Partia Polityczna, Którą Popierasz

Jakie ugrupowanie popierasz?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Raz Sierpem raz Młotem w Czerwoną chołote...
I nasrać w beret temu skurwysynowi Che... xDD
Ależ to NOP'owskie xD

Swoją droga przekonałem się do NOP'u. NIe tak, że zapisze się do młodzieżówki, ale zaczynam rozumieć o co walczą ;p
Przynajmniej jesli chodzi o czerwonych :pP
 

Armalite!

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
93
CYTAT(Lord Bezimienny @ 19-09-2007, 17:41) [snapback]153893[/snapback]
To nie jest dyskryminacja, że Polacy muszą być wybierani w wyborach, a Niemcy nie? Jak wszyscy to wszyscy.

Oni też muszą być wybierani.
Takie są przepisy związane z mniejszościami narodowymi.
Polaków w Rumunii jest raptem 3000 a rumuński parlament ma jedynie 120 miejsc, a i tak zasiada tam Polak.
Żydów w Iranie jest jeszcze mniej a też maa przyznane miejsce. Prawo międzynarodowe to zapewnia.
Z resztą to chyba lepiej, że mniej miejsc w parlamencie ma wakaty?
 
T

Thran

Guest
Ja nie popieram żadnej partii bo w każdej partii znajdą się czarne owce w PIS to są kaczyńscy i Ziobro. w Samoobronie Lepper. w Lidzie Olejniczak a jeszcze lepiej w PO pan Tusk więc nie popieram żadnego z tych idiotów bo po co ? jak jeden dorwie się do władzy to drugi będzie chciał go rzucić z stołka i tak bez końca.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Też nie bawie się w polityke mimo iż głosować chodzę. I tak bedzie źle i tak nie dobrze, a argumenty że ten zrobiłby lepiej czy teraz jest lepiej jakoś do mnie nie przemawiają.

"Jest wolność słowa, Ziorbo to k***a z Krakowa"
"H** w d**e temu, co oddał głos Kaczyńskiemu"

Takie hasła nie są rzucane bez powodu.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Mamy czas, pewnie rzuce monetą czy coś. Jak zwykle. Niech los zdecyduje, bo po co ja mam to robić.
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Ha widzę, że na GUP Platforma prowadzi. I dobrze, właśnie na PO mam zamiar głosować. Zastanawiałem się nad lewicą (PiS odpada, bo dość mam prezydenta i premiera - a może to jedna i ta sama osoba? xD, a reszta się nie liczy). Co do posta Thrana, to prawda, że każda partia ma czarne owce, ale są też w nich ludzie wartościowi, którzy chcą dbać o dobro ojczyzny i nie kierują się pieniędzmi. Szkoda, że to jest mniejszość każdej partii :(
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Jedyną rzeczą jaka się nie liczy jesteś ty dla tej twojej PO czy LiD, oni chcą żebyś tylko na nich zagłosował, a już oni będą wiedzieć najlepiej co zrobić z twoimi pieniędzmi, gdzie masz się leczyć i czego masz się uczyć ty albo twoje dzieci. Jeśli masz inne zdanie to powiedz jak twoja Platforma chce dbać o dobro Polski?
Od jakiegoś czasu obserwuję ciekawe zjawisko, ludzie mówią, że głosują na jakąś partię, bo to ona ma być tą jedyną najlepszą, walczącą o prawa ludzi i o co tam sobie jeszcze chcecie i wtedy pada moje pytanie "a jak twoja partia chce to wszystko zrobić, jaki ma program itd" i nagle następuje cisza, nikt prawie nie zna programu swojej partii! Chociaż tak naprawdę to mnie to nie dziwi, politycy wcale nie chcą pokazywać programu, oni chcą zwabić wyborców gadkami typu 3mln mieszkań, czyli zero konkretów, ale fajne hasło. Dodatkowo wszyscy mówią o tym komu dadzą, a nikt nie mówi o tym komu zabiorą. Najtrafniejszym przykładem, który teraz mi do łowy przychodzi do głowy słowa pani gilowskiej "W przyszłym roku budżet państwa zasili 1,5%(liczby nie jestem pewien) więcej pieniędzy niż w roku ubiegłym", a znaczy to nie mniej i nie więcej jak to, że w przyszłym roku rząd chce zabrać Polakom 1,5% więcej pieniędzy, ale kto by się tym przejmował, w końcu oni najlepiej wiedzą co zrobić z twoimi pieniędzmi.
 
T

Thran

Guest
No sorry Lord ale PiS taki święty to jest ? mnie się wydaje że nie :lol: wiesz czemu Mężydło przeszedł do PO ? bo gdy zapisywał się do PiSu to zapisywał się do partii która walczy z korupcją a nie do partii Ojca Rydzyka i tak zresztą na nikogo ja nie głosuje bo gdy jeden debil odejdzie od stołka to inny się do niego dorwie.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Thran CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM się kłania ;) on opisał też złe działania PiSu, radzę przeczytać jeszcze raz post Bezimiennego.
CYTAT
Mamy czas, pewnie rzuce monetą czy coś. Jak zwykle. Niech los zdecyduje, bo po co ja mam to robić.
Mam nadzieję że to żart. Jeśli to prawda to może lepiej w ogóle nie idź do wyborów?

Jak dla mnie platforma to takie same zło jak pis, w dodatku głosowało tylko na zasadzie opozycja-rząd, a potem zgłaszało taki sam projekt ><

Właśnie to jest układ. Układ POPiS.

Ja program UPR czytałem, i trochę z niego znam - programów PO i PiS nie co prawda. Po prostu pan Kurski raz nie kłamał, mianowicie mówiąc że: "Ciemny lud wszystko kupi". Tyczy się to również sympatyków jego własnej partii.

Co do głosowania na lewicę... poczytaj jak było w PRL. Albo przestudiuj ich program.
A może zagłosuj na Samoobronę, bo teraz mając Millera w swoich szeregach zrobiła się bardziej lewicowa? :p


Radzę wam przed głosowaniem czytać programy, a nie słuchać bzdur jakie mówią na wiecach.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Dobra, ale co w tych programach jest? "Uświadamianie ludzi o jego prawach", "bezwzględna walka z patologiami" lub "umocnienie pozycji Polski w unii europejskiej" czyli tak naprawdę nic! Nie ma żadnych konkretów. Samoobrona zawsze była lewicą, a Miller akurat teraz dużo nie zmienia, bo on nie dochodzi do klubu parlamentarnego Samoobrona tylko startuje z jej listy w Łodzi, a potem (jak się dostanie) to będzie posłem niezależnym. Według powinno się słuchać tego co mówią na wiecach, bo ma się wtedy porównanie np.

Liga Prawicy Rzeczpospolitej przedstawiła projekt ustawy o usunięciu podatku dochodowego PIT albo projekt ulgi podatkowej dla rodzin (od każdego dziecka bodajże 1200zł rocznie).

Platforma Obywatelska powiedziała, że jak ona zacznie rządzić to ludzie wrócą do Polski (pomimo, że 2-3 lata temu chwaliła się, że wyjazdy ludzi za granicę to jej zasługa, ale kto by to pamiętał ;P ) i prawie cały czas było witanie nowych "zawodników" "przetransferowanych" z PiSu

Prawo i Sprawiedliwość - nie chce mi się wypisywać, ale mniej więcej ta sama gadka co 2 lata temu, czyli walka z układem, dobro Polaków, państwo opiekuńcze i inne pierdoły

Lewica i Demokraci - LID! LID! LID! albo Do tej pory był KIT, teraz pora na LID! i znowu LID! LID! LID! (to tak w skrócie ;P)


Innych nie oglądałem, ale pewnie wyglądały podobnie. Wyraźnie widać kto ma konkretne pomysły i plan na zmianę Polski, a kto chce się tylko załapać ponownie do koryta :) .
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
CYTAT
No sorry Lord ale PiS taki święty to jest ? mnie się wydaje że nie wiesz czemu Mężydło przeszedł do PO ? bo gdy zapisywał się do PiSu to zapisywał się do partii która walczy z korupcją a nie do partii Ojca Rydzyka i tak zresztą na nikogo ja nie głosuje bo gdy jeden debil odejdzie od stołka to inny się do niego dorwie.

Ile masz lat? :)


LiD śmierdzi kałem. Olejczniczak to tępak. Zresztą jak większość Lewicy. Widziałem, kiedyś konferencje, na której mówił po "angielsku". Naprawde jaja były przednie. Zwykły debil. Komuszki znowu do władzy/kortyka chcą sie dostać.


Szczurek jak nie wiesz, na kogo głosować, to na UPR. Przynajmniej jeden głos więcej.

CYTAT
Prawo i Sprawiedliwość - nie chce mi się wypisywać, ale mniej więcej ta sama gadka co 2 lata temu, czyli walka z układem, dobro Polaków, państwo opiekuńcze i inne pierdoły

Podsłuchy, sranie na konstytucje(Ziobro rox), transfery polityczne itp. itd.

PO- Koleś z wadą wymowy ze styropianu xD. Nie zajmuje się niczym ciekawym oprócz psioczenia na PiS i Koalcje.(jeszce za jej czasów)


Partia Kobiet- żałosny żart z polityki. I ta "partia" ma poparcie...
Samobrona- Dziwni ludzie na nich głosują... To pewne.

Więcej grzechów nie pamiętam...
 

Armalite!

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
93
CYTAT(Lares_ @ 21-09-2007, 15:24) [snapback]154067[/snapback]
LiD śmierdzi kałem. Olejczniczak to tępak. Zresztą jak większość Lewicy. Widziałem, kiedyś konferencje, na której mówił po "angielsku". Naprawde jaja były przednie. Zwykły debil. Komuszki znowu do władzy/kortyka chcą sie dostać.

Znów jest szopka z Blidą :)
Barbara Blida - ostatni płomień zgasł
Ofiara antykomunistycznych kłamstw
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
CYTAT
Radzę wam przed głosowaniem czytać programy, a nie słuchać bzdur jakie mówią na wiecach.
- Dlatego napisałem żeby porównać programy ;)

Ale "Ciemny lud wszystko kupi" nawet te ogólniki w programach.

Partia Kobiet? Mają ciekawy plakat wyborczy :p
A żart z polityki to Kononowicz i partia Krasnale i Gamonie (coś takiego, w warszawie wiecej glosow niz lpr), czy partia ĘĄ.

CYTAT
Barbara Blida - ostatni płomień zgasł
Ofiara antykomunistycznych kłamstw

co do afer związanych z tą panią nie wypowiem się bo się nie znam,

ale parafrazowanie piosenki wychwalającej hitlerowskiego zbrodniarza jakoś mi tu nie pasuje...

Co do angielszczyzny, to Pawlak z PSL mówi nieźle po angielsku - było ostatnio w Szkle Kontaktowym.

Zresztą wiadomo że Olejniczakiem sterują z drugiego siedzenia.
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
CYTAT
Co do angielszczyzny, to Pawlak z PSL mówi nieźle po angielsku - było ostatnio w Szkle Kontaktowym

A lewaki jak po rusku muszą gadać dobrze xD
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Lares, przed wyborami na pewno rzuce okiem na programy poszczególnych partii, ale wątpie ze bede głosował na PiS czy PO... Może pora dać szanse innym ;p
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
CYTAT
Barbara Blida - ostatni płomień zgasł
Ofiara antykomunistycznych kłamstw


:p :D

CYTAT
Może pora dać szanse innym ;p


Zdecydowałeś się już komu "dasz szansę" :p? Strasznie mnie to zaczęło ciekawić :p.

CYTAT
Ha widzę, że na GUP Platforma prowadzi. I dobrze, właśnie na PO mam zamiar głosować.


:blink:

Hmm... Ja rozumiem, że nie wszyscy są w pełni uświadomieni (przepraszam za wyrażenie!! bo zara polecą bluzgi i zarzuty propagowania nazifaszyzmu itd.), ale po ostatnich wypowiedziach/spotach/reklamach PO, w których (przynajmniej ja tak to widziałem) atakowane jest PiS. Tylko i wyłącznie ataki, żaden program, cheć naprawy. NIC. Tylko aby żyło sie lepiej. Bez PiS <_<.


CYTAT
Raz Sierpem raz Młotem w Czerwoną chołote...
I nasrać w beret temu skurwysynowi Che... xDD
Ależ to NOP'owskie xD

Swoją droga przekonałem się do NOP'u. NIe tak, że zapisze się do młodzieżówki, ale zaczynam rozumieć o co walczą ;p
Przynajmniej jesli chodzi o czerwonych P



Heh, Lares_ :p.
Naprawdę, ciężko mi w to uwieżyc... Ale, ale! Przecież wcale nie muszę! Ważne, że Ty zrozumiałeś co jest dobra dla Ciebie i otoczenia, odrzucuisz też pewne nawyki, które opisałeś w temacie "Używki" i będzie git :).
A najlepsze jest to:

CYTAT
Robson czytaj mniej propagandowych stron. Bo one potrafią zmienić przekonania w mgnieniu oka. Ja się zawsze staram poznać zdania z obu stron barykady.


Pamiętasz kto to pisał :p?


To chyba wszystko o czym chciałem napimniec.


Pozdrawiam.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Nie zdradzę na kogo głosuję i czy w ogóle zamierzam wybrać się na wybory
aczkolwiek powiem wam o moich odczuciach związanych z życiem politycznym przed wyborami
(miałem unikać polityki ale jakoś sie powstrzymać nie mogę)
Polska od dłuższego czasu cierpi na chorobę zwaną
..niezdecydowaniem.....naród polski nie wie czego chce tak naprawdę
odzwierciedla to rozbicie wielopartyjne przez ostatnie czasy.
Teraz tendencja się zmienia. W sondażach zauważamy przewagę 2 partii no
i 3 gdzieś siedzi im na ogonię ale w bezpiecznej odległości
a reszta to łupiny. Najchętniej widziałbym system dwu blokowy w Polsce
Jednakże obecna sytuacja nie wskazuje na to. aczkolwiek to takie moje małe marzenie.
Przede wszystkim zależy mi na tym by w końcu któraś z partii osiągnęła
większość parlamentarną. Dzięki niej partia nie ędzie miała już wymówek, że ktoś im przeszkodził
albo zablokował pracę....oni działają my rozliczamy z tego...i nie ma wykrętów
Musi to być partia, która pozwoli dokonać odpowiednich zmian
w prawie i konstytucji, która powinna zostać zmieniona albo raczej znowelizowana
by w okręgach wyborczych nie głosowało się na partię ale na człowieka
Ważnym problemem jest także to, że tak naprawdę w Polsce nie ma żadnej alternatywy
W polityce kręcą się te same buźki..władza jest nieudolna a opozycja słaba i nieskoordynowana.
Brakuje silnych postaci i moralnych autorytetów w polityce co sprawia, że
wybor w moim przypadku oscyluje w granicach wyłącznie wyboru
tak zwanego "mniejszego zła" , które miałoby dzierżyć władzę.
Jednym słowem.....do urn rodacy i wykażcie się mądrością
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
A idźta z tym PO... Takie same gówno jak PiS tylko inni ludzie.

Robson czerwonych nie lubiłem nigdy :)
No a że, popieram UPR to już dawno. Dopiero teraz zainteresowałem się bardziej. Przekonalem się do Kary Śmierci. No cóż. Człowiek nie krowa, poglądy zmienia.

Mam jeszcze takie pytanie. Wielu prawicowców utożsamia się z flagą konfederacji. Wiesz dla czego? Bo nurtuje mnie to od dawna.

CYTAT
Robson czytaj mniej propagandowych stron. Bo one potrafią zmienić przekonania w mgnieniu oka. Ja się zawsze staram poznać zdania z obu stron barykady.


Pamiętasz kto to pisał ?

To chyba dobrze że, z lewego(mówie tu o mojej byłej sympatii do PO) na Prawo. ;p
aha. NOP'u nigdy nie popre w pełni. Poprostu z czasem widze, sporo wspólnych programów społecznych związanych z UPRem(chodzi mi o to, że walczą o to samo).

Dobra. Koniec chyba. ;p

P.S nie pije już :)) uznałem że, jestem za młody. Traffki też nie używam. Został najgorszy wróg... :) fajki ;] - szczur skopać Cie szczurek za pobrudzenie posta? xD --> gg xD - szczur

Zarazo!!...EPIDEMIO!!!! ZMORO!!! Szczurze ty.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
#yeed prośba. Przestań się oglądać na sondaże i masę innych pierdoł podawanych przez media wpływających na wynik wyborów. Poczytać programy, a nie kierować się ładnymi ryjami w reklamówkach.
CYTAT
Ważnym problemem jest także to, że tak naprawdę w Polsce nie ma żadnej alternatywy
W polityce kręcą się te same buźki...

Pewnie właśnie opierasz sie na tv, a tam pokazują to, co większość ludzi obejrzy, czyli LiD, PO i PiS. Przez to do ludzi nie docierają informacje np. o takim UPR i od razu odrzucają możliwość oddania głosu na LPR.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom