Patche

Fernando

New Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
1
Jeśli zainstaluje patcha 1.6 w wersji ang, na patcha 1.2 (też w ang wersji) to zapewne dialogi dodane przez te patche nie będą po polsku. Poza tym będzie wszystko grało? Nie mogę znaleźć nigdzie, oprócz gram.pl (ale tam transfer okropnie słaby jest, nie da się sciągać) patchy w polskiej wersji językowej. Torrenty nie wchodzą w grę. Czytałem tu o jakichś "stringsach" ale to odnośnie innego patcha.. Odnośnie 1.6 jest jakiś inny strings? I on polonizuje dodane dialogi?
 

Walczu666

New Member
Dołączył
5.5.2008
Posty
14
CZEŚĆ wszyskim...
moze zaczne od tego...
jak chce zainsalowac patcha 1.5 to mi wyskakuje ze najpierw musze zainstalować patcha 1.12, wiec go sciagam i jak zainstaluje patcha 1.12 i pozniej patcha 1.5 to G3 bedzie mi chodził??? czy trzeba tez zainstalowac 1.09???
skoncze na tym...
czy patch 1.5 poprawia ze np. Frithjof jest 12 paladynem, ze mozna sie nauczyc Ulepszanie pancerza, i czy po pokonaniu wszystkich na arenie Mora Sul dostane od Angara katane po tym jak spyatm sie "Jak mi poszło"?...
jesli nie to chciałbym wiedziec jaki patch to dodaje do gry...?
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Ja was nie rozumiem. Nie instaluj ich wszystkich, tylko 1.6. On ma w sobie wszystkie inne. Nie trzeba się tak dużo męczyć ^^. Ten patch naprawia m.in błąd z 12 paladynem. Tyle ode mnie :)
 

Walczu666

New Member
Dołączył
5.5.2008
Posty
14
Mam rozumiec ze 1.6 to wszystkie patche razem wziete, tak?
No dobra a czy on poprawia wszystko to co poprawiaja inne poszczegołne patche???
np. 1.31 poprawia ze mozna sie nauczyc Ulepszanie pancerza a 1.6 tez to poprawi???

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie patcha 1.6...on jest w języku polskim?..bo zaraz bede go sciagał!!
Doctor napisał ze po zainstalowaniu 1.12, mozna zainstalowac 1.6 i wszystko bedzie jak najbardziej aktualne...
TO ZOBACZYMY..
 

Xingu

Member
Dołączył
2.5.2008
Posty
92
Odpowiedź na wszystkie pytania to: TAK

Instalujesz patch 1.12 po czym patch 1.6 który zawiera w sobie wszystkie patche od 1.12 do 1.6 z 1.6 włącznie. Czyli zawiera wszystkie poprawki plus jeszcze własne.

Patche mają instalki w języku angielskim. Ale jak ja wczoraj instalowałem sobie G3 żeby znów go przejść (mam PL) i wgrałem patche (z instalkami ANG) to wszystko pięknie działa. :)

A gra mi się na wysokich tnie tak jak kiedyś cięła na najniższych. To efekt widać :)
 

szymi94

New Member
Dołączył
14.6.2008
Posty
3
no dobra. Mam już path 1.12 i chce włączyć gothica 3, a tutaj wyskakuje please insert Cd/Dvd and restart the game. Czy na pewno nie musze mieć żadnych cracków?? i czy wykasuje mi to savy??
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Masz oryginał?
Jeśli nie, to potrzebny bezie Ci crack pod daną wersję patcha.
Jednak to forum nie popiera piractwa, i nie masz co prosić o linki itd.
 

szymi94

New Member
Dołączył
14.6.2008
Posty
3
Nie no spoko. Już działa, a sam błąd wyskoczył tylko 1 raz (dziwne...)
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Dla jednego patch 1,6 działa tak a dla kogoś innego działa inaczej.
Mi ten patch rujnuje stabilność gry, więc wgrywam tylko do 1,52.
Wie ktoś może czemu u jednych to poprawia jakość a u innych pogarsza całą sprawę?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
To się tak tylko wyaję że rujnuje, patch po prostu upłyńnia grę, ale ta płynność różni się od płynności poprzednich części i dlatego wygląda jakby spowalniało xD
Nie wiem czy ktoś zakuma ale ja takie wnioski wczoraj wysnułem :)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
A ja na 1.6 mam notorycznie Wher is Guru :)
Dodam, że na zwykłej podstawce bez patchy gra chodziła cacy. Nie można mieć wszystkiego :p
 

jacq

New Member
Dołączył
4.7.2008
Posty
2
Witam wszystkich fanów gry Gothic. Jak wy jestem od dawna zafascynowany tą grą która jak zawsze urzeka mnie swoim klimatem i niesamowicie interaktywnym światem. Ale dość tych pochwał pora na zażalenia. Otóż Gothic zawsze sprawiał problemy jeśli chodzi o jego stabilność. Największym problemem jest silnik graficzny owej gry. Nie ważne która to część gry zawsze był i jest totalnie nie zoptymalizowany, strasznie ociężały i ciężki dla naszych kochanych maszynek PC. Nie wspomnie już o wymogach, które podobnie jak silnik graficzny stawiały przed naszym sprzętem spore wyzwanie. Sądziłem że w Gothic 3 twórcy tak znakomitej gry zdadzą sobie sprawę z najbardziej nurtującego nas graczy problemu. Niestety myliłem się. Gdyby nie to że Gothic ma tak świetny i niepowtarzany klimat oraz fabułę to bym chyba z nerwów postradał zmysły. Ile to razy było że mój kompan gdzieś w połowie drogi zaginą a ja musiałem całą długą przemierzyć jeszcze raz bo jego pozycja się zresetowała albo po kolosalnie długim czasie pojawił się z nieba. A skoro mowa o pokonywaniu dystansu, czy nie można by było wprowadzić jakiegoś konia czy bestie na której można by się poruszać nie co szybciej. Owszem można biegać, ale nie za długo, owszem są mikstury szybkości ale ie razy mam to pić, owszem są runa teleportu, ale i tak muszę pokonywać ogromne odległości. Nie powiem uwielbiam godzinami błąkać się po lasach, spacerować, zwiedzać jaskinie, zbierać grzybki, dokarmiać Ogra marchewką itp. ale jak mam wykonać jakąś misję to ....:)

Jest jeszcze wiele problemów które można tu poruszyć ale nie o to chodzi i nie chcę aby ktoś pomyślał że nie lubię tej gry. Gothic jest świetną grą i zawsze będzie tylko myślałem że w 3 części coś się zmieni w systemie i silniku graficznym choć by trochę żywsza walka no jest ale nadal jakaś drętwa.... i tak dalej i dalej

Jednak najlepszy jest stary dobry Gothic 1 sprawił mi najwięcej radości może patch 1.6 do Gothic 3 pomoże a Gothic 4 zwali mnie z nóg...

Tak czy siak polecam tą grę każdą część to gra bez której nie można żyć i trzeba ją choćby odpalić zobaczyć i poczuć...)
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
WTF?! :blink: :blink: :blink:
Skad ty sie urwales kolego, sprawdzales nazwe tematu?
Daje ci za to +25%
 

jacq

New Member
Dołączył
4.7.2008
Posty
2
CYTAT(doctor @ 17-07-2008, 11:16) index.php?act=findpost&pid=189597
WTF?! :blink: :blink: :blink:
Skad ty sie urwales kolego, sprawdzales nazwe tematu?
Daje ci za to +25%


A ja za brak tolerancji daje ci 0,0009n^e % :p


Buehehe..uśmiałem się :) Naprawdę dobry tekst xD (Y)
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
A co z łatką 1,31? Pisze tam, aby ściągnąć także spolszczenie do niej, a gdzie link?
(jeśli przeoczyłem to przepraszam)
I jeszcze jedna uwaga;
łatka 1,12 strasznie powoli się ściąga - może to wina servera? (1,12 szła po 10kb/s a inne 120/s)
Daję link do tej samej łatki, która się szybciej pobiera:
Click! I robisz co chcesz.


A po za tym, chyba zgram te łatki na płytę, bo ściąganie ich za każdym razem to udręka <_<
 

Supra

New Member
Dołączył
15.6.2008
Posty
11
Witam

A czy jest jakaś łatka która umożliwia granie w Gothica na 4 rdzeniach?
 

milalu

New Member
Dołączył
28.9.2008
Posty
2
Nie mogę ściągnąć Community Patch 1.6 FULL !
Może ktoś ma jakiś działający link ??
 

żaba20

New Member
Dołączył
8.8.2008
Posty
5
witam mam pytanie sciagnelam te patchy i niestety nie moge uruchomic gry wczesniej uruchamialam przez wirtualny cd i mialam cracka ale teraz wogule mi nie chodzi
 
Do góry Bottom