ale teraz to nie jest juz takie zabawne...szczególnie to jak witał się z królową Anglii
dry.gif
! tyle razy już pokazywali to na tvp2, że jak widzę tego gościa to mi się <za przeproszeniem
wink.gif
> żygać chce! Zwykły z niego <zp> przygłup !!
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Ja zagłosowałem na to, że jest idiotą. Poprostu dla mnie to jest głupie, a nie śmieszne to co on robi w TV. Dla mnie jes on idiotą jak gra, a kto wie jeki jest naprawde. To co on reprezentuje sobą w telewizji to jest poprostu żałosne.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
W czym problem?
Odpowiadając na tego typu tematy powinniśmy się spytać najpierw jaki rodzaj humoru preferujemy. Gość może być „idiotą”, ale tylko w naszym mniemaniu. On sam jest przecież aktorek komediowym i to że zachowuję się tak a nie inaczej nie zależy od jego widzimisię tylko od faktu że mu za to płacą.
Co ja myślę? Czy gość jest idiotą? - Nie miałem zaszczytu go poznać, więc nie mogę potwierdzić. Czy jest dobrym komikiem? – Nie, ale to tylko moje zdanie.
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Nie no spoko typ ^^ , serio respect dla niego by robic z siebie takiego idiote xP , filmy z nim ogladalem jak bylem mlodszy jednak do dzis niektore momenty mnie smiesza x] , nie wiem nad czym sie tu zastanawiac :< , chociaz rozumie tych co uwazaja ze smieszy on tylko za 1 razem , a potem jest juz godny politowania :x
 
Do góry Bottom